x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alpinestars Corozal WP laarzen zwart 12

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alpinestars Corozal WP laarzen zwart 12
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alpinestars Corozal WP laarzen zwart 12
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alpinestars Corozal WP laarzen zwart 12
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233393333.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172118072.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225319431.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172118071.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156931202.jpg?ts=1
Alpinestars Alpinestars Corozal WP laarzen zwart 12 Corozal WP laarzen zwart 12 Corozal WP laarzen zwart 12 Een premie, is multi-materiaal avontuur touring boot de Corozal vol met toonaangevende veiligheidsvoorzieningen, zoals een geavanceerde polymeer shinplate en innovatieve zijdelingse bescherming enkel met ondersteunende biomechanische koppeling tussen de bovenste en de onderste boot voet structuur. Elk onderdeel op deze boot is ontworpen om gewicht te besparen en de prestaties, ongeacht het weer of terrein van het geïntegreerde DRYSTARademend membraan de geavanceerde microfiber suède en chassi... (1)
  • 08051194804280
3
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
    • Schoenmaat: 47
    • Seizoen: Alle seizoenen
    • Rijstijl: Adventure/Touring
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Leer, Microfiber
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 4.25 kg
  • Maat
    • Kledingmaat: 152
  • 244.96 296.98 EUR 3
    3
    • Chromeburner.nl Chromeburner.nl
      De Alpinestars Corozal Adventure Drystar is een premium adventure touring laars met een ruige look. Uitgerust met meerdere innovatieve ve...
      244.96, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Louis.nl Louis.nl
      De Alpinestars *Corozal WP* ziet eruit als extra zware uitrusting voor all terrain- of offroad-gebruik. Dat klopt min of meer wel, want d...
      251.95, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Een premie, is multi-materiaal avontuur touring boot de Corozal vol met toonaangevende veiligheidsvoorzieningen, zoals een geavanceerde p...296.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • O'Neal Rider Motorcycle Boots Geel EU 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222479351.jpg?ts=1
      O'Neal O'Neal Rider Motorcycle Boots Geel EU 40 Rider Motorcycle Boots Geel EU 40 Rider Motorcycle Boots Geel EU 40 Deze nieuw ontwikkelde MX Boot volgt de pasvorm en functie van ons vorige RIDER-bootmodelKenmerken:Bijgewerkte en frisse uitstraling zonder de bewezen impactabsorptie op te offerenPerfecte stabiliteit van de zool dankzij metalen en nylon inzetstukkenEenvoudig te bedienen, Snap Lock verstelbaar sluitsysteem met vier gespenGestikte zoolconstructie is goed uitgebalanceerd zonder onstabiel schommelenVoorste teen- en zoolbescherming met een duurzame metalen teenbeschermingPerfecte allround gripzoo... (1)
      O'Neal Rider Motorcycle Boots Geel EU 40
      • 04046068574042
      2
    • O'Neal Sierra Pro Motorcycle Boots Bruin EU 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225323245.jpg?ts=1
      O'Neal O'Neal Sierra Pro Motorcycle Boots Bruin EU 40 Sierra Pro Motorcycle Boots Bruin EU 40 Sierra Pro Motorcycle Boots Bruin EU 40 Kenmerken:Duurzame waterdichte avontuurlijke toerlaarsOptimaal comfort, flexibiliteit en stabiliteitInterne en externe bescherming voor je enkel en schakelzoneAnatomisch gevormde hielkapBovenwerk gemaakt van leerGevoerd met een 100% waterdicht ademend membraanRubberen zool met hoge grip, antislipRobuuste metalen snelsluitingen voor nauwkeurige actie, vervangbaarNylon binnenzool met stalen cambreurUitneembaar voetbed met anti-transpiratiebehandelingReserveonderdelen verkrijgbaar bij uw O´Neal ... (1)
      O'Neal Sierra Pro Motorcycle Boots Bruin EU 40
      • 04046068536798
      2
    • O'Neal Rider Motorcycle Boots Oranje EU 40
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222475410.jpg?ts=1
      O'Neal O'Neal Rider Motorcycle Boots Oranje EU 40 Rider Motorcycle Boots Oranje EU 40 Rider Motorcycle Boots Oranje EU 40 Deze nieuw ontwikkelde MX Boot volgt de pasvorm en functie van ons vorige RIDER-bootmodelKenmerken:Bijgewerkte en frisse uitstraling zonder de bewezen impactabsorptie op te offerenPerfecte stabiliteit van de zool dankzij metalen en nylon inzetstukkenEenvoudig te bedienen, Snap Lock verstelbaar sluitsysteem met vier gespenGestikte zoolconstructie is goed uitgebalanceerd zonder onstabiel schommelenVoorste teen- en zoolbescherming met een duurzame metalen teenbeschermingPerfecte allround gripzoo... (1)
      O'Neal Rider Motorcycle Boots Oranje EU 40
      • 04046068573823
      2
    • Sidi ST AIR ZWART ZWART 49
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89850657.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143790483.jpg?ts=1
      Sidi Sidi ST AIR ZWART ZWART 49 ST AIR ZWART ZWART 49 ST AIR ZWART ZWART 49 VERVANGBARE SCHEENPLAAT EN GLIJDER RITSSLUITINGSELASTISCH PANEEL VERVANGBARE ST10 GESP EN ST10 RIEM ST10 GESP EN RIEM DE OMTREK VAN HET BEEN AANPASSEN ENKELSTEUNBEUGELS MET ENKELGEWRICHT SCHOKABSORBERENDE HIELBEKER NYLON BINNENZOOL MET AFNEEMBARE BOOGSTEUN (1)
      Sidi ST AIR ZWART ZWART 49
      • 08017732436603
      1
      deal
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 249.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 249.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 249.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 249.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 249.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 249.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 249.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 249.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 249.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 279.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 279.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 279.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 296.98
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 296.98
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 296.98
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 264.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 264.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 296.98
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 282.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 282.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 282.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 282.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 296.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 296.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 244.96
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 244.96
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 244.96
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 228.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 228.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 228.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 228.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 244.96
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 244.96
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 244.96
    • partner@vergelijk.nl