x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Mat-Zwart/Wit ,28

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Mat-Zwart/Wit ,28
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Mat-Zwart/Wit ,28
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Mat-Zwart/Wit ,28
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235548589.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222717814.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219211756.jpg?ts=1
Dainese Dainese Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Mat-Zwart/Wit ,28 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Mat-Zwart/Wit ,28 Avro 4, lederen pak 2st. ,Mat-Zwart/Mat-Zwart/Wit ,28 Dainese Avro 4 tweedelig motorpak gemaakt van eersteklas Tutu-rundleer, bestaande uit een motorjas en -broek verbonden door een comfortabele en resistente ritssluiting die rond de taille loopt.Geoptimaliseerd voor rijden op de weg, geschikt voor elk type route.Maximale bescherming wordt gegarandeerd door composietbeschermers op de knieën, ellebogen en schouders en zachte Pro Shape 2.0 beschermers op de heupen.Het kan verder worden verbeterd door de interne zakken waar borstbeschermers kunnen worden geplaatst.De Avro 4 is voorzien van uitneembare en vervangbare sliders op de knieën en verwisselbare aluminium platen op de schouders:Een onderscheidende Dainese-technologie die is ontworpen om glijden bij een val te ondersteunen en te vergemakkelijken, waardoor de gevaarlijke risico's van rollen door grip op asfalt worden voorkomen.De bult op de schouders en nek heeft een aerodynamische functie.Voor extra comfort tijdens het rijden is het Avro 4 tweedelige pak uitgerust met brede S1 stretch (1)
  • 08051019416568
3
deal
  • Maat
    • Kledingmaat: 28
  • Design
    • Kleur: Wit, Roze
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
  • 889.80 1099.95 EUR 3
    3
    • Motoin.de/nl Motoin.de/nl
      Dainese Avro 4 tweedelig motorpak gemaakt van premium Tutu rundleer, bestaande uit een motorjas en broek verbonden door een comfortabele ...
      889.80, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Dainese Avro 4 tweedelig motorpak gemaakt van eersteklas Tutu-rundleer, bestaande uit een motorjas en -broek verbonden door een comfortab...905.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Louis.nl Louis.nl
      Het tweedelige motorpak Dainese Avro 4 is geoptimaliseerd voor het rijden op de weg maar is ook geschikt voor alle soorten terreinen. Avr...1099.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Alpinestars GP Force Chaser, lederen pak 1st. ,Zwart/Neon-Rood ,58
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252901262.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222718626.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars GP Force Chaser, lederen pak 1st. ,Zwart/Neon-Rood ,58 GP Force Chaser, lederen pak 1st. ,Zwart/Neon-Rood ,58 GP Force Chaser, lederen pak 1st. ,Zwart/Neon-Rood ,58 GP Force IPC Leather Suit is gemaakt van premium. Soepel leer en is ideaal voor gebruik op het circuit of op straat. Met beschermende rijtechnologieën die zijn ontwikkeld en uitgebreid getest in de MotoGP, combineert het GP Force IPC lederen pak exclusieve ergonomische styling en toonaangevende beschermende ontwerpkenmerken in een geventileerd pak dat praktisch, veelzijdig en buitengewoon comfortabel is.Kenmerken:Perforatiezones met hoge dichtheid overal plus geperforeerde leren panelen op romp en armen voor optimale niveaus van ventilatie en luchtstroom.Grote accordeon-stretchpanelen helpen beweging en comfort op de fiets.Hyperbestendige stretchvezelpanelen op de mouwen, cortch en romp verbeteren de pasvorm en het gevoel.Nieuwe taille-verbindingsrits over de volledige omtrek om de boven- en onderkleding veilig aan elkaar vast te maken.Ergonomische rugbult, gevormd voor een betere luchtstroom en prestaties bij hoge snelheden. (1)
      Alpinestars GP Force Chaser, lederen pak 1st. ,Zwart/Neon-Rood ,58
      • 08059175351525
      3
      deal
    • Spidi Track Wind Pro Zwart Wit 1-Delig 54
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156796710.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143789028.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225325578.jpg?ts=1
      Spidi Spidi Track Wind Pro Zwart Wit 1-Delig 54 Track Wind Pro Zwart Wit 1-Delig 54 Track Wind Pro Zwart Wit 1-Delig 54 Waarom kiezen voor de Spidi Track Wind Pro Zwart Wit 1-Delig? Kan het voor jou niet snel genoeg gaan? De Track Wind Pro is een geweldig racepak van het merk Spidi voor echte snelheidsduivels. Eendelige racepakken () zijn perfect voor het rijden op hoge snelheid, circuitdagen, races en voor de dagen waarop je alleen maar de beste lijnen en snelste tijden wilt rijden. Dit 1-delige pak voor Heren bestaat, zoals als de naam al aangeeft, uit één deel. Vergeleken met 2-delige racepakken zijn 1-delige pakken de meest veilige optie, want het bovenste gedeelte kan niet losraken van het onderste deel in het geval van een crash op hoge snelheid. Als je voor maximale protectie gaat, dan blijft er maar één optie over: hijs jezelf in dit Wit, Zwart Spidi eendelige motorpak! Veiligheidseigenschappen van de Track Wind Pro Dit leren Spidi racepak is gemaakt van Polyester, Rundleder wat voor optimale bescherming zorgt. Dit type leer wordt vaak gebruikt in allerlei soorten motorkleding omdat leer (1)
      Spidi Track Wind Pro Zwart Wit 1-Delig 54
      • 08030161132502
      2
      deal
    • Spidi Track Wind Pro Suit Zwart 48 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235546086.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143789028.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222469359.jpg?ts=1
      Spidi Spidi Track Wind Pro Suit Zwart 48 Man Track Wind Pro Suit Zwart 48 Man Track Wind Pro Suit Zwart 48 Man Waarom kiezen voor de Spidi Track Wind Pro Zwart Wit 1-Delig? Kan het voor jou niet snel genoeg gaan? De Track Wind Pro is een geweldig racepak van het merk Spidi voor echte snelheidsduivels. Eendelige racepakken () zijn perfect voor het rijden op hoge snelheid, circuitdagen, races en voor de dagen waarop je alleen maar de beste lijnen en snelste tijden wilt rijden. Dit 1-delige pak voor Heren bestaat, zoals als de naam al aangeeft, uit één deel. Vergeleken met 2-delige racepakken zijn 1-delige pakken de meest veilige optie, want het bovenste gedeelte kan niet losraken van het onderste deel in het geval van een crash op hoge snelheid. Als je voor maximale protectie gaat, dan blijft er maar één optie over: hijs jezelf in dit Wit, Zwart Spidi eendelige motorpak! Veiligheidseigenschappen van de Track Wind Pro Dit leren Spidi racepak is gemaakt van Polyester, Rundleder wat voor optimale bescherming zorgt. Dit type leer wordt vaak gebruikt in allerlei soorten motorkleding omdat leer (1)
      Spidi Track Wind Pro Suit Zwart 48 Man
      • 08030161132472
      3
      deal
    • Spidi Track Wind Pro, leren pak 1pcs. ,zwart/rood/witte ,52
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156797082.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143791308.jpg?ts=1
      Spidi Spidi Track Wind Pro, leren pak 1pcs. ,zwart/rood/witte ,52 Track Wind Pro, leren pak 1pcs. ,zwart/rood/witte ,52 Track Wind Pro, leren pak 1pcs. ,zwart/rood/witte ,52 Spidi ervaring in de MotoGP en World Superbike serie gegenereerd een perfecte mix van prestaties en design: de Track Wind Pro Trainingspak. Met vele innovaties getest door Motogp rijders zoals Scott Redding en Aleix Espargaro, worden deze leer gemaakt van 1,2 / 1,3 mm dikke koeienhuid in Vicenza leer district, met geavanceerde montage tech dankzij de structuur van stretch materiaal, neopreen inserts en Multitech / Biomechanische / Forcetech beschermers, allen afkomstig uit Spidi race-ervaring. Beschermers ook verstelbare knie CE Multitech en CE heupen, Baan Wind Pro wordt geleverd met rugbeschermer klaar achterzak en borst beschermer klaar bevestiging voor de borst.Kenmerken:Volnerf rundleder (1,2 / 1,3 mm thicnkness)Uitneembare voering Mesh binnenvoeringCE Force Tech beschermers op ellebogen en knieënCE Biomechanische beschermers op schoudersCE Multitech beschermers op de heupFlex Tenax gebieden voor perfecte pasvormWarrior Back Protector Lev.1 of Lev.2 arrangementWarrior Chest Protec (1)
      Spidi Track Wind Pro, leren pak 1pcs. ,zwart/rood/witte ,52
      • 08030161187281
      3
      deal
    • min
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 1099.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Dec 11 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Dec 12 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 1099.95
      • Wed Dec 21 01:00:00 CET 2022 904.98
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Thu Dec 29 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sat Dec 31 00:00:00 CET 2022 904.98
      • Sun Jan 01 00:00:00 CET 2023 904.98
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 904.98
      • Tue Jan 03 01:00:00 CET 2023 905.98
      • Wed Jan 04 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Thu Jan 05 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Fri Jan 06 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Sat Jan 07 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Sun Jan 08 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Wed Jan 11 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Fri Jan 13 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 834.80
      • Sun Jan 15 00:00:00 CET 2023 834.80
      • Mon Jan 16 00:00:00 CET 2023 834.80
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 834.80
      • Wed Jan 18 00:00:00 CET 2023 834.80
      • Thu Jan 19 01:00:00 CET 2023 905.98
      • Fri Jan 20 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Sun Jan 22 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Thu Jan 26 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 905.98
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 889.80
      • Sun Jan 29 00:00:00 CET 2023 889.80
      • Mon Jan 30 00:00:00 CET 2023 889.80
      • Tue Jan 31 00:00:00 CET 2023 889.80
      • Wed Feb 01 00:00:00 CET 2023 889.80
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 889.80
    • partner@vergelijk.nl