x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Xiaomi 12T Pro 256GB Zilver 5G

Sorteer op
Thuiswinkel waarborg Thuiswinkel waarborg
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Xiaomi 12T Pro 256GB Zilver 5G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Xiaomi 12T Pro 256GB Zilver 5G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Xiaomi 12T Pro 256GB Zilver 5G
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251888655.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251888889.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251888884.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251888888.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251888886.jpg?ts=1
Xiaomi Xiaomi 12T Pro 256GB Zilver 5G 12T Pro 256GB Zilver 5G 12T Pro 256GB Zilver 5G Xiaomi 12T Pro beschikt over een sensor tot 200 MP, die elk moment met een scherpte registreert 100% opgeladen in 19 minuten amled display 120hz snapdragon 8+gen 1 5g Batterij met 5000 mAh (2)
  • 06934177797866
  • MZB0CCHEU
4
  • 6.67 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • Design
    • Kleur: Zilver
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 6.67 inch
  • Netwerk
    • Netwerk: 5G
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 188 cm
    • Gewicht (zonder accessoires): 740 g
    • Hoogte: 86 cm
    • Lengte: 60 cm
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 256 GB
  • Processor
    • Processorfamilie: Qualcomm Snapdragon
  • 718.00 837.83 EUR 79
    5
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Xiaomi 12T Pro beschikt over een sensor tot 200 MP, die elk moment met een scherpte registreert 100% opgeladen in 19 minuten amled displa...718.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Xiaomi 12T Pro beschikt over een sensor tot 200 MP, die elk moment met een scherpte registreert 100% opgeladen in 19 minuten amled displa...777.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Xiaomi 12T Pro - 8GB + 256GB - Zilver777.90, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
    • BCC BCC
      8.651379136514018 (4800)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.13/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png https://beheer.thuiswinkel.org/certificering/index.asp?BedrijfId=171
      De Xiaomi 12T Pro is een premium dual SIM smartphone met een hoogwaardig ontwerp, een slanke matte afwerking en een camera om uitstekend ...837.83, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • BCC Den Haag BCC Den Haag
      9.377926903667708 (210)
      De Xiaomi 12T Pro is een premium dual SIM smartphone met een hoogwaardig ontwerp, een slanke matte afwerking en een camera om uitstekend ...837.83, 4.2601116, 52.0633978 LOW
      75
  • 0 0
    • Apple Recommerce iPhone XR 64GB Zwart (Refurbished)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252209590.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252209596.jpg?ts=1
      Apple Apple Recommerce iPhone XR 64GB Zwart (Refurbished) Recommerce iPhone XR 64GB Zwart (Refurbished) Recommerce iPhone XR 64GB Zwart (Refurbished) Hoef jij niet steeds het nieuwste model? Groot gelijk heb je. De refurbished iPhone XR 64GB van Recommerce heeft alles wat je nodig hebt; een groot scherm zonder onderbrekingen, voldoende opslagruimte, een goede camera en niet te vergeten een goede prijs! Briljant. In elk opzicht. Gloednieuw Liquid Retina-display: het meest geavanceerde LCD-display in de industrie. Nog snellere Face ID. De slimste en krachtigste chip in een smart­phone. En een baanbrekend dual camera-systeem. iPhone XR. Prachtig, wat ie allemaal kan. Nieuw: Liquid Retina Het nieuwe LCD-display van iPhone XR is het meest geavanceerde in de industrie. Het innovatieve ontwerp van de achter­grond­verlichting zorgt ervoor dat het scherm tot in de hoeken wordt benut. Daardoor zie je die natuur­getrouwe kleuren helemaal van de ene prachtige rand tot de andere. Buitengewone materialen Het sterkste schermglas in een smartphone ooit. Met precisie­techniek vervaardigde banden van hoogwaardig aluminium. (1)
      Apple Recommerce iPhone XR 64GB Zwart (Refurbished)
      • 03663705017321
      1
    • Cyrus Technology CS45 XA 64GB Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217328260.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204457189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237461020.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237461018.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237461022.jpg?ts=1
      Cyrus Technology Cyrus Technology CS45 XA 64GB Zwart CS45 XA 64GB Zwart CS45 XA 64GB Zwart Cyrus CS45 XA 12,7 cm (5'') 4 GB 64 GB Dual SIM 4G USB Type-C Zwart Android 9.0 4400 mAh (1)
      Cyrus Technology CS45 XA 64GB Zwart
      • 04260366490884
      2
      deal
    • Oukitel WP7 6GB/128GB Orange
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247607480.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211154817.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178155100.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237726772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237726768.jpg?ts=1
      Oukitel Oukitel WP7 6GB/128GB Orange WP7 6GB/128GB Orange WP7 6GB/128GB Orange Oukitel WP7 6GB/128GB Orange (1)
      Oukitel WP7 6GB/128GB Orange
      • 06972940565281
      1
    • Oukitel WP7 6GB/128GB Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211151338.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178155100.jpg?ts=1
      Oukitel Oukitel WP7 6GB/128GB Black WP7 6GB/128GB Black WP7 6GB/128GB Black Oukitel WP7 6GB/128GB Black (1)
      Oukitel WP7 6GB/128GB Black
      • 06972940565274
      1
    • min
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Oct 17 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Oct 20 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Oct 27 02:00:00 CEST 2022 764.00
      • Fri Oct 28 02:00:00 CEST 2022 759.00
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 743.00
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 743.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 743.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 761.42
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 761.31
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 761.31
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 761.31
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 761.31
      • Sun Nov 06 01:00:00 CET 2022 709.65
      • Mon Nov 07 01:00:00 CET 2022 709.65
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 709.65
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 756.00
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 742.00
      • Fri Nov 11 01:00:00 CET 2022 736.00
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 733.00
      • Sun Nov 13 01:00:00 CET 2022 728.00
      • Mon Nov 14 01:00:00 CET 2022 725.00
      • Tue Nov 15 01:00:00 CET 2022 722.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 723.00
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 720.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 720.00
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 718.00
      • Sun Nov 20 01:00:00 CET 2022 730.00
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 731.00
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 728.00
      • Wed Nov 23 01:00:00 CET 2022 725.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 722.00
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 742.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 742.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 742.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 742.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 742.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 744.00
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 710.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Tue Dec 06 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Wed Dec 07 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Thu Dec 08 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Fri Dec 09 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sat Dec 10 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sun Dec 11 01:00:00 CET 2022 719.90
      • Mon Dec 12 01:00:00 CET 2022 710.00
      • Tue Dec 13 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Wed Dec 14 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Thu Dec 15 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Fri Dec 16 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sat Dec 17 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sun Dec 18 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Mon Dec 19 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Tue Dec 20 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Wed Dec 21 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Thu Dec 22 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Fri Dec 23 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sat Dec 24 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sun Dec 25 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Mon Dec 26 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Tue Dec 27 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Wed Dec 28 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Thu Dec 29 01:00:00 CET 2022 710.00
      • Fri Dec 30 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sat Dec 31 01:00:00 CET 2022 749.00
      • Sun Jan 01 01:00:00 CET 2023 749.00
      • Mon Jan 02 00:00:00 CET 2023 749.00
      • Tue Jan 03 00:00:00 CET 2023 749.00
      • Wed Jan 04 01:00:00 CET 2023 738.45
      • Thu Jan 05 01:00:00 CET 2023 729.00
      • Fri Jan 06 01:00:00 CET 2023 675.91
      • Sat Jan 07 01:00:00 CET 2023 675.91
      • Sun Jan 08 01:00:00 CET 2023 675.91
      • Mon Jan 09 00:00:00 CET 2023 675.91
      • Tue Jan 10 00:00:00 CET 2023 675.91
      • Wed Jan 11 01:00:00 CET 2023 675.90
      • Thu Jan 12 00:00:00 CET 2023 675.90
      • Fri Jan 13 01:00:00 CET 2023 675.91
      • Sat Jan 14 01:00:00 CET 2023 675.90
      • Sun Jan 15 01:00:00 CET 2023 675.91
      • Mon Jan 16 01:00:00 CET 2023 675.90
      • Tue Jan 17 00:00:00 CET 2023 675.90
      • Wed Jan 18 01:00:00 CET 2023 675.91
      • Thu Jan 19 00:00:00 CET 2023 675.91
      • Fri Jan 20 01:00:00 CET 2023 675.90
      • Sat Jan 21 00:00:00 CET 2023 675.90
      • Sun Jan 22 01:00:00 CET 2023 729.00
      • Mon Jan 23 00:00:00 CET 2023 729.00
      • Tue Jan 24 00:00:00 CET 2023 729.00
      • Wed Jan 25 00:00:00 CET 2023 729.00
      • Thu Jan 26 01:00:00 CET 2023 728.86
      • Fri Jan 27 00:00:00 CET 2023 728.86
      • Sat Jan 28 01:00:00 CET 2023 728.70
      • Sun Jan 29 01:00:00 CET 2023 728.86
      • Mon Jan 30 01:00:00 CET 2023 728.70
      • Tue Jan 31 01:00:00 CET 2023 728.86
      • Wed Feb 01 01:00:00 CET 2023 728.86
      • Thu Feb 02 00:00:00 CET 2023 728.86
      • Fri Feb 03 01:00:00 CET 2023 718.00
    • partner@vergelijk.nl