x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ices Electronics Ices IMP-101 - MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ices Electronics Ices IMP-101 - MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ices Electronics Ices IMP-101 - MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ices Electronics Ices IMP-101 - MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109659291.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138960374.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138960416.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138961164.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138960392.jpg
Ices Electronics Ices Electronics Ices IMP-101 - MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver Ices IMP-101 - MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver Ices IMP-101 - MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver Ices IMP-101 MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver (1)
  • 08711902039709
1
  • Harde schijf
    • Totale opslagcapaciteit: 32 GB
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Nee
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Nee
    • Near Field Communication (NFC): Nee
  • Algemene kenmerken
    • FM-radio: Nee
  • Technische details
    • Ingebouwde luidsprekers: Nee
    • Waterdicht: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 89 g
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • 19.95 19.95 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Ices IMP-101 MP3-speler met micro SD cardslot - Zilver19.95, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Lenco Xemio-280 8GB Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146875295.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99561931.jpg
      Lenco Lenco Xemio-280 8GB Roze Xemio-280 8GB Roze Xemio-280 8GB Roze Dit krijg je erbij: USB-kabel, oordopjes 3 (5)
      Lenco Xemio-280 8GB Roze
      • 08711902035206
      • 4795219
      • Xemio-280PK
      1
    • Cowon X9, screen protector (LCD), transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133182167.jpg
      Cowon Cowon X9, screen protector (LCD), transparant X9, screen protector (LCD), transparant X9, screen protector (LCD), transparant Cowon - X9, screen protector (LCD), transparantX9, protection écran (LCD), transparentX9, screen protector (LCD), transparent (1)
      Cowon X9, screen protector (LCD), transparant
      • 08809290182203
      • 8809290182203
      1
    • Cowon Plenue 1 Screen Protector
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133185700.jpg
      Cowon Cowon Plenue 1 Screen Protector Plenue 1 Screen Protector Plenue 1 Screen Protector Cowon - Plenue 1/ M/ S/ M2, screen protector (LCD), transparantPlenue 1/ M/ S/ M2, protection écran (LCD), transparentPlenue 1/ M/ S/ M2, screen protector (LCD), transparent (1)
      Cowon Plenue 1 Screen Protector
      • 08809290183606
      • 8809290183606
      1
    • Apple iPod Touch (2019) 256 GB RED
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203164623.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162126495.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162126496.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162126493.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150698384.jpg
      Apple Apple iPod Touch (2019) 256 GB RED iPod Touch (2019) 256 GB RED iPod Touch (2019) 256 GB RED Apple iPod touch 256GB MP4-speler Rood (1)
      Apple iPod Touch (2019) 256 GB RED
      • 00190199138995
      • MVJF2NF/A
      • 6296991
      • 0190199138995
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 19.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 19.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 19.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 19.95
    • partner@vergelijk.nl