x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

REVIT! Filter Black Neon Red 45

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews REVIT! Filter Black Neon Red 45
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties REVIT! Filter Black Neon Red 45
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
REVIT! Filter Black Neon Red 45
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222719774.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222720131.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214331162.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174367209.jpg?ts=1
REVIT! REVIT! Filter Black Neon Red 45 Filter Black Neon Red 45 Filter Black Neon Red 45 Waarom de REV'IT! Filter Black Neon Red ? De REV'IT! Filter Schoenen/Sneakers zijn onderdeel van de collectie motorschoenen van ChromeBurner. Een setje motorschoenen is een must voor jouw persoonlijke collectie! Ze zijn natuurlijk geschikt voor gebruik op de motor dankzij beschermende delen en zijn in vergelijking met een traditionele motorlaars een stuk comfortabeler en bovendien beter geschikt om je eigen stijl mee uit te dragen. Motorschoenen zijn een essentieel onderdeel van je outfit en geschikt om de hele dag te dragen, ook als je niet op de motor zit. De Filter is een perfecte mix van stijl, bescherming en comfort en is uitermate geschikt voor Urban/Street rijders. Mocht deze Filter toch niet helemaal bij jou passen, bekijk dan onze andere motorSchoenen/Sneakers van REV'IT!. () REV'IT! Filter constructie Schoenen/Sneakers zijn niet zo technisch geavanceerd of stijf als een paar race- of crosslaarzen, maar dat hoeven ze ook niet te zijn. De Filter stelt je in staat om (1)
  • 08700001307505
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
    • Schoenmaat: 45
    • Seizoen: Zomer
    • Rijstijl: Urban/Street
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Leer, Suède
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1.64 kg
  • Maat
    • Kledingmaat: 45
  • 209.99 209.99 EUR 1
    1
    • Chromeburner.nl Chromeburner.nl
      Waarom de REV'IT! Filter Black Neon Red ? De REV'IT! Filter Schoenen/Sneakers zijn onderdeel van de collectie motorschoenen van ChromeBur...209.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Vanucci VUB-3 laarzen zwart 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021089.jpg?ts=1
      Vanucci Vanucci VUB-3 laarzen zwart 39 VUB-3 laarzen zwart 39 VUB-3 laarzen zwart 39 Voor het sneakerseizoen biedt Vanucci de *VUB-3* motorlaarzen aan, die perfect passen bij je stijl met jeans, jethelm en leren jack. Aan de buitenkant zien ze eruit als moderne sneakers, maar als echte biker boots hebben ze enkelversteviging, hielreflectoren en een goede pasvorm dankzij de veters. Materiaal: bovenmateriaal van microvezel voering van textiel zool van rubber Comfort/uitrusting: hielreflector enkelversteviging veters Schachthoogte: ca. 18 cm (mt. 44) Keuring: CE-gecertificeerd volgens EN 13634:2017 (1)
      Vanucci VUB-3 laarzen zwart 39
      • 04099453066493
      1
    • Vanucci VUB-3 laarzen zwart 46
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021089.jpg?ts=1
      Vanucci Vanucci VUB-3 laarzen zwart 46 VUB-3 laarzen zwart 46 VUB-3 laarzen zwart 46 Voor het sneakerseizoen biedt Vanucci de *VUB-3* motorlaarzen aan, die perfect passen bij je stijl met jeans, jethelm en leren jack. Aan de buitenkant zien ze eruit als moderne sneakers, maar als echte biker boots hebben ze enkelversteviging, hielreflectoren en een goede pasvorm dankzij de veters. Materiaal: bovenmateriaal van microvezel voering van textiel zool van rubber Comfort/uitrusting: hielreflector enkelversteviging veters Schachthoogte: ca. 18 cm (mt. 44) Keuring: CE-gecertificeerd volgens EN 13634:2017 (1)
      Vanucci VUB-3 laarzen zwart 46
      • 04099453066561
      1
    • Vanucci VUB-3 laarzen zwart 38
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233021089.jpg?ts=1
      Vanucci Vanucci VUB-3 laarzen zwart 38 VUB-3 laarzen zwart 38 VUB-3 laarzen zwart 38 Voor het sneakerseizoen biedt Vanucci de *VUB-3* motorlaarzen aan, die perfect passen bij je stijl met jeans, jethelm en leren jack. Aan de buitenkant zien ze eruit als moderne sneakers, maar als echte biker boots hebben ze enkelversteviging, hielreflectoren en een goede pasvorm dankzij de veters. Materiaal: bovenmateriaal van microvezel voering van textiel zool van rubber Comfort/uitrusting: hielreflector enkelversteviging veters Schachthoogte: ca. 18 cm (mt. 44) Keuring: CE-gecertificeerd volgens EN 13634:2017 (1)
      Vanucci VUB-3 laarzen zwart 38
      • 04099453066486
      1
    • KLIM Outlander GTX Boot Chocolate Brown US 8
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231120311.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231120314.jpg?ts=1
      KLIM KLIM Outlander GTX Boot Chocolate Brown US 8 Outlander GTX Boot Chocolate Brown US 8 Outlander GTX Boot Chocolate Brown US 8 Waarom de KLIM Outlander GTX Boot Chocolate Brown? De Klim Outlander GTX is onderdeel van de collectie van ChromeBurner. Deze tourlaarzen zijn ontworpen om jouw voeten de hele dag van comfort te voorzien als je op een lange trip bent, of gewoon als je door weer en wind op de motor naar het werk rijdt! Een echte touringlaars is comfortabel, goed afgewerkt en vervaardigd van materialen van hoge kwaliteit zodat ze alle weersomstandigheden kunnen doorstaan. De Outlander GTX is daar zeker in geslaagd! Mocht je deze specifieke laars nou toch niet zien zitten, bekijk dan al onze andere Klim tourlaarzen () Welke bescherming biedt de Outlander GTX ? Deze comfortabele laars is gemaakt van Rundleder, waardoor ze stevig en duurzaam zijn en uitstekende bescherming bieden. Zoals je mag verwachten van een tourlaars, is de Outlander GTX waterdicht dankzij een Vast, Gore-Tex waterdicht membraan. Dit membraan houdt het water buiten maar laat je voeten wel ademen. De instap van de laars is (1)
      KLIM Outlander GTX Boot Chocolate Brown US 8
      • 00681573631985
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 209.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 189.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
    • partner@vergelijk.nl