x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er mobiele opladers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    CamOne powerbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in mobiele oplader categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • CamOne COXP12 2600mAh Zwart powerbank
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/5/9/6/camone-coxp12-29145596.jpg
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/1/9/4/1/camone-coxp12-29151941.jpg
      • //static3.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/5/5/9/6/camone-coxp12-29145596.jpg?m=Ly9zdGF0aWMzLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzUvNS85LzYvY2Ftb25lLWNveHAxMi0yOTE0NTU5Ni5qcGc=
      • //static2.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/1/9/4/1/camone-coxp12-29151941.jpg?m=Ly9zdGF0aWMyLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzEvOS80LzEvY2Ftb25lLWNveHAxMi0yOTE1MTk0MS5qcGc=
      CamOne COXP12 2600mAh Zwart powerbank (1)
      CamOne COXP12 2600mAh Zwart powerbank
      Conrad Conrad
      8.262389601979294 (927)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      29.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      Conrad Conrad
      8.262389601979294 (927)
      • //static1.vergelijk.nl/s/4.64.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      29.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Xtorm DEFAULT
        • xtorm
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Carryme DEFAULT
        • carryme
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Eén aansluiting DEFAULT
        • 1
    • Merk (brand):
      • Xtorm (xtorm)
      • Trust (trust)
      • Carryme (carryme)
      • 2-Power (2_power)
      • 2power (2power)
      • ADATA (adata)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • All Ride (all_ride)
      • Anker (anker)
      • Ansmann (ansmann)
      • APC (apc)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Azuri (azuri)
      • BeHello (behello)
      • Belkin (belkin)
      • BioLite (biolite)
      • Blokker (blokker)
      • CamOne (camone)
      • Case Logic (case_logic)
      • Dell (dell)
      • Denver (denver)
      • Dji (dji)
      • Doerr (doerr)
      • Dörr (do_rr)
      • Einhell (einhell)
      • Ewent (ewent)
      • Fresh 'n rebel (fresh_n_rebel)
      • Gembird (gembird)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Goobay (goobay)
      • GoPole (gopole)
      • Gopro (gopro)
      • GP (gp)
      • GP Batteries (gp_batteries)
      • Griffin (griffin)
      • Grixx (grixx)
      • HAHNEL (hahnel)
      • Hama (hama)
      • HP (hp)
      • Intenso (intenso)
      • IWALK (iwalk)
      • Jupio (jupio)
      • Kanex (kanex)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • König (ko_nig)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lepow (lepow)
      • Logilink (logilink)
      • Microsoft (microsoft)
      • MiPow (mipow)
      • Mobilize (mobilize)
      • Mophie (mophie)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muvit (muvit)
      • Native Union (native_union)
      • Nissin (nissin)
      • Nokia (nokia)
      • Outdoor Tech (outdoor_tech)
      • PH-M (ph_m)
      • Philips (philips)
      • Port Designs (port_designs)
      • Proline (proline)
      • Puro (puro)
      • QAZQA (qazqa)
      • RealPower (realpower)
      • Realtron (realtron)
      • Romoss (romoss)
      • Samsung (samsung)
      • Sandberg (sandberg)
      • Sansui (sansui)
      • Silicon Power (silicon_power)
      • Skross (skross)
      • Smartoools (smartoools)
      • Sony (sony)
      • Star wars (star_wars)
      • Tascam (tascam)
      • Technaxx (technaxx)
      • Terratec (terratec)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Trebs (trebs)
      • Ultron (ultron)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • Valenta (valenta)
      • Valueline (valueline)
      • Varta (varta)
      • Wakawaka (wakawaka)
      • Wentronic (wentronic)
      • White Diamonds (white_diamonds)
      • XLayer (xlayer)
      • Xlyne (xlyne)
      • Xoro (xoro)
      • ZENS (zens)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Geschikt voor (compatibiliteit_oplader):
      • Digitale camera (digitale_camera)
      • Draagbare luidspreker (draagbare_luidspreker)
      • E-book lezer (e_book_lezer)
      • GPS (gps)
      • Headphones/Headset (headphones_headset)
      • Mobiele telefoon/Smartphone (mobiele_telefoon_smartphone)
      • MP3/MP4 (mp3_mp4)
      • Notebook/netbook (notebook_netbook)
      • Overige (overige)
      • PDA (pda)
      • Smartwatch (smartwatch)
      • Spelbediening (spelbediening)
      • Tablet (tablet)
      • Universeel (universeel)
    • Oplaadtijd (oplaadtijd):
      • 3.5 uur (oplaadtijd_3.5)
      • 4.0 uur (oplaadtijd_4.0)
      • 6.0 uur (oplaadtijd_6.0)
      • 8.0 uur (oplaadtijd_8.0)
    • Aantal aansluitingen (aantal_gelijktijdig_verbonden_apparaten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.nl