x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy Grand Prime VE 8 GB / goud

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy Grand Prime VE 8 GB / goud
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy Grand Prime VE 8 GB / goud
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy Grand Prime VE 8 GB / goud
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122518406.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122518409.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135153280.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135153648.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162023194.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy Grand Prime VE 8 GB / goud Galaxy Grand Prime VE 8 GB / goud Galaxy Grand Prime VE 8 GB / goud Productbeschrijving: De Galaxy Grand Prime combineert verfijning en krachtige prestaties in een case van slechts 8,6 mm dikte. Hiermee heb je alle essentiële functies bijeen in een modern toestel. Slank betekent echter niet klein: Het 5'' QHD scherm zorgt ervoor dat jij alles goed kunt zien.Het toestel is refurbished (gereviseerd) met enkel originele Samsung onderdelen met 24 maanden garantie. De beste prestaties De Galaxy Grand Prime is uitgerust met een krachtige 1,2 GHz Quad Core processor... (9)
  • 08806086859639
1
  • 5 inch AVERAGE Deze telefoon ligt lekker in je hand en is makkelijk in gebruik, dankzij het prettige formaat
  • 5 MP AVERAGE Vergeleken met andere telefoons heeft deze een gemiddelde camera, goed genoeg voor Facebook foto’s
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 8 GB
    • Compatibele geheugenkaarten: MicroSDHC, MicroSD, MicroSDXC
    • Maximale grootte geheugenkaart: 128 GB
  • Design
    • Kleur: Goud
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 5 inch
    • Display type: TFT
    • Resolutie: 960 x 540
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Netwerk
    • Netwerk: 3G, 4G
    • Bluetoothprofielen: A2DP
    • Wifi-standaard: WiFi b
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, NFC, Bluetooth
    • Duale simkaart: Nee
    • Type telefoon: Smartphone
  • Geheugen
    • Interne RAM: 1 GB
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 8 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 5 megapixel
    • Front camera: Ja
    • Video recording: Ja
  • Technische details
    • Type SIM kaart: Micro SIM
    • Agenda: Ja
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Gyroscope: Ja
    • Ingebouwde zaklamp: Ja
    • Ondersteunde beeldformaten: JPG
    • Schokbestendig: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 7.21 cm
    • Diepte: 0.86 cm
    • Gewicht product: 156 g
    • Hoogte: 14.48 cm
  • Functies
    • E-mail & Multimedia Push Functie: Ja
    • Mms-functie: Ja
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 2600 mAh
  • Beveiliging
    • Vingerafdruklezer: Nee
  • Prestatie
    • GPS: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 4.0
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
    • Usb: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2015
  • 109.99 109.99 EUR 1
    1
    • Telecomweb.eu Telecomweb.eu
      Productbeschrijving: De Galaxy Grand Prime combineert verfijning en krachtige prestaties in een case van slechts 8,6 mm dikte. Hiermee he...109.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Lenovo g60s MediaTek Helio G95, Android 11, 128 GB -
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199846042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199846044.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199846045.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199846043.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199846047.jpg?ts=1
      Lenovo Lenovo g60s MediaTek Helio G95, Android 11, 128 GB - g60s MediaTek Helio G95, Android 11, 128 GB - g60s MediaTek Helio G95, Android 11, 128 GB - JE WILT SNELHEID. YOU GOT IT. (1)
      Lenovo g60s MediaTek Helio G95, Android 11, 128 GB -
      1
    • Samsung Galaxy S4 Mini VE Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174697269.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy S4 Mini VE Wit Galaxy S4 Mini VE Wit Galaxy S4 Mini VE Wit Laat u door de naam van de Samsung Galaxy S4 Mini niet op het verkeerde been zetten: deze smartphone is van alle gemakken voorzien! Zo laat het 4,3 inch-qHD-Super AMOLED-scherm films, fotos en games op zijn best zien, zorgt het Android 4.2-besturingssysteem voor gebruiksgemak, en heeft u toegang tot ongekend veel apps via Google Play. Verder is de Galaxy S4 Mini voorzien van een 1,7 GHz dual-core-processor, en wordt uitgebreide connectiviteit door onder andere wifi, DLNA en NFC gewaarborgd. D... (5)
      Samsung Galaxy S4 Mini VE Wit
      • 08806086640077
      1
    • Huawei P30 Pro 256GB Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153222442.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208579629.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210704015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136131459.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142992573.jpg?ts=1
      Huawei Huawei P30 Pro 256GB Black P30 Pro 256GB Black P30 Pro 256GB Black (1)
      Huawei P30 Pro 256GB Black
      • 06901443284665
      • 06901443288069
      • 51093NFY
      • 000000000000262731
      • 6901443288069
      • 51093QFS
      • 6034291
      1
    • Apple iPhone 6s - 32 GB Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176720663.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143733904.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168715502.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155874613.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155874615.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 6s - 32 GB Grijs iPhone 6s - 32 GB Grijs iPhone 6s - 32 GB Grijs De iPhone 6S 32GB Zwart is een populaire Apple iPhone, zowel bij consumenten als zakelijke gebruikers. De iPhone 6S is een krachtig device met uitstekende specificaties, waardoor de gebruiksvriendelijkheid van dit device geweldig is. Deze iPhone is verkrijgbaar in vier stijlvolle kleuren. Deze iPhone is verkrijgbaar in vier stijlvolle kleuren. Dit is een A grade device. Een toestel met een A-grade gradatie is als nieuw en bijna niet van nieuw te onderscheiden. A-grade toestellen hebben geen e... (1)
      Apple iPhone 6s - 32 GB Grijs
      • 08719481709303
      • 08719743484795
      • 5959533
      1
      deal
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 149.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 149.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 109.99
    • partner@vergelijk.nl