x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Laguna Seca 4 LE leren motorpak rood 46

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Laguna Seca 4 LE leren motorpak rood 46
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Laguna Seca 4 LE leren motorpak rood 46
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Laguna Seca 4 LE leren motorpak rood 46
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143789893.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156798702.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214330503.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222718323.jpg?ts=1
Dainese Dainese Laguna Seca 4 LE leren motorpak rood 46 Laguna Seca 4 LE leren motorpak rood 46 Laguna Seca 4 LE leren motorpak rood 46 Een perfect motorsporticoon dat ook geschikt is voor op de weg. De aerodynamische bult is voorzien van een geïntegreerde waterzak. Comfort, flexibiliteit en bewegingssnelheid worden door de 3-assige technologie en het speciale Microelastic 2.0-weefsel gegarandeerd. De protectoren van de nieuwste generatie uit de MotoGP garanderen een bescherming van level 2 en omvatten schouderprotectoren van aluminium zonder naden en elleboog-RSS 2.0. Comfort/uitrusting: 1 binnenzak vervangbare elleboogslide... (1)
  • 08052644803358
1
deal
  • Maat
    • Kledingmaat: 46
  • Design
    • Materiaal: Leer, Microfiber
    • Kleur: Zwart, Rood
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 6 kg
    • Gewicht product: 6000 g
  • 899.95 1149.95 EUR 1
    1
    • Louis.nl Louis.nl
      Een perfect motorsporticoon dat ook geschikt is voor op de weg. De aerodynamische bult is voorzien van een geïntegreerde waterzak. Comfor...
      899.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230436962.jpg?ts=1
      Held Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Kenmerken:Elastische tailleEasy On Diagonale Labyrinth ZipRitsen bij enkels3m Scotchlite reflectorenVoering:Nylon gevoerde armen en benenBovenwerk van gaasvoeringBuitenschaal:Nylonspecificaties:Materiaal samenstelling:Membraancoating: 100% thermoplastisch polyurethaanBovenwerk: 100% polyester (1)
      Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL
      • 04049462842052
      1
    • Held Flood Rain Suit Geel,Zwart S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222474947.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230464035.jpg?ts=1
      Held Held Flood Rain Suit Geel,Zwart S Flood Rain Suit Geel,Zwart S Flood Rain Suit Geel,Zwart S Bescherming:reflecterende delenFit / kenmerken:breedte aanpassing aan de achterkantriemelastische tailleeenvoudig op diagonale labyrint zipRits & klittenband op de enkelsaanpassing van de armKlittenbandsluiting aan de polsenantislip zitvlak voor meer comfort en controleBuitenschaal:Stretchstof met 2 lagen (1)
      Held Flood Rain Suit Geel,Zwart S
      • 04049462825703
      1
    • Dainese Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 46
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156797247.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214330663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222719804.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 46 Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 46 Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 46 Elke sportieve ervaring op de weg profiteert van de prestaties en het ontwerp die voortvloeien uit de racewereld. Dit tweedelige leren pak combineert de bescherming en prestaties van een kledingstuk dat is ontworpen voor de baan met de veelzijdigheid en het comfort die nodig zijn om elke roadtrip ten volle te ervaren. Premium Tutu koeienhuid biedt een zeer hoge slijtvastheid en level 2 beschermers op de ellebogen, schouders, heupen en knieën garanderen dat ze voldoen aan de hoogste Dainese ve... (1)
      Dainese Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 46
      • 08051019147868
      1
    • Dainese Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 50
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156797247.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 50 Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 50 Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 50 Elke sportieve ervaring op de weg profiteert van de prestaties en het ontwerp die voortvloeien uit de racewereld. Dit tweedelige leren pak combineert de bescherming en prestaties van een kledingstuk dat is ontworpen voor de baan met de veelzijdigheid en het comfort die nodig zijn om elke roadtrip ten volle te ervaren. Premium Tutu koeienhuid biedt een zeer hoge slijtvastheid en level 2 beschermers op de ellebogen, schouders, heupen en knieën garanderen dat ze voldoen aan de hoogste Dainese ve... (1)
      Dainese Mistel Zwart Mat Wit Lava Rood2-Delig 50
      • 08051019147882
      1
    • min
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 899.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 899.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 899.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 899.95
    • partner@vergelijk.nl