x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Intenso Video Scooter 8GB White

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Intenso Video Scooter 8GB White
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Intenso Video Scooter 8GB White
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Intenso Video Scooter 8GB White
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144031118.jpg
Intenso Intenso Video Scooter 8GB White Video Scooter 8GB White Video Scooter 8GB White 8 GB geheugen in de vorm van een micro SD-kaart 4,5 cm kleurendisplay Oplaadbare Li-polymeer batterij, looptijd max. 8 uur. Ordner navigatie, negen equalizer-modi, zeven afspeelmodi Omvang levering: Intenso Video Scooter MP3-videospeler, microSDHC-kaart, stereo hoofdtelefoon, USB-kabel, softwareondersteuning voor Windows, gebruiksaanwijzing (10)
  • 04034303023660
2
good_buy
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
  • 22.50 38.83 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Intenso MP3 video player - VIDEO SCOOTER 1,8" - 8GB white22.50, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      8 GB geheugen in de vorm van een micro SD-kaart 4,5 cm kleurendisplay Oplaadbare Li-polymeer batterij, looptijd max. 8 uur. Ordner naviga...38.83, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Denver MPG-4054NRC - MP3 speler - MP4 speler - portable speler - 4GB geheugen - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125301955.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191078734.jpg
      Denver Denver MPG-4054NRC - MP3 speler - MP4 speler - portable speler - 4GB geheugen - Zwart MPG-4054NRC - MP3 speler - MP4 speler - portable speler - 4GB geheugen - Zwart MPG-4054NRC - MP3 speler - MP4 speler - portable speler - 4GB geheugen - Zwart Denver MPG-4054NRC - MP3 speler - MP4 speler - portable speler - 4GB geheugen - Zwart (1)
      Denver MPG-4054NRC - MP3 speler - MP4 speler - portable speler - 4GB geheugen - Zwart
      • 05706751020834
      • 111171100160
      1
    • Lenco Xemio-280 8GB Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146875295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99561931.jpg
      Lenco Lenco Xemio-280 8GB Roze Xemio-280 8GB Roze Xemio-280 8GB Roze Dit krijg je erbij: USB-kabel, oordopjes 3 (5)
      Lenco Xemio-280 8GB Roze
      • 08711902035206
      • 4795219
      • Xemio-280PK
      1
    • TrendX Digitale Mp3 speler - Mini Mp3 Voor Muziek met Scherm - Ondersteunt Micro Sd-Geheugen Tot 32 GB Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190811222.jpg
      TrendX TrendX Digitale Mp3 speler - Mini Mp3 Voor Muziek met Scherm - Ondersteunt Micro Sd-Geheugen Tot 32 GB Groen Digitale Mp3 speler - Mini Mp3 Voor Muziek met Scherm - Ondersteunt Micro Sd-Geheugen Tot 32 GB Groen Digitale Mp3 speler - Mini Mp3 Voor Muziek met Scherm - Ondersteunt Micro Sd-Geheugen Tot 32 GB Groen Digitale Mp3 speler - Mini Mp3 Voor Muziek met Scherm - Ondersteunt Micro Sd-Geheugen Tot 32 GB Groen (2)
      TrendX Digitale Mp3 speler - Mini Mp3 Voor Muziek met Scherm - Ondersteunt Micro Sd-Geheugen Tot 32 GB Groen
      • 08720016010696
      1
    • Cowon X9, screen protector (LCD), transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133182167.jpg
      Cowon Cowon X9, screen protector (LCD), transparant X9, screen protector (LCD), transparant X9, screen protector (LCD), transparant Cowon - X9, screen protector (LCD), transparantX9, protection écran (LCD), transparentX9, screen protector (LCD), transparent (1)
      Cowon X9, screen protector (LCD), transparant
      • 08809290182203
      • 8809290182203
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 22.50
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 22.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 22.50
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 22.50
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 22.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 22.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 22.50
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 22.50
    • partner@vergelijk.nl