x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Paars 5G

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Paars 5G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Paars 5G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Paars 5G
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166289909.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165928375.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174834932.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199443423.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy S20 FE 128 GB Paars 5G Galaxy S20 FE 128 GB Paars 5G Galaxy S20 FE 128 GB Paars 5G Dit is de telefoon voor mensen die alles willen hebben. Samsung heeft naar defans geluisterd en een telefoon gemaakt waarmee je geen compromissen hoeft te sluiten - de op maat gemaakte telefoon voor alle type fans. Of je nu van fotografie houdt of van gaming, of juist je blog wilt vullen met inspirerende content, dit is de ultieme combinatie van S20-innovaties samengesteld voor jou. Dit is dé telefoon die je geeft wat je wilt, zodat je meer kunt doen van waar je van houdt. Supersnel 5G intern... (9)
  • 08806090709821
  • SM-G781BLVDEUB
3
  • 6.5 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 128 GB
  • Design
    • Kleur: Paars
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 6.5 inch
    • Display type: Super AMOLED
    • Maximale refresh snelheid: 120 Hz
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Netwerk
    • Netwerk: 4G, 5G
    • 4G: Ja
    • 5G: Ja
    • Wi-Fi Direct: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: 5G, NFC, Vingerafdruksensor, Dual SIM, Gezichtsherkenning, Draadloos opladen, Bluetooth, Snellaadfunctie
    • Duale simkaart: Ja
    • Geslacht: Unisex
  • Geheugen
    • Interne RAM: 6 GB
  • Technische details
    • Face ID: Ja
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 4500 mAh
    • Draadloos opladen: Ja
    • Snel opladen: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP68
    • Vingerafdruklezer: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
    • Near Field Communication (NFC): Ja
  • 438.00 753.95 EUR 3
    3
    • PhoneMarket.nl PhoneMarket.nl
      8.940881768052172 (172)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dit is de telefoon voor mensen die alles willen hebben. Samsung heeft naar defans geluisterd en een telefoon gemaakt waarmee je geen comp...438.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • PhoneMarket Rotterdam PhoneMarket Rotterdam
      8.984351955355557 (12)
      Dit is de telefoon voor mensen die alles willen hebben. Samsung heeft naar defans geluisterd en een telefoon gemaakt waarmee je geen comp...438.00, 4.489232299999999, 51.9217391 HIGH
      1
    • AccessMarket.nl AccessMarket.nl
      Maak kennis met de Samsung Galaxy S20 Fan Edition. Schiet de allermooiste foto's in alle omstandigheden dankzij de drievoudige camera met...
      443.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218396801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229897389.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit Galaxy S22 5G 128GB Wit Galaxy S22 5G 128GB Wit De Samsung Galaxy S22 heeft een 6,1 inch-oled-scherm met een full-hd-resolutie. Het toestel draait op een splinternieuwe Exynos 2200-processor met 8GB werkgeheugen. Achterop zijn drie cameralenzen geplaatst. De smartphone krijgt totaal vijf jaar updates en draait bij zijn release op Android 12. Let op: Samsung levert geen oplader mee. Schaf een losse Samsung 25 watt lader aan om uw smartphone in iets meer dan een uur volledig op te laden In de doos: Samsung Galaxy S22 5G Usb C naar usb C kabe... (3)
      Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit
      • 08806092878440
      2
    • Motorola moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219085502.jpg?ts=1
      Motorola Motorola moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G De Motorola moto g51 heeft 5G, een drievoudig camerasysteem van 50 megapixel en Quad Pixel-technologie. Hierdoor heeft deze smartphone niet alleen razendsnel internet, maar schiet hij ook onder alle omstandigheden haarscherpe fotos en videos. Zo heb je dankzij de drie cameras in verschillende situaties een geschikte lens tot je beschikking en maakt de Quad Pixel-technologie van 4 pixels 1 pixel, voor extra scherpte. Je geschoten fotos en videos bekijk je op het heldere en levendige 6.8-inch-F... (2)
      Motorola moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G
      • 00840023227219
      1
    • Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230635231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231251439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231251425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231251434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231251431.jpg?ts=1
      Sony Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Maak kennis met de Sony Xperia 10 IV. Deze revolutionaire smartphone is uitgerust met drie lenzen waarmee je prachtige landschappen en portretten kunt fotograferen. Dankzij de Superior Auto-technologie hoef je geen tijd meer te verspillen aan het uitkiezen van de juiste filter. Deze technologie detecteert namelijk de scene en past op basis van de omgeving de instellingen automatisch aan. Bovendien kun je dankzij de optische beeldstabillisatie-technologie heldere fotos in het donker maken. Daa... (12)
      Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • 04589771645628
      • XQCC54C0B.EEAC
      2
    • Motorola Moto G42 - 128GB - Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233166695.jpg?ts=1
      Motorola Motorola Moto G42 - 128GB - Groen Moto G42 - 128GB - Groen Moto G42 - 128GB - Groen Motorola Moto G42 - 128GB - Groen (1)
      Motorola Moto G42 - 128GB - Groen
      • 00840023229473
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 656.30
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 656.30
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 656.30
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 656.30
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 656.30
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 497.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 497.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 497.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 497.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 459.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 459.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 449.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 649.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 649.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 475.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 475.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 465.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 465.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 464.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 458.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 458.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 458.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 458.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 458.95
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 458.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 458.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 444.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 443.95
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 435.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 443.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 443.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 433.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 433.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 433.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 433.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 433.95
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 433.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 433.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 419.03
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 419.03
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 419.03
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 435.10
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 439.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 439.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 438.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 438.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 438.95
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 438.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 438.95
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 438.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 423.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 423.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 423.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 423.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 423.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 423.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 423.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 423.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 423.95
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 413.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 413.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 413.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 413.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 413.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 413.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 413.95
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 424.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 424.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 456.99
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 456.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 456.99
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 456.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 456.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 456.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 456.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 456.99
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 437.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 437.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 437.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 437.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 438.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 438.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 438.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 438.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 438.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 438.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 429.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 438.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 438.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 438.00
    • partner@vergelijk.nl