x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Xiaomi Redmi 9a

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Xiaomi Redmi 9a
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Xiaomi Redmi 9a
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Xiaomi Redmi 9a
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225732103.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221097756.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242720983.jpg?ts=1
Xiaomi Xiaomi Redmi 9a Redmi 9a Redmi 9a Besturingssysteem: Android 10.0 Geheugencapaciteit: 32 GB Specificaties camera: 13 megapixel Beeldschermdiagonaal (cm/inch): 16.58 cm / 6.53 inch Capaciteit batterij: 5000 mAh Ben je op zoek naar een smartphone met een groot scherm die lang mee gaat? De Xiaomi Redmi 9A heeft een 6.53-inch display en beschikt over een 5000mAh type batterij. De smartphone heeft een 13 megapixel backcamera en een 5 megapixel selfiecamera, waardoor jij altijd professionele foto's maakt met verschillende effecten. Een voorbeeld van deze effecten is de Palm Shutter, waarmee jij een foto kan laten maken door je handpalm te laten zien, in plaats van een timer in te stellen. Het scherm beschikt over een 6.53-inch HD+ Dot Drop display wat betekent dat de kleuren goed tot zijn recht komen en jij van een fijne kijkervaring geniet. Door het blauw licht certificering krijg jij niet te snel vermoeide ogen. Ten slotte heeft de Xiaomi-smartphone een sterke batterij die bij normaal dagelijks gebruik meer dan 2.5 jaar me (6)
  • 06934177783883
1
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • 109.99 109.99 EUR 1
    1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Besturingssysteem: Android 10.0 Geheugencapaciteit: 32 GB Specificaties camera: 13 megapixel Beeldschermdiagonaal (cm/inch): 16.58 cm / 6...109.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Samsung Galaxy A50 - 128GB - Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161303312.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy A50 - 128GB - Wit Galaxy A50 - 128GB - Wit Galaxy A50 - 128GB - Wit Samsung Galaxy A50 - 128GB - Wit (3)
      Samsung Galaxy A50 - 128GB - Wit
      • 08801643785901
      1
    • Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156989711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156396526.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156396525.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156396524.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156396522.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw Samsung Galaxy S10 Lite - 128GB - Blauw (1)
      Samsung Galaxy S10 Lite 128 GB Blauw
      • 08806090311871
      • 08806090304026
      • 08806090292163
      • 08806090265976
      • 08806090311864
      • SM-G770FZBDPHN
      • 6673915
      • SM-G770FZBDITV
      1
    • Huawei P30 Lite New Edition 256 GB Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207502076.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158336298.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161536939.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210115582.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156950364.jpg?ts=1
      Huawei Huawei P30 Lite New Edition 256 GB Zwart P30 Lite New Edition 256 GB Zwart P30 Lite New Edition 256 GB Zwart Huawei P30 Lite New edition - 256GB - Midnight black (7)
      Huawei P30 Lite New Edition 256 GB Zwart
      • 06901443357086
      • 6605392
      • 51094PYY
      1
    • Huawei P20 Lite - Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134261580.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166249806.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166249802.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140543946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140543948.jpg?ts=1
      Huawei Huawei P20 Lite - Roze P20 Lite - Roze P20 Lite - Roze Huawei P20 Lite - 64GB - Dual sim - Roze (5)
      Huawei P20 Lite - Roze
      • 06901443231195
      • 06901443217427
      • 3366813
      • 5118015
      • 51092FTQ
      1
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 99.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 97.81
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 99.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 97.81
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 97.81
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 97.81
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 121.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 120.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 120.99
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.99
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 89.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 102.85
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 104.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 96.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 96.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 96.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 96.90
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 101.99
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 101.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 101.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 101.99
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 103.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 100.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 103.99
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 100.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 100.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Nov 26 01:00:00 CET 2022 100.99
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 101.99
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 109.99
    • partner@vergelijk.nl