x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Xiaomi 12X 256GB Blauw 5G

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Xiaomi 12X 256GB Blauw 5G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Xiaomi 12X 256GB Blauw 5G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Xiaomi 12X 256GB Blauw 5G
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252039746.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238275287.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238275283.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238275282.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238275285.jpg?ts=1
Xiaomi Xiaomi 12X 256GB Blauw 5G 12X 256GB Blauw 5G 12X 256GB Blauw 5G Xiaomi 12X - 256GB - Blauw (3)
  • 06934177763335
  • MZB0ABFEU
3
  • 6.3 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 256 GB
  • Design
    • Kleur: Blauw
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 6.3 inch
  • Netwerk
    • Netwerk: 5G
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 0.176 kg
  • 559.00 560.00 EUR 3
    3
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Xiaomi 12 x klein formaat, grote upgrade! Prestaties, beeld, volledig en krachtiger. AA-display, met 14 records; ultra-heldere selfie op ...559.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Xiaomi 12 x klein formaat, grote upgrade! Prestaties, beeld, volledig en krachtiger. AA-display, met 14 records; ultra-heldere selfie op ...560.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Xiaomi 12X - 256GB - Blauw560.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Apple iPhone 6s Plus 32GB Space Gray
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116959691.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116433920.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183316964.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113052674.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140475821.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 6s Plus 32GB Space Gray iPhone 6s Plus 32GB Space Gray iPhone 6s Plus 32GB Space Gray Apple iPhone 6s Plus - 32GB - Spacegrijs (3)
      Apple iPhone 6s Plus 32GB Space Gray
      • 00190198061058
      • 00190198060761
      • 06013709195117
      • 00190198060747
      • 00190198060921
      • 00190198060754
      • MN2V2ZD/A?NL
      • MN2V2FS/A
      • MN2V2ZD/A
      • 3684337
      • 000000000000224749
      • 2394020
      • MN2V2QN/A
      1
    • Doro Primo 366 - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133149100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101196479.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154201435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101196478.jpg?ts=1
      Doro Doro Primo 366 - Zwart Primo 366 - Zwart Primo 366 - Zwart Doro Primo 366 - Zwart (1)
      Doro Primo 366 - Zwart
      • 04260117672644
      • 360080
      2
    • SPC Mobiele Telefoon SPC Harmony 2304N Bluetooth FM Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159930096.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225709764.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163657366.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162179254.jpg?ts=1
      SPC SPC Mobiele Telefoon SPC Harmony 2304N Bluetooth FM Zwart Mobiele Telefoon SPC Harmony 2304N Bluetooth FM Zwart Mobiele Telefoon SPC Harmony 2304N Bluetooth FM Zwart Met klep en grote toetsen - Mobiele telefoon voor senioren met grote toetsen met achtergrondverlichting, intuïtief, eenvoudig en met een luide beltoon zodat u geen oproep mist. Open de klep en beantwoord de oproep. Sluit de klep en beëindig de oproep. SOS-knop en rechtstreekse oproeptoetsen - Inclusief fysieke SOS-knop op de achterkant die, wanneer ingedrukt, achtereenvolgens één voor één belt naar de 5 contacten die u eerder hebt geselecteerd en opgeslagen. Stel tot 3 rechtstreekse oproeptoetsen in waarmee u een van uw favoriete nummers kunt bellen zonder in het telefoonboek te hoeven zoeken. Afstandsbediening - U kunt via sms diverse telefoonfuncties op afstand bedienen vanaf een andere telefoon, zoals het volume van het belsignaal, de handset en de handsfree instellen; een contact aan het telefoonboek toevoegen; de SOS-toets in- en uitschakelen en SOS-nummers configureren; de 3 directe geheugens configureren. Intelligente-hulpfunctie stuurt een sms naar op voorhand geselecteerde n (1)
      SPC Mobiele Telefoon SPC Harmony 2304N Bluetooth FM Zwart
      • 08436542853880
      2
    • Huawei Mate 20 Pro 16,2 cm (6.39") Single SIM Android 9.0 4G USB Type-C 6 GB 128 GB 4200 mAh Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157746535.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157746544.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157746542.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157746538.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157746545.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Mate 20 Pro 16,2 cm (6.39") Single SIM Android 9.0 4G USB Type-C 6 GB 128 GB 4200 mAh Zwart Mate 20 Pro 16,2 cm (6.39") Single SIM Android 9.0 4G USB Type-C 6 GB 128 GB 4200 mAh Zwart Mate 20 Pro 16,2 cm (6.39") Single SIM Android 9.0 4G USB Type-C 6 GB 128 GB 4200 mAh Zwart 51093ATQ (2)
      Huawei Mate 20 Pro 16,2 cm (6.39") Single SIM Android 9.0 4G USB Type-C 6 GB 128 GB 4200 mAh Zwart
      • 06901443263950
      • 51093ATQ
      2
    • min
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 693.45
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 693.20
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 693.20
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 693.20
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 699.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 699.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 669.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 669.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 654.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 578.78
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 578.78
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 578.78
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 578.78
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 578.78
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 578.78
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 578.78
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 578.78
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 578.78
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 561.92
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 561.92
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 561.92
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 560.73
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 560.73
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 560.73
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 560.73
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 560.73
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 560.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 560.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 560.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 560.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 560.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 560.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 513.56
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 513.56
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 519.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 519.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 519.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 509.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 509.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 547.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 553.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 553.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 553.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 553.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 553.00
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 553.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 553.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 554.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 554.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 548.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 547.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 514.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 514.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 546.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 546.00
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 549.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 545.00
      • Fri Sep 30 02:00:00 CEST 2022 524.00
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 524.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 524.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 524.00
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 543.82
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 572.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 567.96
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 537.01
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 537.01
      • Wed Oct 12 02:00:00 CEST 2022 538.37
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 538.37
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 538.37
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 529.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 529.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 522.00
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 522.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 522.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 522.00
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 464.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 464.00
      • Wed Oct 26 02:00:00 CEST 2022 464.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 506.28
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 506.28
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 502.67
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 559.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 497.25
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 495.45
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 559.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 559.00
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 497.95
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 486.42
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 559.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 559.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 559.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 559.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 559.00
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 558.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 558.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 558.00
      • Mon Dec 05 01:00:00 CET 2022 559.00
      • Tue Dec 06 01:00:00 CET 2022 559.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 559.00
    • partner@vergelijk.nl