x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy Note9 128 GB / midnight black / (dualsim)

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy Note9 128 GB / midnight black / (dualsim)
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy Note9 128 GB / midnight black / (dualsim)
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy Note9 128 GB / midnight black / (dualsim)
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118950599.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118950601.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118950610.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118950603.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118950604.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy Note9 128 GB / midnight black / (dualsim) Galaxy Note9 128 GB / midnight black / (dualsim) Galaxy Note9 128 GB / midnight black / (dualsim) S-penbesturing op afstand via bluetooth. Duurzame accu met 4.000 mAh en inductieve snellaadfunctie. Intelligente dual-camera met automatische scèneoptimalisatie en variabele diafragma. Groot Super AMOLED-display en Dolby Atmos voor adembenemende multimedia-ervaringen. Uitbreidbare opslagruimte met microSD-kaart tot 512 GB. (35)
  • 08801643439514
  • SM-N960FZKDDBT
4
  • 6.4 inch GOOD Op dit grote scherm zie je alles perfect. Ook ideaal voor een filmpje
  • 8 MP AVERAGE Vergeleken met andere telefoons heeft deze een gemiddelde camera, goed genoeg voor Facebook foto’s
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 128 GB
    • Compatibele geheugenkaarten: MicroSD
    • Maximale grootte geheugenkaart: 512 GB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 6.4 inch
    • Afgeronde schermhoeken: Ja
    • Curved tv: Curved edge screen
    • Display type: Super AMOLED
    • Night mode: Ja
    • Pixeldichtheid: 516 ppi
    • Resolutie: 2960 x 1440
    • Touch technology: Multi-Touch
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Netwerk
    • Netwerk: 3G, 4G
    • 3G standaarden: HSPA
    • Aanbinden (modem-mode: Ja
    • SIM-kaart-capaciteit: Dual SIM
    • Wi-Fi Direct: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi a
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, NFC, Vingerafdruksensor, Dual SIM, Draadloos opladen, Bluetooth
    • Duale simkaart: Ja
    • Chat: Ja
    • Geslacht: Kinderen
    • Instant messaging (IM): Ja
    • Sms: Ja
  • Geheugen
    • Interne RAM: 6 GB
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 12 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 8 megapixel
    • Autofocus: Ja
    • Beeldstabilisator: Ja
    • Geotagging: Ja
    • Multi-shot: Ja
    • Orientation sensor: Ja
    • Sluitertijd camera achterzijde: 1.5
    • Sluitertijd camera voorzijde: 1.7
    • Sluitertijd tweede camera achterzijde: 2.4
    • Video recording: Ja
    • Zoombereik: Ja
  • Technische details
    • Beschermd tegen: Spatwaterdicht, Stofwerend, Waterbestendig
    • Type SIM kaart: Nano SIM
    • Abonnementstype: geen abonnement
    • E-mail: Ja
    • Flash type: LED
    • Gyroscope: Ja
    • Luidsprekertelefoon - handsfree praten: Ja
    • Multi core type: 4
    • Optische zoom: 2
    • SIM-kaart hot swapping: Ja
    • Trilalarm: Ja
    • Usb-aansluiting type: USB-C
    • USB mass storage: Ja
    • Vluchtmode: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 7.64 cm
    • Diepte: 0.88 cm
    • Hoogte: 16.19 cm
  • Ergonomie
    • Magnetische sensor: Ja
  • Functies
    • Ambient light sensor: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Inclusief Stylus: Ja
    • Meegeleverde kabels: USB
    • Snelstartgids: Ja
  • Accu/Batterij
    • Draadloos opladen: Ja
  • Beheerfuncties
    • Ondersteuning voor contactgroepen: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP68
    • Vingerafdruklezer: Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: MKV, M4V, mp4, 3G2, ASF, FLV, 3GP, WMV
  • Microfoon
    • Microphone mute: Ja
  • Navigatie
    • BeiDou: Ja
    • Electronisch kompas: Ja
    • Galileo: Ja
  • Oproep-management
    • Call hold: Ja
    • Call omschakelen: Ja
    • Call timer: Ja
    • Conferentiegesprek mogelijk: Ja
    • Nummerherkenning: Ja
    • Wachtstand: Ja
  • Poorten & interfaces
    • ANT + ingeschakeld: Ja
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • Barometer: Ja
    • Coprocessor: Ja
    • Proximity sensor: Ja
    • USB On-The-Go ondersteuning: Ja
  • Processor
    • 64-bit computing: Ja
    • Coprocessor-kernen: 4
    • Processorfamilie: Samsung Exynos
    • Processorkloksnelheid: 2700 MHz
  • Scherpstellen
    • Smile detection: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 5.0
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
    • Usb: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2019
  • 278.00 940.08 EUR 4
    4
    • Back Market Back Market
      Galaxy Note 9278.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • reBuy.nl reBuy.nl
      Breedte: 76,4 mm Hoogte: 161,9 mm Diepte: 8,8 mm Gewicht: 201 g Schermgrootte: 162,56 mm (6.4) ROM: 128 GB Achterste camera: 12 MP304.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      S-penbesturing op afstand via bluetooth. Duurzame accu met 4.000 mAh en inductieve snellaadfunctie. Intelligente dual-camera met automati...459.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      S-penbesturing op afstand via bluetooth. Duurzame accu met 4.000 mAh en inductieve snellaadfunctie. Intelligente dual-camera met automati...940.08, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Samsung Galaxy A52s 128GB Paars 5G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204479388.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204479423.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204479428.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211195322.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204479431.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy A52s 128GB Paars 5G Galaxy A52s 128GB Paars 5G Galaxy A52s 128GB Paars 5G Samsung Galaxy A52s 5G 128GB paars (31)
      Samsung Galaxy A52s 128GB Paars 5G
      • 08806092773554
      • 08806092956957
      • 8806092956957
      • SM-A528BLVCEUB
      • 8806092773554
      • SM-A528BLVDEUB
      2
    • Huawei Nova 9 SE 128GB Wit (Geen Google PlayStore)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236767748.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236767784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236767783.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234863007.jpg?ts=1
      Huawei Huawei Nova 9 SE 128GB Wit (Geen Google PlayStore) Nova 9 SE 128GB Wit (Geen Google PlayStore) Nova 9 SE 128GB Wit (Geen Google PlayStore) Bewonder de dubbel gecoate afwerking van de HUAWEI Nova 9 SE terwijl je de gemakkelijk vast te houden, ultradunne, lichtgewicht body van 191g vastpakt. En laat je inspireren tot oneindige mogelijkheden via de iconische sterbaanring, die elk moment nog meer in het oog springende schoonheid brengt. Bekijk je favoriete content en speel snel bewegende games in een naadloze flow dankzij de 90Hz hoge verversingssnelheid. En voor content met een lagere framerate schakelt het systeem automatisch over naar 60Hz, waardoor de batterijduur wordt behouden. Dit model heeft tevens ook de mogelijkheid om het geheugen uit te breiden met een MicroSD geheugenkaart. Dat is wel nodig met een 108MP camera waarmee je de mooiste en beste foto's kunt schieten. Met 66W snelladen ben je ook na 20 minuten opladen klaar voor de hele dag! In de doos: Adapter Installatiegids Garantiekaart USB-C Kabel Simnaald Beschermhoes Klik hier voor meer productspecificaties: (1)
      Huawei Nova 9 SE 128GB Wit (Geen Google PlayStore)
      • 06941487249688
      • 51096XJE
      3
    • Xiaomi 12 Purple 8GB RAM 128GB ROM
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225929294.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238299472.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238299475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238299473.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238299477.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi 12 Purple 8GB RAM 128GB ROM 12 Purple 8GB RAM 128GB ROM 12 Purple 8GB RAM 128GB ROM Kleur: violet 3 GHz Qualcomm Snapdragon 8 Gen1 Octa-Core-processor 50 megapixel hoofdcamera met optische beeldstabilisatie 15,95 cm (6,28 inch) AMOLED-display met 1080 x 2400 pixels 128 GB intern geheugen, Android 12.0 (1)
      Xiaomi 12 Purple 8GB RAM 128GB ROM
      • 06934177763984
      2
    • Apple iPhone SE 128GB Starlight 5G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230017153.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone SE 128GB Starlight 5G iPhone SE 128GB Starlight 5G iPhone SE 128GB Starlight 5G - iOS 15- 128GB- 4.7 inch - 5G (3)
      Apple iPhone SE 128GB Starlight 5G
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 322.00
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 290.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 290.27
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 290.27
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 262.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 262.90
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 280.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 280.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 280.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 275.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 274.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 274.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 264.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 264.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 264.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 264.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 264.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 264.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 254.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 254.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 274.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 274.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 272.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 272.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 272.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 259.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 253.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 269.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 799.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 799.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 802.19
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 802.19
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 752.20
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 752.20
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 1019.63
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 1019.63
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 1018.19
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 1018.19
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 1018.19
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 1018.19
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 1018.19
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 1018.19
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 1024.76
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 1024.76
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 495.45
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 495.45
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 495.45
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 495.45
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 495.45
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 495.45
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 495.45
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 990.18
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 990.18
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 972.27
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 990.18
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 990.18
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 973.41
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 990.18
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 990.18
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 967.11
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 967.11
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 495.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 495.00
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 539.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 539.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 469.00
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 428.23
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 428.23
      • Sun Sep 11 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 396.79
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 459.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 459.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 459.00
    • partner@vergelijk.nl