x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Xiaomi Redmi Note 10 64GB Blauw 5G

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Xiaomi Redmi Note 10 64GB Blauw 5G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Xiaomi Redmi Note 10 64GB Blauw 5G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Xiaomi Redmi Note 10 64GB Blauw 5G
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202446580.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237754598.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186311584.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237754620.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237754585.jpg?ts=1
Xiaomi Xiaomi Redmi Note 10 64GB Blauw 5G Redmi Note 10 64GB Blauw 5G Redmi Note 10 64GB Blauw 5G Xiaomi Redmi Note 10 5G - 64GB - Blauw (1)
  • 06934177740633
  • 33259
5
  • 6.5 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 64 GB
  • Design
    • Kleur: Blauw
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 6.5 inch
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.19 kg
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 193.00 193.99 EUR 10
    6
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.835387827487315 (1053)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Xiaomi Redmi Note 10 64GB Blauw 5G is een krachtige smartphone waarmee je klaar bent voor de toekomst met het snelle 5G netwerk. Het t...193.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Mobiel.nl Mobiel.nl
      8.326409627750612 (49)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Wie slim kiest, kiest voor de Xiaomi Redmi Note 10. Deze betaalbare Xiaomi-telefoon heeft een superscherp beeld en is comfortabel in gebr...193.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      - Type: Smartphone - 2G Network: GSM 850 / 900 / 1800 / 1900 - 3G Network: HSDPA 850 / 900 / 1700(AWS) / 1900 / 2100 - 4G Network: LTE - ...193.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Xiaomi Redmi Note 10 5G - 64GB - Blauw193.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue Groningen Coolblue Groningen
      8.419063884586812 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Xiaomi Redmi Note 10 64GB Blauw 5G is een krachtige smartphone waarmee je klaar bent voor de toekomst met het snelle 5G netwerk. Het t...193.00, 6.5831725, 53.2165862 LOW
      5
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Besturingssysteem: Android 11.0 Geheugencapaciteit: 64 GB Specificaties camera: 48 + 2 + 2 megapixel Beeldschermdiagonaal (cm/inch): 16.5...193.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Samsung Galaxy A50 - 128GB - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161303312.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy A50 - 128GB - Wit Galaxy A50 - 128GB - Wit Galaxy A50 - 128GB - Wit Samsung Galaxy A50 - 128GB - Wit (3)
      Samsung Galaxy A50 - 128GB - Wit
      • 08801643785901
      1
    • Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156989711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156396526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156396525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156396524.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156396522.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw Samsung Galaxy S10 Lite - 128GB - Blauw (1)
      Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw
      • 08806090311871
      • 08806090304026
      • 08806090292163
      • 08806090265976
      • 08806090311864
      • SM-G770FZBDPHN
      • 6673915
      • SM-G770FZBDITV
      1
    • Huawei P30 Lite New Edition 256 GB Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207502076.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158336298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161536939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210115582.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156950364.jpg?ts=1
      Huawei Huawei P30 Lite New Edition 256 GB Zwart P30 Lite New Edition 256 GB Zwart P30 Lite New Edition 256 GB Zwart Huawei P30 Lite New edition - 256GB - Midnight black (7)
      Huawei P30 Lite New Edition 256 GB Zwart
      • 06901443357086
      • 6605392
      • 51094PYY
      1
    • Huawei P20 Lite - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134261580.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166249806.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166249802.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140543946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140543948.jpg?ts=1
      Huawei Huawei P20 Lite - Roze P20 Lite - Roze P20 Lite - Roze Huawei P20 Lite - 64GB - Dual sim - Roze (5)
      Huawei P20 Lite - Roze
      • 06901443231195
      • 06901443217427
      • 3366813
      • 5118015
      • 51092FTQ
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 179.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 145.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 167.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 167.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 167.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 178.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 178.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 181.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 181.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 181.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 174.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 173.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 170.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 172.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 172.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 169.40
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 170.45
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 174.45
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 183.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 172.97
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 167.59
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 183.00
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 172.12
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 174.45
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 191.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 191.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 191.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 174.45
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 191.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 183.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 191.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 184.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 183.99
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Oct 18 02:00:00 CEST 2022 160.00
      • Wed Oct 19 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 194.77
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 175.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 175.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 175.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 175.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 174.45
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 174.45
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 174.45
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 183.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 179.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 179.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 174.95
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 183.00
      • Sun Dec 04 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 193.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 193.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 193.00
    • partner@vergelijk.nl