x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er mondkapjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zenner mondkapje

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in mondkapje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Zenner Mondkapje Zwart 1 Stuk
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/170041018.jpg
      Zenner Zenner Mondkapje Zwart 1 Stuk Mondkapje Zwart 1 Stuk Mondkapje Zwart 1 Stuk Zenner Mondkapje Zwart Het zwarte Mondkapje van Zenner heeft een verstelbare neusbeugel en verstelbaar koord bij je oren. Het mondmasker is uitwasbaar waardoor je het herbruikbaar is. Het mondkapje heeft een buigzame strip bij de neus waarmee je ervoor zorgt dat het mondmasker goed aansluit. Daarnaast heeft het masker een comfortabele pasvorm voor je kin. Het mondkapje is gemaakt van 100% katoen en de koordjes zijn gemaakt van 100% polyester. Met panterprint / tijgerprint. * Verstelbaar * Goe... (1)
      Zenner Mondkapje Zwart 1 Stuk
      • 08722900040345
      1
      10.89 EUR
    • Snel filteren (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop IMPORTANT
        • budget
      • Herbruikbaar DEFAULT
        • herbruikbaar
    • Prijs (price):
      • < € 13 (budget)
      • € 13 - € 17 (price_2)
      • € 17 - € 21 (price_3)
      • ≥ € 21 (price_4)
    • Type mondkapje (type_mondkapje):
      • Herbruikbaar (herbruikbaar)
      • Wegwerp (wegwerp)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Aantal stuks (aantal_stuks):
      • 1 - 5 stuks (1_-_5_stuks)
      • 5 - 10 stuks (5_-_10_stuks)
      • 10 - 20 stuks (10_-_20_stuks)
      • > 20 stuks (>_20_stuks)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Fleece (fleece)
      • Foam (foam)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Microfiber (microfiber)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Rubber (rubber)
      • Satijn (satijn)
      • Stof (stof)
      • Stretch (stretch)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Zijde (zijde)
    • Merk (brand):
      • 3M (3m)
      • Adidas (adidas)
      • AirPop (airpop)
      • Alpha industries (alpha_industries)
      • Baltic Masks (baltic_masks)
      • Barts (barts)
      • Beeren (beeren)
      • BeWooden (bewooden)
      • Blackspade (blackspade)
      • Buff (buff)
      • Caliber (caliber)
      • Carnival Toys (carnival_toys)
      • Cocoon (cocoon)
      • Dekbed Discounter (dekbed_discounter)
      • Diesel (diesel)
      • Diversen (diversen)
      • Dräger (dra_ger)
      • Falke (falke)
      • Fisura (fisura)
      • G-Star (g_star)
      • Gardeur (gardeur)
      • H.A.C. (h_a_c_)
      • Hamptons (hamptons)
      • Heat Keeper (heat_keeper)
      • Herschel (herschel)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • HUGO BOSS (hugo_boss)
      • Huismerk (huismerk)
      • HygieneShopBasics (hygieneshopbasics)
      • I-Total (i_total)
      • IBP (ibp)
      • Illuminated Apparel (illuminated_apparel)
      • IMoshion (imoshion)
      • Keen (keen)
      • Koziol (koziol)
      • Luanvi (luanvi)
      • Lucovitaal (lucovitaal)
      • Master Series (master_series)
      • Medisana (medisana)
      • Mey (mey)
      • Mico (mico)
      • Mirage (mirage)
      • Mister tee (mister_tee)
      • Mondkapjes.com (mondkapjes_com)
      • NEQI (neqi)
      • Nuby (nuby)
      • Pacsafe (pacsafe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Romed (romed)
      • Sarlini (sarlini)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Simpla (simpla)
      • Smartphonehoesjes.nl (smartphonehoesjes_nl)
      • Suitable (suitable)
      • Tilley (tilley)
      • Tom (tom)
      • Tucano (tucano)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • UYN (uyn)
      • Valenta (valenta)
      • Westfalia (westfalia)
      • Wexta (wexta)
      • Wolford (wolford)
      • Wooden Amsterdam (wooden_amsterdam)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zenner (zenner)
      • Zwillingsherz (zwillingsherz)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • partner@vergelijk.nl