x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Laguna Seca 5 Perforated Suit Wit 50 Man

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Laguna Seca 5 Perforated Suit Wit 50 Man
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Laguna Seca 5 Perforated Suit Wit 50 Man
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Laguna Seca 5 Perforated Suit Wit 50 Man
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235549146.jpg?ts=1
Dainese Dainese Laguna Seca 5 Perforated Suit Wit 50 Man Laguna Seca 5 Perforated Suit Wit 50 Man Laguna Seca 5 Perforated Suit Wit 50 Man Een pak van volnerf rundleder met perforaties, aluminium schouderplaten en een aërodynamische bult ontworpen om een waterbagset in op te bergen. Het Dainese race-icoon. Het iconische race lederen pak, de essentie van Dainese. Laguna Seca 5 is de nieuwste evolutie van het legendarische Dainese pak uit één stuk, volledig gemaakt van premium volnerf rundleder, klaar om elke uitdaging op de baan aan te gaan met het vertrouwen van kampioenen. De structuur is ontworpen om maximale bewegingsvrijheid op het zadel te geven. De superieure ergonomie garandeert het hoogste niveau van veiligheid: het exclusieve Dainese Tri-Axial systeem op de rug en de drie-wegs stretchlederen inzetstukken zorgen voor een perfecte mobiliteit en garanderen hetzelfde niveau van slijtvastheid als de andere lederen lagen. Inzetstukken in XF Arrow, het geavanceerde Dainese materiaal dat een grote elasticiteit en draagbaarheid combineert met de weerstand van het leer, voor een betere mobiliteit. De veiligheid wordt gegar (1)
  • 08051019257765
2
deal
  • Algemene kenmerken
    • Type motorkleding: Eendelig Motorpak
    • Geslacht: Heren
    • Rijstijl: Race/Sport
    • Seizoen: Zomer
  • Maat
    • Kledingmaat: 50
  • Design
    • Materiaal: Leer
    • Kleur: Wit
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 6 kg
  • 1049.80 1149.98 EUR 2
    2
    • Motoin.de/nl Motoin.de/nl
      Een pak van volnerf rundleder met perforaties, aluminium schouderplaten en een aërodynamische bult ontworpen om een waterbagset in op te ...
      1049.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Het iconische leren racepak, de essentie van Dainese. Laguna Seca 5 is de nieuwste evolutie van het legendarische Dainese-pak uit één stu...1149.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230436962.jpg?ts=1
      Held Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man Kenmerken:Elastische tailleEasy On Diagonale Labyrinth ZipRitsen bij enkels3m Scotchlite reflectorenVoering:Nylon gevoerde armen en benenBovenwerk van gaasvoeringBuitenschaal:Nylonspecificaties:Materiaal samenstelling:Membraancoating: 100% thermoplastisch polyurethaanBovenwerk: 100% polyester (1)
      Held Splash 2.0 Suit Zwart 2XL Man
      • 04049462842052
      1
    • Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247178348.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225327271.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247393338.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50 Gemaakt van bi-elastisch S1-weefsel en tutu-rundleer met microelastic 2.0 materiaalelastische inzetstukken (1)
      Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Goud ,50
      • 08051019416308
      4
      deal
    • Held Spire Suit Zwart 48 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235547379.jpg?ts=1
      Held Held Spire Suit Zwart 48 Man Spire Suit Zwart 48 Man Spire Suit Zwart 48 Man Kenmerken:3 binnenzakkenAir Vent ZippersRitsen Pas Ook VentilationSpeciale stretch materiaal op innerlijke Arms, kruis en KalverenStretch Lederen panelen Knees & TerugManchet In Stretch MaterialVelcro Patches voor optionele Knee SlidersBescherming:En 1621 1 Ce Certified Soft Beschermers op de schouders en ellebogenEn 1621 1 Ce Certified hoogte verstelbaar Soft Beschermers Op KnieënOptioneel En 1621 2 Terug ProtectorOptionele heupbeschermersPocket voor optionele Held Cloverleaf Sas Tec ® Ce Bewezen Coccyx Protector, art. 9315Double Leather Versterking op de stoeldubbel gestikteMetal aansluiten Zipperspecificaties:Outer shell: zacht rundleerVoering: ademend mesh binnenvoering (100% polyester) (1)
      Held Spire Suit Zwart 48 Man
      • 04049462755451
      2
      deal
    • Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247178342.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58 Dainese Avro 4 tweedelig motorpak gemaakt van eersteklas Tutu-rundleer, bestaande uit een motorjas en -broek verbonden door een comfortabele en resistente ritssluiting die rond de taille loopt.Geoptimaliseerd voor rijden op de weg, geschikt voor elk type route.Maximale bescherming wordt gegarandeerd door composietbeschermers op de knieën, ellebogen en schouders en zachte Pro Shape 2.0 beschermers op de heupen.Het kan verder worden verbeterd door de interne zakken waar borstbeschermers kunnen worden geplaatst.De Avro 4 is voorzien van uitneembare en vervangbare sliders op de knieën en verwisselbare aluminium platen op de schouders:Een onderscheidende Dainese-technologie die is ontworpen om glijden bij een val te ondersteunen en te vergemakkelijken, waardoor de gevaarlijke risico's van rollen door grip op asfalt worden voorkomen.De bult op de schouders en nek heeft een aerodynamische functie.Voor extra comfort tijdens het rijden is het Avro 4 tweedelige pak uitgerust met brede S1 stretch (1)
      Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Grijs/Neon-Geel ,58
      • 08051019416155
      2
      deal
    • Maat (kledingmaat):
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
    • min
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 1199.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 1067.99
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 1049.56
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 941.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 1102.46
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 1049.80
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 1149.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 1149.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 1149.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 1149.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 1149.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 1149.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 1149.98
    • partner@vergelijk.nl