x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kroon-Oil Compressol H68 - 02218 | 1 L flacon / bus

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kroon-Oil Compressol H68 - 02218 | 1 L flacon / bus
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kroon-Oil Compressol H68 - 02218 | 1 L flacon / bus
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kroon-Oil Compressol H68 - 02218 | 1 L flacon / bus
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83873145.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212106339.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175699793.jpg?ts=1
Kroon-Oil Kroon-Oil Compressol H68 - 02218 | 1 L flacon / bus Compressol H68 - 02218 | 1 L flacon / bus Compressol H68 - 02218 | 1 L flacon / bus Kroon-Oil Compressol H 68 is een compressorolie gebaseerd op zeer hoog doorgeraffineerde basisolie, met van nature een hoge weerstand tegen veroudering. Door toevoeging van zeer effectieve additieven worden de volgende eigenschappen verkregen:Geringe neiging tot koolvormingGoede oxidatiestabiliteitGoede corrosieweringGoede anti-slijtagewerkingGeringe vluchtigheidToepassing:Kroon-Oil Compressol H 68 wordt aanbevolen voor de smering van zuigercompressoren en voor de druppelsmering van schottenc... (7)
  • 08710128022182
3
good_buy
  • Design
    • Kleur: Geel, Beige
    • Materiaal: Kunststof
  • 15.74 18.94 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Kroon-Oil Compressol H68 - 02218 | 1 L flacon / bus15.74, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Halfords.nl Halfords.nl
      Kroon-Oil Compressol H 68 is een compressorolie gebaseerd op zeer hoog doorgeraffineerde basisolie, met van nature een hoge weerstand teg...15.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mijnijzerwaren.nl Mijnijzerwaren.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Compressol H 68 is een compressorolie gebaseerd op zeer hoog doorgeraffineerde basisolie, met van nature een hoge weerstand tegen veroude...18.94, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • 5in1 Classic car dosage bottle
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206902038.jpg?ts=1
      5in1 5in1 Classic car dosage bottle Classic car dosage bottle Classic car dosage bottle 5in1Classic Car Lead Substitute is een loodvervanger voor alle twee en viertakt benzine motoren. Voor motoren van auto's, motors, LPG motoren, jachten, buitenboordmotoren, generatorsets, pompen en grasmaaiers. Voor alle twee- en viertakt benzinemotoren. Eigenschappen: Beschermt de kleppen en klepzittingen Beschermt de klepzittingen tegen voortijdige slijtage bij gebruik van loodvrije benzine Voorkomt afbraak van de brandstof in de tank als de motor buiten dienst wordt gesteld voor enkele maan... (1)
      5in1 Classic car dosage bottle
      • 08718226870520
      1
    • Motul Marine INBOARD TECH 4T 10W40 2L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163025225.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164550880.jpg?ts=1
      Motul Motul Marine INBOARD TECH 4T 10W40 2L Marine INBOARD TECH 4T 10W40 2L Marine INBOARD TECH 4T 10W40 2L Motul Marine INBOARD TECH 4T 10W40 2L (1)
      Motul Marine INBOARD TECH 4T 10W40 2L
      • 03374650257884
      1
    • Wynns E10 Protector - E10 reiniging / Brandstof behandeling 250 Ml
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/184262708.jpg?ts=1
      Wynns Wynns E10 Protector - E10 reiniging / Brandstof behandeling 250 Ml E10 Protector - E10 reiniging / Brandstof behandeling 250 Ml E10 Protector - E10 reiniging / Brandstof behandeling 250 Ml Wynn's E10 Protector - E10 reiniging / Brandstof behandeling 250 Ml (2)
      Wynns E10 Protector - E10 reiniging / Brandstof behandeling 250 Ml
      • 05411693389108
      2
      deal
    • Comma Syner-Z 5W-30 1ltr
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205831997.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226160619.jpg?ts=1
      Comma Comma Syner-Z 5W-30 1ltr Syner-Z 5W-30 1ltr Syner-Z 5W-30 1ltr Comma | Syner-Z 5W-30 | Motorolie | 1 liter (1)
      Comma Syner-Z 5W-30 1ltr
      • 05011846013234
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 14.24
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 14.98
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 14.98
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 14.98
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 14.98
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 15.97
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 15.74
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 15.33
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 15.33
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 15.33
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 15.82
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 15.89
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 15.92
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 15.74
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 15.74
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 15.74
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 15.92
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 15.92
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 15.79
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 15.79
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 15.87
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 15.87
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 15.74
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 16.09
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 15.79
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 15.20
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 15.74
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 15.74
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 15.52
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 15.52
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 15.74
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 15.74
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 15.94
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 15.98
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 15.98
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 15.74
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 15.74
    • partner@vergelijk.nl