x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er muizen verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    muis

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in muis categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Apple Magic Mouse 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133574889.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/45264997.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137695801.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162125155.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140685527.jpg
      Apple Apple Magic Mouse 2 Magic Mouse 2 Magic Mouse 2 Apple Magic Mouse 2 (130)
      Apple Magic Mouse 2
      • 00888462660341
      • MLA02Z/A, MLA02ZA, MLA02Z/A?NL
      • MLA02Z/A
      • 2525291
      • MLA02Z/A?NL
      • mla02z/a
      • 000000000000167677
      • 8338223
      10
      good_buy
      most_sold
      52.00 EUR
    • Apple Magic Mouse 2 Space Gray
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150597219.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137703740.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158144656.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162125393.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110149120.jpg
      Apple Apple Magic Mouse 2 Space Gray Magic Mouse 2 Space Gray Magic Mouse 2 Space Gray Als je gemakkelijk en vlot wilt scrollen door teksten, swipen door webpaginas en navigeren naar bestanden op je Mac, dan is de Magic Mouse 2 - Spacegrijs van Apple een muis voor jou. Met het Multi-Touch oppervlak van de Magic Mouse 2 - Spacegrijs kun je eenvoudig van de ene naar de andere webpagina swipen en door documenten scrollen. De muis, voorzien van spacegrijze kleur, heeft een ingebouwde batterij. Hierdoor heb je geen traditionele batterijen meer nodig. (10)
      Apple Magic Mouse 2 Space Gray
      • 01901987374650
      • 00190198737465
      • MRME2Z/A?NL
      • 10066886
      • MRME2Z/A
      • 5118694
      7
      good_buy
      76.99 EUR
    • Apple Magic Trackpad 2 Space Grey MRMF2Z
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150599333.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162899999.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158233496.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162899992.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151079633.jpg
      Apple Apple Magic Trackpad 2 Space Grey MRMF2Z Magic Trackpad 2 Space Grey MRMF2Z Magic Trackpad 2 Space Grey MRMF2Z Apple Magic Trackpad 2 is het best te vergelijken met de trackpad van een Macbook. Door met je vingers over het multi-touch oppervlak te bewegen scroll en swipe je met het grootste gemak door je bestanden. Sensoren herkennen daarnaast hoeveel druk je uitoefent. Door harder te drukken zoom je in op afbeeldingen, spoel je video's vooruit en neem je een kijkje in ongeopende bestanden. Apple Magic Trackpad maakt dankzij Bluetooth automatisch draadloos verbinding. En maak je geen zorgen over de ba... (3)
      Apple Magic Trackpad 2 Space Grey MRMF2Z
      • 00190198737618
      • MRMF2Z/A?NL
      • 5118687
      • MRMF2Z/A
      5
      124.00 EUR
    • Apple Magic Trackpad 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133121211.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150569360.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162124687.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246061.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246064.jpg
      Apple Apple Magic Trackpad 2 Magic Trackpad 2 Magic Trackpad 2 Apple Magic Trackpad 2 (3)
      Apple Magic Trackpad 2
      • 00888462075251
      • 2525093
      • 000000000000167676
      • MJ2R2Z/A
      • mj2r2z/a
      4
      149.00 EUR
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Corsair DEFAULT
        • corsair
      • Razer DEFAULT
        • razer
      • Draadloos DEFAULT
        • draadloos
      • Gaming muis DEFAULT
        • pc_gaming
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Logitech DEFAULT
        • logitech
      • Apple DEFAULT
        • apple
    • Merk (brand):
      • Razer (razer)
      • Corsair (corsair)
      • SteelSeries (steelseries)
      • Apple (apple)
      • Logitech (logitech)
      • Trust (trust)
      • 3DConnexion (3dconnexion)
      • 3M (3m)
      • 8Bitdo (8bitdo)
      • A4Tech (a4tech)
      • Acer (acer)
      • Acme (acme)
      • Adesso (adesso)
      • Adj (adj)
      • Advance (advance)
      • Alienware (alienware)
      • Asus (asus)
      • Aula (aula)
      • Backshop (backshop)
      • BakkerElkhuizen (bakkerelkhuizen)
      • Basicxl (basicxl)
      • BenQ (benq)
      • Cherry (cherry)
      • Conceptronic (conceptronic)
      • Contour Design (contour_design)
      • Cooler Master (cooler_master)
      • Cougar (cougar)
      • Dell (dell)
      • DeLOCK (delock)
      • Digitus (digitus)
      • DON ONE (don_one)
      • DRAGON WAR (dragon_war)
      • Dynabook (dynabook)
      • Ednet (ednet)
      • Eminent (eminent)
      • Ergoguys (ergoguys)
      • ESHARK (eshark)
      • Esperanza (esperanza)
      • Everest (everest)
      • Evoluent (evoluent)
      • Ewent (ewent)
      • Fellowes (fellowes)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • G.Skill (g_skill)
      • Gamdias (gamdias)
      • Gembird (gembird)
      • Genesis (genesis)
      • Genius (genius)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Glorious (glorious)
      • Glorious PC Gaming Race (glorious_pc_gaming_race)
      • Goldtouch (goldtouch)
      • Gyration (gyration)
      • Hama (hama)
      • HandshoeMouse (handshoemouse)
      • Hiditec (hiditec)
      • HP (hp)
      • Humanscale (humanscale)
      • Hypertec (hypertec)
      • HyperX (hyperx)
      • Inter-Tech (inter_tech)
      • IT-Works (it_works)
      • KeepOut (keepout)
      • Kensington (kensington)
      • Kenson (kenson)
      • Kinesis (kinesis)
      • Kingston (kingston)
      • König (ko_nig)
      • LC-Power (lc_power)
      • Lenovo (lenovo)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Mad Catz (mad_catz)
      • Manhattan (manhattan)
      • Maxxter (maxxter)
      • Media-Tech (media_tech)
      • MediaRange (mediarange)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Mionix (mionix)
      • Modecom (modecom)
      • MS-Tech (ms_tech)
      • MSI (msi)
      • Nacon (nacon)
      • Natec (natec)
      • Nedis (nedis)
      • NGS (ngs)
      • Ozone (ozone)
      • Patriot Memory (patriot_memory)
      • PDP (pdp)
      • Penclic (penclic)
      • Perixx (perixx)
      • Port Designs (port_designs)
      • Posturite (posturite)
      • QPAD (qpad)
      • Qware (qware)
      • R-Go Tools (r_go_tools)
      • Rampage (rampage)
      • Rapoo (rapoo)
      • Redragon (redragon)
      • Rii (rii)
      • Roccat (roccat)
      • Sandberg (sandberg)
      • Satechi (satechi)
      • Sharkoon (sharkoon)
      • Spartan Gear (spartan_gear)
      • Speedlink (speedlink)
      • Spire (spire)
      • SPIRIT OF GAMER (spirit_of_gamer)
      • Sweex (sweex)
      • Swiftpoint (swiftpoint)
      • T'nB (t_nb)
      • Targus (targus)
      • Techly (techly)
      • Temium (temium)
      • ThunderX3 (thunderx3)
      • URage (urage)
      • Verbatim (verbatim)
      • White Shark (white_shark)
      • Xtrfy (xtrfy)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €25 (budget)
      • €25 - €35 (low)
      • €35 - €60 (medium)
      • €60 of meer (high)
    • Geschikt voor (bedoeld_voor):
      • Gamen (pc_gaming)
      • Kantoor (kantoor)
    • Verbinding (verbindingstechnologie):
      • Draadloos (draadloos)
      • Bedraad (bedraad)
    • Type verbinding (apparaat_connectiviteit):
      • 2.4 GHz (2_4_ghz)
      • 3.5 mm jack (3_5_mm_jack)
      • Bluetooth (bluetooth)
      • Lightning (lightning)
      • Micro USB (micro_usb)
      • PS/2 (ps_2)
      • USB (usb)
    • Snoerlengte (m) (lengte_snoer):
      • Korter dan 1.5 meter (short)
      • 1.5 meter - 2 meter (medium)
      • Langer dan 2 meter (long)
    • Dots per inch (DPI) (bewegingsresolutie):
      • < 1000 dpi (bewegingsresolutie_1)
      • 1000 dpi - 1600 dpi (bewegingsresolutie_2)
      • 1600 dpi - 4000 dpi (bewegingsresolutie_3)
      • ≥ 4000 dpi (bewegingsresolutie_4)
    • DPI aanpasbaar (aanpasbare_bewegingsresolutie):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal knoppen (aantal_knoppen):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 7 (7)
      • 8 (8)
      • 9 (9)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Programmeerbare knoppen (programmeerbare_muis_knoppen):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Bewegingsdetectietechnologie (bewegingsdetectietechnologie):
      • Blue Led (blue_led)
      • BlueTrack (bluetrack)
      • Laser (laser)
      • Optical (optical)
      • Trackball (trackball)
      • V-Track (v_track)
    • Ergonomisch (ergonomisch_design):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Type batterij (muis_batterij_type):
      • Accu (accu)
      • Batterijen (batterijen)
      • USB powered (usb_powered)
    • Kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Gewicht product (gewicht_product):
      • < 85 g (gewicht_product_1)
      • 85 g - 110 g (gewicht_product_2)
      • 110 g - 145 g (gewicht_product_3)
      • ≥ 145 g (gewicht_product_4)
    • Varianten (group):
      • 3Dconnexion SpaceMouse (3dconnexion_spacemouse)
      • Apple Magic Mouse (apple_magic_mouse)
      • Asus ROG (asus_rog)
      • Contour Design RollerMouse (contour_design_rollermouse)
      • Cooler Master MasterMouse (cooler_master_mastermouse)
      • Dell WM126 (dell_wm126)
      • Evoluent VerticalMouse (evoluent_verticalmouse)
      • Evoluent VerticalMouse 4 (evoluent_verticalmouse_4)
      • HP X3000 (hp_x3000)
      • HP Z3700 (hp_z3700)
      • HP Z4000 (hp_z4000)
      • Kensington Pro Fit (kensington_pro_fit)
      • Logitech G403 (logitech_g403)
      • Logitech G703 (logitech_g703)
      • Logitech M150 Laser (logitech_m150_laser)
      • Logitech M187 (logitech_m187)
      • Logitech M220 Silent (logitech_m220_silent)
      • Logitech M238 (logitech_m238)
      • Logitech M330 (logitech_m330)
      • Logitech MK540 (logitech_mk540)
      • Logitech MX Anywhere (logitech_mx_anywhere)
      • Logitech MX Master (logitech_mx_master)
      • Mad Catz R.A.T. (mad_catz_r_a_t_)
      • Microsoft Arc Touch (microsoft_arc_touch)
      • Microsoft Basic Optical Mouse (microsoft_basic_optical_mouse)
      • Microsoft Bluetooth Mobile Mouse 3600 (microsoft_bluetooth_mobile_mouse_3600)
      • Microsoft Comfort (microsoft_comfort)
      • Microsoft Sculpt (microsoft_sculpt)
      • Microsoft Surface Arc (microsoft_surface_arc)
      • Microsoft Wireless (microsoft_wireless)
      • R-Go Tools HE Mouse (r_go_tools_he_mouse)
      • Rapoo 3100P RF (rapoo_3100p_rf)
      • Rapoo M10 RF (rapoo_m10_rf)
      • Razer Abyssus (razer_abyssus)
      • Razer Deathadder (razer_deathadder)
      • Razer Lancehead (razer_lancehead)
      • Razer Mamba (razer_mamba)
      • Razer Naga (razer_naga)
      • Steelseries Rival (steelseries_rival)
      • Steelseries Sensei (steelseries_sensei)
      • Trust GXT (trust_gxt)
      • Trust Optical (trust_optical)
      • Trust Vivy (trust_vivy)
      • Trust Yvi (trust_yvi)
    • Product type (product_state):
      • NEW (new)
      • REFURBISHED (refurbished)
    • Product conditie (product_condition):
      • AS_GOOD_AS_NEW (as_good_as_new)
      • FEW_SIGNS_OF_USE (few_signs_of_use)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl