x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Endgame Gear muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Endgame Gear XM1r - Muis - 19.000 DPI - 6 knoppen - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208699558.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202365936.jpg
      Endgame Gear Endgame Gear XM1r - Muis - 19.000 DPI - 6 knoppen - Wit XM1r - Muis - 19.000 DPI - 6 knoppen - Wit XM1r - Muis - 19.000 DPI - 6 knoppen - Wit PRECISIE OPNIEUW GEDEFINIEERD: De Endgame Gear XM1r is een hoogwaardige gamingmuis voor alle soorten grip, die gebruikmaakt van analoge technologie en daardoor zorgt voor reactietijden van minder dan 1 ms. Dankzij de met de hand geselecteerde Kailh GM 8.0-schakelaars is een lange levensduur gegarandeerd. ONGEËVENAARDE PRECISIE: De PixArt PAW3370-sensor, met een resolutie tot 19.000 CPI, is afgestemd voor pure prestaties en werkt met onbewerkte invoer. Het resultaat is maximale precisie en sn... (1)
      Endgame Gear XM1r - Muis - 19.000 DPI - 6 knoppen - Wit
      • 04251442504106
      3
      71.81 EUR
    • Endgame Gear XM1r - Black - Gaming muis - Optisch - 5 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176910011.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191184883.jpg
      Endgame Gear Endgame Gear XM1r - Black - Gaming muis - Optisch - 5 - Zwart XM1r - Black - Gaming muis - Optisch - 5 - Zwart XM1r - Black - Gaming muis - Optisch - 5 - Zwart PRECISIE OPNIEUW GEDEFINIEERD: De Endgame Gear XM1r is een hoogwaardige gamingmuis voor alle soorten grip, die gebruikmaakt van analoge technologie en daardoor zorgt voor reactietijden van minder dan 1 ms. Dankzij de met de hand geselecteerde Kailh GM 8.0-schakelaars is een lange levensduur gegarandeerd. ONGEËVENAARDE PRECISIE: De PixArt PAW3370-sensor, met een resolutie tot 19.000 CPI, is afgestemd voor pure prestaties en werkt met onbewerkte invoer. Het resultaat is maximale precisie en sn... (1)
      Endgame Gear XM1r - Black - Gaming muis - Optisch - 5 - Zwart
      • 04251442504083
      3
      65.82 EUR
    • Endgame Gear XM1 RGB - Gaming Muis - Dark Frost - RGB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190342717.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189506651.jpg
      Endgame Gear Endgame Gear XM1 RGB - Gaming Muis - Dark Frost - RGB XM1 RGB - Gaming Muis - Dark Frost - RGB XM1 RGB - Gaming Muis - Dark Frost - RGB MECHANICAL KAILH GM 4.0 SWITCHES: The special Kailh GM 4.0 switches are an exclusive custom-made product for the Endgame Gear XM1 RGB and are designed for 60 million clicks. Enjoy long durability and perfect feedback with every click. ELEGANT RGB LIGHTING: A total of 14 RGB LEDs in three lighting zones let the mouse wheel, logo and RGB ring at the bottom of the mouse shine in 16.7 million colours and can be individually adjusted and controlled via the mouse software. MAXIMUM PRECISION: The ... (1)
      Endgame Gear XM1 RGB - Gaming Muis - Dark Frost - RGB
      • 04251442504120
      2
      79.69 EUR
    • Endgame Gear XM1r - Gaming Muis
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176909787.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208957216.jpg
      Endgame Gear Endgame Gear XM1r - Gaming Muis XM1r - Gaming Muis XM1r - Gaming Muis PRECISIE OPNIEUW GEDEFINIEERD: De Endgame Gear XM1r is een hoogwaardige gamingmuis voor alle soorten grip, die gebruikmaakt van analoge technologie en daardoor zorgt voor reactietijden van minder dan 1 ms. Dankzij de met de hand geselecteerde Kailh GM 8.0-schakelaars is een lange levensduur gegarandeerd. ONGEËVENAARDE PRECISIE: De PixArt PAW3370-sensor, met een resolutie tot 19.000 CPI, is afgestemd voor pure prestaties en werkt met onbewerkte invoer. Het resultaat is maximale precisie en sn... (1)
      Endgame Gear XM1r - Gaming Muis
      • 04251442504069
      2
      70.92 EUR
    • Endgame Gear XM1r - Gaming Muis
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176909731.jpg
      Endgame Gear Endgame Gear XM1r - Gaming Muis XM1r - Gaming Muis XM1r - Gaming Muis PRECISIE OPNIEUW GEDEFINIEERD: De Endgame Gear XM1r is een hoogwaardige gamingmuis voor alle soorten grip, die gebruikmaakt van analoge technologie en daardoor zorgt voor reactietijden van minder dan 1 ms. Dankzij de met de hand geselecteerde Kailh GM 8.0-schakelaars is een lange levensduur gegarandeerd. ONGEËVENAARDE PRECISIE: De PixArt PAW3370-sensor, met een resolutie tot 19.000 CPI, is afgestemd voor pure prestaties en werkt met onbewerkte invoer. Het resultaat is maximale precisie en sn... (1)
      Endgame Gear XM1r - Gaming Muis
      • 04251442504045
      2
      65.91 EUR
    • Endgame Gear XM1 RGB Wit - Gaming Muis
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202619217.jpg
      Endgame Gear Endgame Gear XM1 RGB Wit - Gaming Muis XM1 RGB Wit - Gaming Muis XM1 RGB Wit - Gaming Muis MECHANICAL KAILH GM 4.0 SWITCHES: The special Kailh GM 4.0 switches are an exclusive custom-made product for the Endgame Gear XM1 RGB and are designed for 60 million clicks. Enjoy long durability and perfect feedback with every click. ELEGANT RGB LIGHTING: A total of 14 RGB LEDs in three lighting zones let the mouse wheel, logo and RGB ring at the bottom of the mouse shine in 16.7 million colours and can be individually adjusted and controlled via the mouse software. MAXIMUM PRECISION: The ... (1)
      Endgame Gear XM1 RGB Wit - Gaming Muis
      • 04251442503529
      2
      77.01 EUR
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Barco (barco)
      • Baseus (baseus)
      • BasicXL (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Bluestork (bluestork)
      • Canyon (canyon)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dangstons (dangstons)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Deltaco (deltaco)
      • Delux (delux)
      • Digitus (digitus)
      • DON ONE (don_one)
      • Ducky (ducky)
      • Dynabook (dynabook)
      • E-blue (e_blue)
      • Elephant (elephant)
      • Eminent (eminent)
      • Endgame Gear (endgame_gear)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • Ergoline (ergoline)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • FOURZE (fourze)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gamdias (gamdias)
      • Games (games)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • Havit (havit)
      • Hobby Hall (hobby_hall)
      • Hori (hori)
      • HP (hp)
      • HQ Power (hq_power)
      • Humanscale (humanscale)
      • HyperX (hyperx)
      • I-Tec (i_tec)
      • IBox (ibox)
      • Inca (inca)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kingston (kingston)
      • Kondator (kondator)
      • Konix (konix)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Leitz (leitz)
      • Lenovo (lenovo)
      • LG (lg)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • MARVO (marvo)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Millenium (millenium)
      • Mionix (mionix)
      • Modecom (modecom)
      • Mountain (mountain)
      • Mousetrapper (mousetrapper)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Natec Genesis (natec_genesis)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Omega (omega)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Platinet (platinet)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Riotoro (riotoro)
      • Roccat (roccat)
      • Roline (roline)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Sony (sony)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sumvision (sumvision)
      • Surefire (surefire)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • The G-Lab (the_g_lab)
      • Thermaltake (thermaltake)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • TrendX (trendx)
      • Turtle Beach (turtle_beach)
      • Ultron (ultron)
      • URage (urage)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Velleman (velleman)
      • Verbatim (verbatim)
      • WASDkeys (wasdkeys)
      • Whadda (whadda)
      • White Shark (white_shark)
      • XD Collection (xd_collection)
      • XD Xclusive (xd_xclusive)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xtrfy (xtrfy)
      • Zalman (zalman)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
      • Zichtbare gebruikssporen (clear_signs_of_use)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1200 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1200 dpi - 1675 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1675 dpi - 5000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 5000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • USB powered (usb_powered)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 150 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 150 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • A4Tech Bloody (a4tech_bloody)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP Pavilion (hp_pavilion)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Lenovo Thinkpad (lenovo_thinkpad)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech M525 (logitech_m525)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Rapoo Rapoo 3360 RF (rapoo_rapoo_3360_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Trust Nanou (trust_trust_nanou)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
      • Trust Ziva (trust_ziva)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl