x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Microsoft Lumia 435 - Zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Microsoft Lumia 435 - Zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Microsoft Lumia 435 - Zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Microsoft Lumia 435 - Zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122515821.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139712584.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122515819.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139712546.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/122515818.jpg?ts=1
Microsoft Microsoft Lumia 435 - Zwart Lumia 435 - Zwart Lumia 435 - Zwart Standaard meegeleverd: oplader en accu Garantie: 24 maanden Simlock: simlock vrij (te gebruiken voor elke provider) Inleiding De Microsoft Lumia 435 is een budget-smartphone met een 4-inch touchscreen en het Windows Phone 8.1-besturingssysteem, dat gratis toegang biedt tot voorgeinstalleerde Microsoft-services als Skype, Office en OneDrive. De 0,3-megapixel camera maakt videogesprekken via Skype mogelijk en je kan snel een regulier telefoongesprek omzetten naar een Skype-videogesprek. Het geh... (1)
  • 06438158715004
1
  • 4 inch AVERAGE Deze telefoon ligt lekker in je hand en is makkelijk in gebruik, dankzij het prettige formaat
  • 0.3 MP BAD Deze telefoon heeft een minder goede camera, je maakt er minder scherpe foto’s mee
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 8 GB
    • Maximale grootte geheugenkaart: 128 GB
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 4 inch
    • Display type: Lcd
    • Resolutie: 800 x 480
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Windows
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, Bluetooth
    • Duale simkaart: Nee
    • Spraakactivering: Nee
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 0 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 0.3 megapixel
    • Front camera: Ja
  • Technische details
    • Type SIM kaart: Micro SIM
    • Agenda: Ja
    • Hartslag monitor: Nee
    • Indicatielampje: Nee
    • Ingebouwde zaklamp: Ja
    • Schokbestendig: Nee
    • Stofwerend: Nee
    • Waterdicht: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 214 g
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 1560 mAh
    • Draadloos opladen: Nee
  • Beveiliging
    • Vingerafdruklezer: Nee
  • Netwerk
    • Wifi-standaard: WiFi b
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Prestatie
    • Barometer: Nee
    • GPS: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 4.0
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Nee
  • 89.95 89.95 EUR 1
    1
    • Telecomweb.eu Telecomweb.eu
      Standaard meegeleverd: oplader en accu Garantie: 24 maanden Simlock: simlock vrij (te gebruiken voor elke provider) Inleiding De Microsof...89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Blackview A55 3GB/16GB Green
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214584932.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233248849.jpg?ts=1
      Blackview Blackview A55 3GB/16GB Green A55 3GB/16GB Green A55 3GB/16GB Green Blackview A55316GbVerde (2)
      Blackview A55 3GB/16GB Green
      • 06931548308263
      2
    • Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228896455.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893989.jpg?ts=1
      Motorola Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43 inch) FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | kleur: Sterling Blue (3)
      Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • 00840023225406
      • PASU0026SE
      2
    • OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227751775.jpg?ts=1
      OPPO OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs Reno6 Pro 5G 256GB Grijs Reno6 Pro 5G 256GB Grijs 6781195 (18)
      OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs
      • 06944284690530
      • 6944284690530
      2
    • KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819281.jpg?ts=1
      KD KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Blu-Basic - Netspanningsadapter - 120 Watt - voor HP Compaq Business Notebook nc4400, nx6315, (1)
      KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED
      • 08718309029920
      2
    • min
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 139.95
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 89.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 89.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
    • partner@vergelijk.nl