x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Forma Legacy laars zwart 38

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Forma Legacy laars zwart 38
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Forma Legacy laars zwart 38
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Forma Legacy laars zwart 38
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222717871.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225197878.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214341911.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222718022.jpg?ts=1
Forma Forma Legacy laars zwart 38 Legacy laars zwart 38 Legacy laars zwart 38 Een snufje legerkist in combinatie met een grove rubberen zool en robuust volnerf-leer, schakelpedaalversterking en enkelprotectoren - dat is de Forma *Legacy* motorlaars. Past perfect bij de urban kledingstijl, jeans en leer. En bij de betreffende retrobikes, choppers, scramblers en naked bikes. Optimaal geschikt voor dagelijks gebruik. Materiaal: volnerf-leer zool van rubber Comfort/uitrusting: waterdicht en ademend dankzij DryTex-membraan schakelpedaalversterking instaplus ritssluiting aan... (1)
  • 08052998030639
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Schoenmaat: 38
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Maat
    • Kledingmaat: 38
  • 185.90 209.90 EUR 1
    1
    • Louis.nl Louis.nl
      Een snufje legerkist in combinatie met een grove rubberen zool en robuust volnerf-leer, schakelpedaalversterking en enkelprotectoren - da...
      185.90, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Dainese Nexus 2 laars zwart 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230355569.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230357630.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230357631.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Nexus 2 laars zwart 39 Nexus 2 laars zwart 39 Nexus 2 laars zwart 39 Met de Dainese *Nexus 2* kies je voor echte sportmotorlaarzen die voornamelijk uit D-Stone-materiaal (microvezel) bestaan. Nyloninzetstukken bij de hak, verwisselbare thermoplastische sliders, het Axial Distortion Control-systeem, dat de bewegingen van de enkel geleidt, maar ook de beschermende nyloninzetstukken aan de hiel bewijzen de hoge functionaliteit en kwaliteit. Samen vormen ze de perfecte combinatie van een goede bescherming, maximaal comfort en lichtheid. Materiaal: bovenwerk van D-... (1)
      Dainese Nexus 2 laars zwart 39
      • 08051019292483
      1
    • Alpinestars CR-X Drystar Riding Zwart Camo Rood US 9.5
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198746754.jpg?ts=1
      Alpinestars Alpinestars CR-X Drystar Riding Zwart Camo Rood US 9.5 CR-X Drystar Riding Zwart Camo Rood US 9.5 CR-X Drystar Riding Zwart Camo Rood US 9.5 Waarom de Alpinestars CR-X Drystar Riding Zwart Camo Rood ? De Alpinestars CR-X Drystar Schoenen/Sneakers zijn onderdeel van de collectie motorschoenen van ChromeBurner. Een setje motorschoenen is een must voor jouw persoonlijke collectie! Ze zijn natuurlijk geschikt voor gebruik op de motor dankzij beschermende delen en zijn in vergelijking met een traditionele motorlaars een stuk comfortabeler en bovendien beter geschikt om je eigen stijl mee uit te dragen. Motorschoenen zijn een essentieel... (1)
      Alpinestars CR-X Drystar Riding Zwart Camo Rood US 9.5
      • 08059175191404
      1
      deal
    • XPD XP3-S Zwart Rood 47
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156932316.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143808736.jpg?ts=1
      XPD XPD XP3-S Zwart Rood 47 XP3-S Zwart Rood 47 XP3-S Zwart Rood 47 Waarom de XPD XP3-S Zwart Rood Racelaars kiezen? De XPD XP3-S is onderdeel van de Racelaars collectie van ChromeBurner. Elke sportieve rijder weet dat een paar goede laarzen absoluut essentieel zijn voor optimale prestaties. Ze zijn doorgaans vrij licht van gewicht, maar wel steviger en strakker dan toerlaarzen. De zool is vlak voor een goed gevoel met de voetstepjes en pedalen en ze zijn voorzien van toesliders zodat je in het betere bochtenwerk niet door de teen van de laars heen slijt. De ... (1)
      XPD XP3-S Zwart Rood 47
      • 08030161114317
      1
      deal
    • XPD XP3-S Black Motorcycle Boots 45
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156932094.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143806704.jpg?ts=1
      XPD XPD XP3-S Black Motorcycle Boots 45 XP3-S Black Motorcycle Boots 45 XP3-S Black Motorcycle Boots 45 Waarom de XPD XP3-S Zwart Racelaars kiezen? De XPD XP3-S is onderdeel van de Racelaars collectie van ChromeBurner. Elke sportieve rijder weet dat een paar goede laarzen absoluut essentieel zijn voor optimale prestaties. Ze zijn doorgaans vrij licht van gewicht, maar wel steviger en strakker dan toerlaarzen. De zool is vlak voor een goed gevoel met de voetstepjes en pedalen en ze zijn voorzien van toesliders zodat je in het betere bochtenwerk niet door de teen van de laars heen slijt. De XP3-S... (1)
      XPD XP3-S Black Motorcycle Boots 45
      • 08030161114416
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 185.91
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 185.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 195.21
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 195.21
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 185.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 185.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 185.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 185.90
    • partner@vergelijk.nl