x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226207085.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215181126.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186381358.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203141263.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233420361.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G Galaxy A22 128GB Grijs 5G Galaxy A22 128GB Grijs 5G De Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G biedt opvallend veel rekenkracht voor een smartphone uit deze prijsklasse. Dankzij de sterke MediaTek MT6833 processor en 4 GB werkgeheugen schakel je soepel tussen verschillende apps als YouTube, Spotify en Instagram. Achter op de Samsung A22 vind je naast een 48 megapixel standaard camera ook een 5 megapixel groothoeklens. Hiermee zet je grote gebouwen of weidse landschappen compleet op de foto. Je bewaart al je foto's en apps op het 128 GB opslaggeheuge... (25)
  • 08806092266339
  • SM-A226BZAVEUB
  • 8806092266339
8
deal
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 128 GB
  • Design
    • Kleur: Grijs
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 193.95 249.00 EUR 8
    4
    • AccessMarket.nl AccessMarket.nl
      Awesome 5G, supersnel Op het mobiele datanetwerk van de toekomst verandert het krachtige en snelle 5G de manier waarop je content ervaart...
      193.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Samsung Galaxy A22 5G Dual SIM Smartphone 128 GB 6.6 inch (16,8 cm) Dual SIM Android 11 Grijs Inhoud: 1 exemplaar198.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G biedt opvallend veel rekenkracht voor een smartphone uit deze prijsklasse. Dankzij de sterke MediaTe...249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G biedt opvallend veel rekenkracht voor een smartphone uit deze prijsklasse. Dankzij de sterke MediaTe...249.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
  • 0 0
    • Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/218396801.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229897389.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit Galaxy S22 5G 128GB Wit Galaxy S22 5G 128GB Wit De Samsung Galaxy S22 heeft een 6,1 inch-oled-scherm met een full-hd-resolutie. Het toestel draait op een splinternieuwe Exynos 2200-processor met 8GB werkgeheugen. Achterop zijn drie cameralenzen geplaatst. De smartphone krijgt totaal vijf jaar updates en draait bij zijn release op Android 12. Let op: Samsung levert geen oplader mee. Schaf een losse Samsung 25 watt lader aan om uw smartphone in iets meer dan een uur volledig op te laden In de doos: Samsung Galaxy S22 5G Usb C naar usb C kabe... (3)
      Samsung Galaxy S22 5G 128GB Wit
      • 08806092878440
      2
    • Motorola moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219085502.jpg?ts=1
      Motorola Motorola moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G De Motorola moto g51 heeft 5G, een drievoudig camerasysteem van 50 megapixel en Quad Pixel-technologie. Hierdoor heeft deze smartphone niet alleen razendsnel internet, maar schiet hij ook onder alle omstandigheden haarscherpe fotos en videos. Zo heb je dankzij de drie cameras in verschillende situaties een geschikte lens tot je beschikking en maakt de Quad Pixel-technologie van 4 pixels 1 pixel, voor extra scherpte. Je geschoten fotos en videos bekijk je op het heldere en levendige 6.8-inch-F... (2)
      Motorola moto g51 - 128 GB Dual-Sim Zilver 5G
      • 00840023227219
      1
    • Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230635231.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231251439.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231251425.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231251434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231251431.jpg?ts=1
      Sony Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G Maak kennis met de Sony Xperia 10 IV. Deze revolutionaire smartphone is uitgerust met drie lenzen waarmee je prachtige landschappen en portretten kunt fotograferen. Dankzij de Superior Auto-technologie hoef je geen tijd meer te verspillen aan het uitkiezen van de juiste filter. Deze technologie detecteert namelijk de scene en past op basis van de omgeving de instellingen automatisch aan. Bovendien kun je dankzij de optische beeldstabillisatie-technologie heldere fotos in het donker maken. Daa... (12)
      Sony Xperia 10 IV - 128GB Zwart 5G
      • 04589771645628
      • XQCC54C0B.EEAC
      2
    • Motorola Moto G42 - 128GB - Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233166695.jpg?ts=1
      Motorola Motorola Moto G42 - 128GB - Groen Moto G42 - 128GB - Groen Moto G42 - 128GB - Groen Motorola Moto G42 - 128GB - Groen (1)
      Motorola Moto G42 - 128GB - Groen
      • 00840023229473
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 235.40
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 234.89
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 234.89
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 235.40
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 235.40
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 235.40
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 235.40
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 235.40
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 235.40
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 235.40
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 235.84
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 233.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 221.94
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 198.98
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 223.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 256.30
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 213.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 212.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 211.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 198.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 204.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 204.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 203.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 203.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 203.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 203.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 203.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 198.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 197.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 197.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 189.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 194.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 193.95
    • partner@vergelijk.nl