x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

SPC Harmony 2304B - Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews SPC Harmony 2304B - Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties SPC Harmony 2304B - Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
SPC Harmony 2304B - Wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162056706.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162179254.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162194755.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225709765.jpg?ts=1
SPC SPC Harmony 2304B - Wit Harmony 2304B - Wit Harmony 2304B - Wit Met klep en grote toetsen - Mobiele telefoon voor senioren met grote toetsen met achtergrondverlichting, intuïtief, eenvoudig en met een luide beltoon zodat u geen oproep mist. Open de klep en beantwoord de oproep. Sluit de klep en beëindig de oproep. SOS-knop en rechtstreekse oproeptoetsen - Inclusief fysieke SOS-knop op de achterkant die, wanneer ingedrukt, achtereenvolgens één voor één belt naar de 5 contacten die u eerder hebt geselecteerd en opgeslagen. Stel tot 3 rechtstreekse oproeptoe... (1)
  • 08436542854030
2
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Algemene kenmerken
    • Design: Foldable
    • Geslacht: Unisex
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 200 g
  • 49.90 60.70 EUR 2
    2
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Met klep en grote toetsen - Mobiele telefoon voor senioren met grote toetsen met achtergrondverlichting, intuïtief, eenvoudig en met een ...49.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Met klep en grote toetsen - Mobiele telefoon voor senioren met grote toetsen met achtergrondverlichting, intuïtief, eenvoudig en met een ...60.70, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228896455.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893989.jpg?ts=1
      Motorola Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43 inch) FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | kleur: Sterling Blue (3)
      Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • 00840023225406
      • PASU0026SE
      2
    • OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227751775.jpg?ts=1
      OPPO OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs Reno6 Pro 5G 256GB Grijs Reno6 Pro 5G 256GB Grijs 6781195 (18)
      OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs
      • 06944284690530
      • 6944284690530
      2
    • Amplicomms Senioren Dect Telefoon Powertel 2780
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179949691.jpg?ts=1
      Amplicomms Amplicomms Senioren Dect Telefoon Powertel 2780 Senioren Dect Telefoon Powertel 2780 Senioren Dect Telefoon Powertel 2780 amplicomms senioren dect telefoon powertel 2780 (1)
      Amplicomms Senioren Dect Telefoon Powertel 2780
      • 04250711908324
      1
    • KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819281.jpg?ts=1
      KD KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Blu-Basic - Netspanningsadapter - 120 Watt - voor HP Compaq Business Notebook nc4400, nx6315, (1)
      KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED
      • 08718309029920
      2
    • min
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 32.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 32.90
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 57.29
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 57.29
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 74.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 72.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 72.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 49.90
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 49.90
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 49.90
    • partner@vergelijk.nl