x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Apple iPhone SE 128GB - Gold

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Apple iPhone SE 128GB - Gold
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Apple iPhone SE 128GB - Gold
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Apple iPhone SE 128GB - Gold
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103685806.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113057079.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113861248.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102582595.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111287687.jpg?ts=1
Apple Apple iPhone SE 128GB - Gold iPhone SE 128GB - Gold iPhone SE 128GB - Gold (1)
  • 00190198295736
  • 00190198295507
  • 00190198295644
  • 00190198295514
  • 00880198295736
  • 104035957
  • 4064031
  • IPHONESE128GBGOLD
  • 9435870
  • MP882NF/A
  • MP882CS/A
  • MP882LP/A
  • MP882DN/A
1
  • 4 inch AVERAGE Deze telefoon ligt lekker in je hand en is makkelijk in gebruik, dankzij het prettige formaat
  • 1.2 MP BAD Deze telefoon heeft een minder goede camera, je maakt er minder scherpe foto’s mee
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 128 GB
  • Design
    • Kleur: Goud
    • Materiaal: Metaal
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 4 inch
    • Curved tv: Platte TV
    • Display type: Lcd
    • Pixeldichtheid: 326 ppi
    • Touchscreen: Ja
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: iOS
    • Geschikt voor Windows: Windows 8, Windows 7, Windows 10
  • Netwerk
    • Netwerk: 3G, 4G
    • 4G: Ja
    • 4G standaarden: LTE
    • Bluetoothprofielen: A2DP
    • 2G standaarden: GSM
    • Miracast: Nee
    • Wi-Fi Direct: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi a
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Kenmerken mobiele telefoon: GPS, NFC, Stappenteller, Vingerafdruksensor, Gezichtsherkenning, Bluetooth
    • Duale simkaart: Nee
    • Type telefoon: Smartphone
    • Garantie: 2 jaar
    • Geluid: Mono speaker
    • Geslacht: Kinderen
    • Spraakactivering: Ja
  • Accu/Batterij
    • Batterij levensduur (uur): 14 Uur
    • Batterijtechnologie: Lithium-ion polymer (LiPo)
    • Accucapaciteit: 1642 mAh
    • Draadloos opladen: Nee
    • Snel opladen: Nee
    • Stand-by-tijd: 10 dagen
  • Camera
    • Resolutie camera achterzijde: 12 megapixel
    • Resolutie camera voorzijde: 1.2 megapixel
    • Autofocus: Ja
    • Beeldstabilisator: Nee
    • Front camera: Ja
    • Ingebouwde flitser: Nee
    • Video recording: Ja
  • Technische details
    • Type SIM kaart: Nano SIM
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Diafragma: 2 - 2.2
    • Face ID: Ja
    • Gyroscope: Ja
    • HD type: HD
    • Hoofdtelefoon aansluiting: Ja
    • Internet TV: Ja
    • Light sensor: Ja
    • Schokbestendig: Nee
    • Stand-by tijd: 240 Uur
    • Stem-bevelen: Ja
    • Stofwerend: Nee
    • Tweede scherm: Nee
    • Vluchtmode: Ja
    • Waterdicht: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 5.86 cm
    • Breedte: 58.6 mm
    • Diepte: 0.76 cm
    • Diepte product: 7.6 mm
    • Gewicht product: 113 g
    • Hoogte: 12.38 cm
    • Hoogte: 123.8 mm
  • Energie
    • Talk time (3G): 14 Uur
  • Accessoires
    • Klaar voor: Nee
  • Functies
    • Sms-functie: Ja
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP67
    • Vingerafdruklezer: Ja
  • Geheugen
    • Memory card slot: Nee
    • RAM maximum prise en charge : 2 GB
  • Mediatypes
    • AirPlay: Ja
  • Navigatie
    • Electronisch kompas: Ja
  • Prestatie
    • Accelerometer: Ja
    • GPS: Ja
    • Ingebouwde stappenteller: Ja
  • Processor
    • Aantal processoren: 2
    • Processor-kloksnelheid: 1 GHz
  • Telefoonfuncties
    • Video call: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Bluetooth versie: 4.2
    • GPS-functie: Ja
    • Near Field Communication (NFC): Ja
    • Usb: Nee
  • Publiceren
    • Jaar van introductie: 2016
    • Introductiejaar: 2017
  • Overig
    • Minimaal benodigde schijfruimte: 128 GB
  • 165.99 165.99 EUR 1
    1
    • reBuy.nl reBuy.nl
      165.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228896455.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893973.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237893989.jpg?ts=1
      Motorola Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43 inch) FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor | kleur: Sterling Blue (2)
      Motorola moto g31-smartphone | 16,33 cm (6,43") FHD+-scherm, Android 11-besturingssysteem | 64 GB intern geheugen | 4 GB RAM | Octa-core processor |
      • 00840023225406
      • PASU0026SE
      2
    • Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139693929.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819494.jpg?ts=1
      Samsung Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit Productbeschrijving: De Samsung Galaxy J1 is een relatief eenvoudige en daardoor betaalbare Android-smartphone van Samsung. De J1 beschikt in de hoeken over stootranden die in dezelfde kleur van het toestel zijn meegespoten. Dat geeft net even wat meer stevigheid zonder in te boeten op het uiterlijk.Het toestel is refurbished (gereviseerd) met enkel originele Samsung onderdelen met 24 maanden garantie. Belangrijkste Samsung Galaxy J1 specificaties * Dual-core-processor op 1,2 GHz * 4GB aan op... (10)
      Samsung Galaxy J1 SM-J100H 4GB Wit
      • 08806086786782
      1
    • Samsung E1200i origineel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219819379.jpg?ts=1
      Samsung Samsung E1200i origineel E1200i origineel E1200i origineel Productbeschrijving: Met de Samsung E1200iheb je een stijlvolle telefoon op zak die zeer gemakkelijk is in gebruik. Met zijn compacte afmetingen neem je je telefoon gemakkelijk mee. Deze mobiele telefoon heeft een groot 1.52 inch TFT kleurendisplay. Op het display van je Samsung E1200ikijk je met groot gemak naar alle toepassingen van je telefoon. Dankzij de krachtige 800 mAh batterij kun je langer genieten van je telefoon.Het toestel is een refurbished (gereviseerd) Samsung E1200imet enkel o... (5)
      Samsung E1200i origineel
      • 08715557012384
      1
    • RugGear XF
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223729983.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148036831.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158242187.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158242186.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158242184.jpg?ts=1
      RugGear RugGear XF XF XF Accu van 650 mAh, headset, adapter2 (10)
      RugGear XF
      • 08712412560523
      • 000000000000233414
      • 3904821
      • XF
      1
    • min
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 193.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 193.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 193.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 193.99
    • partner@vergelijk.nl