x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Samsung Galaxy A22 128GB Paars 5G

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Samsung Galaxy A22 128GB Paars 5G
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Samsung Galaxy A22 128GB Paars 5G
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Samsung Galaxy A22 128GB Paars 5G
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206190550.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206190549.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206190551.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229683356.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/197252470.jpg?ts=1
Samsung Samsung Galaxy A22 128GB Paars 5G Galaxy A22 128GB Paars 5G Galaxy A22 128GB Paars 5G De Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G biedt opvallend veel rekenkracht voor een smartphone uit deze prijsklasse. Dankzij de sterke MediaTek MT6833 processor en 4 GB werkgeheugen schakel je soepel tussen verschillende apps als YouTube, Spotify en Instagram. Achter op de Samsung A22 vind je naast een 48 megapixel standaard camera ook een 5 megapixel groothoeklens. Hiermee zet je grote gebouwen of weidse landschappen compleet op de foto. Je bewaart al je foto's en apps op het 128 GB opslaggeheuge... (62)
  • 08806092266544
  • 8806092266544
  • SM-A226BLVVEUB
11
good_buy
deal
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 128 GB
  • Design
    • Kleur: Paars
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • 193.95 249.00 EUR 11
    7
    • AccessMarket.nl AccessMarket.nl
      Awesome 5G, supersnel Op het mobiele datanetwerk van de toekomst verandert het krachtige en snelle 5G de manier waarop je content ervaart...
      193.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • PhoneMarket.nl PhoneMarket.nl
      8.940881768052172 (172)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Galaxy A22 5G isde opvolger van de Galaxy A21s. Het nieuwe model voert interessante verbeteringen door, waaronder 5G-ondersteuning. Zo...194.89, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • PhoneMarket Rotterdam PhoneMarket Rotterdam
      8.984351955355557 (12)
      De Galaxy A22 5G isde opvolger van de Galaxy A21s. Het nieuwe model voert interessante verbeteringen door, waaronder 5G-ondersteuning. Zo...194.89, 4.489232299999999, 51.9217391 HIGH
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Origineel merkproduct. Twee jaar garantie op fabrieksfouten.219.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G biedt opvallend veel rekenkracht voor een smartphone uit deze prijsklasse. Dankzij de sterke MediaTe...249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Artencraft.nl Artencraft.nl
      7.83314915565864 (135)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Samsung Galaxy A22 5G - Paars249.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Samsung Galaxy A22 128GB Grijs 5G biedt opvallend veel rekenkracht voor een smartphone uit deze prijsklasse. Dankzij de sterke MediaTe...249.00, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
  • 0 0
    • Apple iPhone 13 Pro 512GB Grafiet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212210462.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205357945.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230645202.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212354794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219999565.jpg?ts=1
      Apple Apple iPhone 13 Pro 512GB Grafiet iPhone 13 Pro 512GB Grafiet iPhone 13 Pro 512GB Grafiet Geniet van vloeiende bewegingen tijdens het scrollen of lees comfortabel een artikel dankzij het 6,1 inch ProMotion scherm van Apple iPhone 13 Pro 512GB Grafiet. Op het 512 GB geheugen heb je genoeg ruimte voor al je apps, foto's en video's. De verversingssnelheid van het scherm past zich constant aan aan wat je doet. Wanneer je scrolt of gamet, ververst het scherm 120 keer per seconde en zien animaties er soepel uit. Als je online een artikel leest, ververst het scherm minder vaak. Dat is ru... (2)
      Apple iPhone 13 Pro 512GB Grafiet
      • 00194252717233
      • 0194252717233
      • MLVH3ZD/A
      56
    • Xiaomi 12X 256GB Grijs 5G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229547897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232936949.jpg?ts=1
      Xiaomi Xiaomi 12X 256GB Grijs 5G 12X 256GB Grijs 5G 12X 256GB Grijs 5G De Xiaomi 12X 256GB Grijs 5G is een krachtige en compacte smartphone met een 6,28 inch full hd scherm. Je bedient dit toestel dus gemakkelijk met één hand. De 4.500 mAh batterij gaat bij gemiddeld gebruik de hele dag mee. Is je Xiaomi 12X leeg? Gebruik dan de meegeleverde 67 watt oplader. Hiermee laad je de batterij binnen 45 minuten volledig op. Met de Xiaomi 12X schakel je razendsnel tussen verschillende apps als Spotify, Instagram en Netflix. Achter op het toestel zitten 3 camera's waarmee... (1)
      Xiaomi 12X 256GB Grijs 5G
      • 06934177763328
      • MZB0ABEEU
      9
    • Samsung Galaxy A53 128GB Wit 5G
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221001580.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226148476.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226148478.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220962034.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220962032.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy A53 128GB Wit 5G Galaxy A53 128GB Wit 5G Galaxy A53 128GB Wit 5G Ultraglad en snel scherm: Galaxy A53 heeft het beste scherm in zijn categorie. De 120 Hz Super AMOLED-technologie biedt een perfect contrastniveau voor het bekijken van video's, terwijl de 120 Hz ideaal is voor gaming. Dankzij de hoge helderheid geniet je zelfs in fel zonlicht van content. De Galaxy A53 heeft een verbeterd Super AMOLED-scherm van 6,5 inch dat is geoptimaliseerd voor een grotere kleurnauwkeurigheid, zelfs buitenshuis. Met een indrukwekkend helderheidsniveau van maximaal 800 ni... (15)
      Samsung Galaxy A53 128GB Wit 5G
      • 08806094095180
      • SM-A536BZWNEUB
      • 8806094095180
      5
      deal
    • Samsung Smartphone A53 5G, 256GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221001772.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223169936.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Smartphone A53 5G, 256GB Smartphone A53 5G, 256GB Smartphone A53 5G, 256GB Samsung Smartphone SAMSUNG A53 5G, 256GB (2)
      Samsung Smartphone A53 5G, 256GB
      • 08806094095227
      • SM-A536BZWLEUB
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 262.91
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 249.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 235.27
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 244.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 244.99
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 244.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 233.41
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 233.16
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 233.16
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 235.85
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 228.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 228.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 238.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 235.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 214.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 213.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 212.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 211.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 211.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 211.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 211.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 213.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 213.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 213.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 213.95
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 213.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 213.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 204.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 204.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 208.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 204.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 203.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 203.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 198.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 198.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 197.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 197.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 194.89
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 194.89
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 193.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 193.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 193.95
    • partner@vergelijk.nl