x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Avro 4 Leather Suit Zwart 58 Man

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Avro 4 Leather Suit Zwart 58 Man
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Avro 4 Leather Suit Zwart 58 Man
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Avro 4 Leather Suit Zwart 58 Man
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247178342.jpg?ts=1
Dainese Dainese Avro 4 Leather Suit Zwart 58 Man Avro 4 Leather Suit Zwart 58 Man Avro 4 Leather Suit Zwart 58 Man Dainese Avro 4 tweedelig motorpak gemaakt van eersteklas Tutu-rundleer, bestaande uit een motorjas en -broek verbonden door een comfortabele en resistente ritssluiting die rond de taille loopt.Geoptimaliseerd voor rijden op de weg, geschikt voor elk type route.Maximale bescherming wordt gegarandeerd door composietbeschermers op de knieën, ellebogen en schouders en zachte Pro Shape 2.0 beschermers op de heupen.Het kan verder worden verbeterd door de interne zakken waar borstbeschermers kunnen worden geplaatst.De Avro 4 is voorzien van uitneembare en vervangbare sliders op de knieën en verwisselbare aluminium platen op de schouders:Een onderscheidende Dainese-technologie die is ontworpen om glijden bij een val te ondersteunen en te vergemakkelijken, waardoor de gevaarlijke risico's van rollen door grip op asfalt worden voorkomen.De bult op de schouders en nek heeft een aerodynamische functie.Voor extra comfort tijdens het rijden is het Avro 4 tweedelige pak uitgerust met brede S1 stretch (1)
  • 08051019416155
2
deal
  • 889.80 904.98 EUR 2
    2
    • Motoin.de/nl Motoin.de/nl
      Dainese Avro 4 tweedelig motorpak gemaakt van premium Tutu rundleer, bestaande uit een motorjas en broek verbonden door een comfortabele ...
      889.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Dainese Avro 4 tweedelig motorpak gemaakt van eersteklas Tutu-rundleer, bestaande uit een motorjas en -broek verbonden door een comfortab...904.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Held Spire, leren pak 2pcs. ,zwart/witte ,50
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235546304.jpg?ts=1
      Held Held Spire, leren pak 2pcs. ,zwart/witte ,50 Spire, leren pak 2pcs. ,zwart/witte ,50 Spire, leren pak 2pcs. ,zwart/witte ,50 Kenmerken:3 binnenzakkenAir Vent ZippersRitsen Pas Ook VentilationSpeciale stretch materiaal op innerlijke Arms, kruis en KalverenStretch Lederen panelen Knees & TerugManchet In Stretch MaterialVelcro Patches voor optionele Knee SlidersBescherming:En 1621 1 Ce Certified Soft Beschermers op de schouders en ellebogenEn 1621 1 Ce Certified hoogte verstelbaar Soft Beschermers Op KnieënOptioneel En 1621 2 Terug ProtectorOptionele heupbeschermersPocket voor optionele Held Cloverleaf Sas Tec ® Ce Bewezen Coccyx Protector, art. 9315Double Leather Versterking op de stoeldubbel gestikteMetal aansluiten Zipperspecificaties:Outer shell: zacht rundleerVoering: ademend mesh binnenvoering (100% polyester) (1)
      Held Spire, leren pak 2pcs. ,zwart/witte ,50
      • 04049462755666
      3
      deal
    • Held Flood Rain Suit Blauw,Zwart 2XL Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225327500.jpg?ts=1
      Held Held Flood Rain Suit Blauw,Zwart 2XL Man Flood Rain Suit Blauw,Zwart 2XL Man Flood Rain Suit Blauw,Zwart 2XL Man Bescherming:reflecterende delenFit / kenmerken:breedte aanpassing aan de achterkantriemelastische tailleeenvoudig op diagonale labyrint zipRits & klittenband op de enkelsaanpassing van de armKlittenbandsluiting aan de polsenantislip zitvlak voor meer comfort en controleBuitenschaal:Stretchstof met 2 lagen (1)
      Held Flood Rain Suit Blauw,Zwart 2XL Man
      • 04049462825734
      2
    • Büse Mille 2-delig leren pak dames geel 42
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214343121.jpg?ts=1
      Büse Büse Mille 2-delig leren pak dames geel 42 Mille 2-delig leren pak dames geel 42 Mille 2-delig leren pak dames geel 42 Comfort/uitrusting: leren stretch op schouders, ellebogen, knieën en zitvlak breedteregeling bij de kuiten AirVents op de schouders aerodynamische rugbult elastische inzetstukken op schouders, aan de binnenkant van de elleboog, lies, knieholtes en kuit, 93% polyamide, 7% elastaan sportieve comfortkraag met zachte rand verbindingsrits rondom 1 binnenzak Bescherming: SAS-TEC LV 2-protectoren op schouders en ellebogen, knieën en heup reflecterend materiaal veiligheidsnaden conform ISO 4916 op de impactposities Optioneel: SUPER SHIELD-rugprotector (20019045) achteraf te plaatsen Materiaal: robuust rundleer, 1,2 tot 1,4 mm dik materiaalverdubbeling op het zitvlak permanente netvoering, 100% polyester (1)
      Büse Mille 2-delig leren pak dames geel 42
      • 04051218509867
      1
      deal
    • Spidi Track Replica Evo Suit Rood,Wit 48 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227199664.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172116731.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197510989.jpg?ts=1
      Spidi Spidi Track Replica Evo Suit Rood,Wit 48 Man Track Replica Evo Suit Rood,Wit 48 Man Track Replica Evo Suit Rood,Wit 48 Man Waarom kiezen voor de Spidi Track Replica Evo Rood Wit 1-Delig? Kan het voor jou niet snel genoeg gaan? De Track Replica Evo is een geweldig racepak van het merk Spidi voor echte snelheidsduivels. Eendelige racepakken () zijn perfect voor het rijden op hoge snelheid, circuitdagen, races en voor de dagen waarop je alleen maar de beste lijnen en snelste tijden wilt rijden. Dit 1-delige pak voor Heren bestaat, zoals als de naam al aangeeft, uit één deel. Vergeleken met 2-delige racepakken zijn 1-delige pakken de meest veilige optie, want het bovenste gedeelte kan niet losraken van het onderste deel in het geval van een crash op hoge snelheid. Als je voor maximale protectie gaat, dan blijft er maar één optie over: hijs jezelf in dit Rood, Wit, Zwart Spidi eendelige motorpak! Veiligheidseigenschappen van de Track Replica Evo Dit leren Spidi racepak is gemaakt van Rundleder wat voor optimale bescherming zorgt. Dit type leer wordt vaak gebruikt in allerlei soorten motorkleding omdat (1)
      Spidi Track Replica Evo Suit Rood,Wit 48 Man
      • 08030161358827
      2
      deal
    • min
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 907.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 857.98
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 907.98
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 907.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 957.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 907.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 907.98
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 889.80
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 889.80
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 889.80
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 889.80
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 889.80
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 889.80
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 889.80
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 889.80
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 889.80
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 957.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 957.98
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 904.98
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 904.98
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 904.98
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 904.98
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 904.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 889.80
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 889.80
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 889.80
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 889.80
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 889.80
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 889.80
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 889.80
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 889.80
    • partner@vergelijk.nl