x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Doro Primo 413 - Rood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Doro Primo 413 - Rood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Doro Primo 413 - Rood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Doro Primo 413 - Rood
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133135029.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210006403.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236993399.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99177215.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151061099.jpg?ts=1
Doro Doro Primo 413 - Rood Primo 413 - Rood Primo 413 - Rood Noodoproepknop 3 knoppen voor directe keuze 2 megapixel camera Bluetooth Inhoud: tafellaadstation; voeding; headset; USB-kabel; handleiding Weergavegrootte: 2,4 inch Stekkertype: USB type C Media type: MP3 (1)
  • 04052305867532
  • 04056324100694
  • 04260117672026
  • 04260117672224
  • 258-10007
  • 360014
2
  • 2.4 inch BAD Het kleine scherm van deze telefoon is misschien niet handig voor slechtzienden, of als je iets groters bent gewend
  • 2 MP BAD Deze telefoon heeft een minder goede camera, je maakt er minder scherpe foto’s mee
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 0 GB
    • Compatibele geheugenkaarten: MicroSD
    • Maximale grootte geheugenkaart: 32 GB
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
    • Materiaal: Kunststof
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 2.4 inch
    • Display type: Lcd
    • Resolutie: 320 x 240
    • Touchscreen: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: Bluetooth
    • Duale simkaart: Nee
    • Type telefoon: Senioren GSM
    • FM-radio: Ja
    • Garantie: 2 jaar
    • Geïntegreerde radio: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • MMS: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 4 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-Ion (Li-Ion)
    • Batterijvoltage: 3.7 V
    • Accucapaciteit: 1050 mAh
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 2 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 2 megapixel
    • Rear camera: Ja
  • Technische details
    • Capaciteit telefoonboek: 300 ingangen
    • E-mail: Nee
    • Geheugen uitbreiding: Ja
    • Luidsprekertelefoon - handsfree praten: Ja
    • Trilalarm: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 5 cm
    • Breedte: 50 mm
    • Diepte: 2 cm
    • Gewicht product: 115 g
    • Hoogte: 10.2 cm
  • Energie
    • Talk time (GSM): 4 Uur
  • Functies
    • E-mail & Multimedia Push Functie: Nee
    • Mms-functie: Ja
  • Geheugen
    • Flash card-ondersteuning: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
  • Telefoonfuncties
    • Video call: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • GPS-functie: Nee
    • Usb: Ja
    • Usb-poort: Ja
  • Publiceren
    • Jaar van introductie: 2014
  • Overig
    • Extern beeldscherm: Ja
  • 74.83 93.35 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Noodoproepknop 3 knoppen voor directe keuze 2 megapixel camera Bluetooth Inhoud: tafellaadstation; voeding; headset; USB-kabel; handleidi...74.83, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Primo 413 seniorentelefoon is een senioren GSM met extra grote toetsen. De telefoon is eenvoudig in gebruik en is speciaal ontwikkeld ...93.35, +2w (offer_sdt_more_than_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228896455.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893989.jpg?ts=1
      Motorola Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43 inch) FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | kleur: Sterling Blue (3)
      Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • 00840023225406
      • PASU0026SE
      2
    • OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227751775.jpg?ts=1
      OPPO OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs Reno6 Pro 5G 256GB Grijs Reno6 Pro 5G 256GB Grijs 6781195 (18)
      OPPO Reno6 Pro 5G 256GB Grijs
      • 06944284690530
      • 6944284690530
      2
    • Amplicomms Senioren Dect Telefoon Powertel 2780
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179949691.jpg?ts=1
      Amplicomms Amplicomms Senioren Dect Telefoon Powertel 2780 Senioren Dect Telefoon Powertel 2780 Senioren Dect Telefoon Powertel 2780 amplicomms senioren dect telefoon powertel 2780 (1)
      Amplicomms Senioren Dect Telefoon Powertel 2780
      • 04250711908324
      1
    • KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819281.jpg?ts=1
      KD KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED Blu-Basic - Netspanningsadapter - 120 Watt - voor HP Compaq Business Notebook nc4400, nx6315, (1)
      KD Laptop AC Adapter 120W HP PAVILION DV8-1200ED
      • 08718309029920
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 68.50
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 68.50
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 84.98
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 74.82
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 74.82
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 74.81
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 74.81
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 74.81
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 74.81
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 74.83
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 74.83
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 74.83
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 74.83
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 74.83
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 74.83
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 74.83
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 74.83
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 74.83
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 74.83
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 74.83
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 68.50
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 74.83
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 74.83
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 74.83
    • partner@vergelijk.nl