x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
x Categorieën
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er mobiele opladers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Apple powerbank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in mobiele oplader categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Apple Slim Pokemon Go Power Bank Apple Macbook 12 inch retina 10000 mAh
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/3/3/9/apple-slim-pokemon-go-power-bank-apple-macbook-12-inch-retina-10000-mah-75012339.jpg
      • //static1.vergelijk.nl/fotos/{{size}}/2/3/3/9/apple-slim-pokemon-go-power-bank-apple-macbook-12-inch-retina-10000-mah-75012339.jpg?m=Ly9zdGF0aWMxLnZlcmdlbGlqay5ubC9mb3Rvcy81MDB4NTAwLzIvMy8zLzkvYXBwbGUtc2xpbS1wb2tlbW9uLWdvLXBvd2VyLWJhbmstYXBwbGUtbWFjYm9vay0xMi1pbmNoLXJldGluYS0xMDAwMC1tYWgtNzUwMTIzMzkuanBn
      Apple Slim Pokemon Go Power Bank Apple Macbook 12 inch retina 10000 mAh (1)
      Apple Slim Pokemon Go Power Bank Apple Macbook 12 inch retina 10000 mAh
      123BestDeal.nl 123BestDeal.nl
      29.5, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      123BestDeal.nl 123BestDeal.nl
      29.5, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
      good_buy
      most_sold
    • Quick filters (quick_questions):
      • Xtorm DEFAULT
        • xtorm
      • Trust DEFAULT
        • trust
      • Carryme DEFAULT
        • carryme
      • Budget DEFAULT
        • budget
      • Voor smartphone DEFAULT
        • smartphone
      • Eén aansluiting DEFAULT
        • 1
    • Merk (brand):
      • Xtorm (xtorm)
      • Trust (trust)
      • Carryme (carryme)
      • 2-Power (2_power)
      • 2power (2power)
      • 3Q (3q)
      • AC Ryan (ac_ryan)
      • Acer (acer)
      • Acme Made (acme_made)
      • AEG (aeg)
      • Ainol (ainol)
      • Akai (akai)
      • Alcatel (alcatel)
      • All Ride (all_ride)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • ALLWINNER (allwinner)
      • Aluratek (aluratek)
      • Amazon (amazon)
      • AMBIANCE TECHNOLOGY (ambiance_technology)
      • AMPLICOMMS (amplicomms)
      • Andypad (andypad)
      • Anker (anker)
      • Ansmann (ansmann)
      • AOC (aoc)
      • APC (apc)
      • Apple (apple)
      • Archos (archos)
      • Audiosonic (audiosonic)
      • Aukey (aukey)
      • Autovision (autovision)
      • Azpen (azpen)
      • Azuri (azuri)
      • Barnes & Noble (barnes_noble)
      • batteryking (batteryking)
      • Bea fon (bea_fon)
      • BeBook (bebook)
      • Belkin (belkin)
      • Beltrona (beltrona)
      • Beurer (beurer)
      • BioLite (biolite)
      • BlackBerry (blackberry)
      • Blackphone (blackphone)
      • Blaupunkt (blaupunkt)
      • Blokker (blokker)
      • CamOne (camone)
      • Case Logic (case_logic)
      • CAT (cat)
      • Cellularline (cellularline)
      • CMX (cmx)
      • CnM (cnm)
      • Coby (coby)
      • Coolstuff (coolstuff)
      • Creative (creative)
      • Cygnett (cygnett)
      • Dane Elec (dane_elec)
      • Datawind (datawind)
      • Dell (dell)
      • Denver (denver)
      • Dgm (dgm)
      • Digiko (digiko)
      • Disgo (disgo)
      • Dji (dji)
      • Dmedia (dmedia)
      • Doro (doro)
      • dServe (dserve)
      • Dyno tech (dyno_tech)
      • Easypix (easypix)
      • Einhell (einhell)
      • Eken (eken)
      • Ematic (ematic)
      • Emporia (emporia)
      • Energizer (energizer)
      • EVGA (evga)
      • ewent (ewent)
      • Fairphone (fairphone)
      • Fitseasy (fitseasy)
      • Flytouch (flytouch)
      • Fresh 'n Rebel (fresh_n_rebel)
      • Fujitsu (fujitsu)
      • Fview (fview)
      • Fysic (fysic)
      • Gainward (gainward)
      • General Mobile (general_mobile)
      • Gigabyte (gigabyte)
      • Gigaset (gigaset)
      • Go (go)
      • Goal Zero (goal_zero)
      • Google (google)
      • GoPole (gopole)
      • Gopro (gopro)
      • GP (gp)
      • GP Batteries (gp_batteries)
      • Griffin (griffin)
      • Gtr electronics (gtr_electronics)
      • HAHNEL (hahnel)
      • Hama (hama)
      • Hannspree (hannspree)
      • Hanvon (hanvon)
      • Hema (hema)
      • Hip Street (hip_street)
      • Hisense (hisense)
      • Hiteker (hiteker)
      • Hoco (hoco)
      • Honor (honor)
      • HP (hp)
      • HTC (htc)
      • Hudl (hudl)
      • Hyper (hyper)
      • Icarus (icarus)
      • ICE-PHONE (ice_phone)
      • Icidu (icidu)
      • iconBIT (iconbit)
      • icoo (icoo)
      • Icy Box (icy_box)
      • iDroid (idroid)
      • Igo (igo)
      • ILC (ilc)
      • Inovalley (inovalley)
      • Insignia (insignia)
      • Intel (intel)
      • Intenso (intenso)
      • ISY (isy)
      • iWalk (iwalk)
      • Jupio (jupio)
      • JustMobile (justmobile)
      • Kanex (kanex)
      • KAZAM (kazam)
      • Kindle (kindle)
      • KOBO (kobo)
      • Kodak (kodak)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Kruidvat (kruidvat)
      • Kupa (kupa)
      • KURIO (kurio)
      • Leitz (leitz)
      • Leliktec (leliktec)
      • Lenovo (lenovo)
      • Lepow (lepow)
      • Lesara (lesara)
      • Lexibook (lexibook)
      • Lexon (lexon)
      • LG (lg)
      • Logilink (logilink)
      • Macally (macally)
      • Marquant (marquant)
      • Maxfield (maxfield)
      • Medion (medion)
      • Microsoft (microsoft)
      • Minipad (minipad)
      • MiPow (mipow)
      • Mobee Technology (mobee_technology)
      • Monster (monster)
      • Mophie (mophie)
      • Mtp Products (mtp_products)
      • Muvit (muvit)
      • Native Union (native_union)
      • NEC (nec)
      • Nha tablet (nha_tablet)
      • Nissin (nissin)
      • Nomad (nomad)
      • Nook (nook)
      • Notion ink (notion_ink)
      • Olivetti (olivetti)
      • Onda (onda)
      • OnePlus (oneplus)
      • Onyx (onyx)
      • Oppo (oppo)
      • Outdoor Tech (outdoor_tech)
      • Packard Bell (packard_bell)
      • Panasonic (panasonic)
      • Pandigital (pandigital)
      • Pantech (pantech)
      • PH-M (ph_m)
      • Philips (philips)
      • Pipo (pipo)
      • Pocketbook (pocketbook)
      • Point of View (point_of_view)
      • Polaroid (polaroid)
      • Port Designs (port_designs)
      • PowerOak (poweroak)
      • Profoon (profoon)
      • Proline (proline)
      • ProWise (prowise)
      • Puro (puro)
      • Qazqa (qazqa)
      • Qmust (qmust)
      • Qware (qware)
      • Razer (razer)
      • RealPower (realpower)
      • Ricatech (ricatech)
      • Robotpad (robotpad)
      • Romoss (romoss)
      • RugGear (ruggear)
      • Samsung (samsung)
      • Sanei (sanei)
      • Sim (sim)
      • Skross (skross)
      • Sony (sony)
      • Spire (spire)
      • Storage Options (storage_options)
      • Studieplan (studieplan)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Subtel (subtel)
      • Supersonic (supersonic)
      • Surfone (surfone)
      • Sweex (sweex)
      • T mobile (t_mobile)
      • Tascam (tascam)
      • Telekom (telekom)
      • Temium (temium)
      • Terra (terra)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Tolino (tolino)
      • Tomtec (tomtec)
      • TP-LINK (tp_link)
      • Trebs (trebs)
      • Trekpleister (trekpleister)
      • Txtr (txtr)
      • Ultron (ultron)
      • Universal (universal)
      • Urban Factory (urban_factory)
      • URBAN REVOLT (urban_revolt)
      • Valueline (valueline)
      • Varta (varta)
      • Veho (veho)
      • Velocity Micro (velocity_micro)
      • Verbatim (verbatim)
      • Veripart (veripart)
      • Viewpia (viewpia)
      • Viewsonic (viewsonic)
      • VIZIO (vizio)
      • Vodafone (vodafone)
      • Walimex (walimex)
      • Wentronic (wentronic)
      • WHOOP (whoop)
      • Wileyfox (wileyfox)
      • Xelio (xelio)
      • Xiaomi (xiaomi)
      • Xiron (xiron)
      • XLayer (xlayer)
      • Xoro (xoro)
      • Xqisit (xqisit)
      • Yarvik (yarvik)
      • Yota (yota)
      • Zenithink (zenithink)
      • ZENS (zens)
      • Zero brands (zero_brands)
      • Zoostorm (zoostorm)
      • ZOPO (zopo)
      • Zte (zte)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €30 (budget)
      • €30 - €35 (low)
      • €35 - €50 (medium)
      • €50 of meer (high)
    • Geschikt voor (compatibiliteit_oplader):
      • Digitale camcorder (digitale_camcorder)
      • Digitale camera (digitale_camera)
      • Draagbare game console (draagbare_game_console)
      • E-book lezer (e_book_lezer)
      • Flashlight (flashlight)
      • GPS (gps)
      • Headset (headset)
      • Hoofdtelefoons (hoofdtelefoons)
      • Horloge (horloge)
      • Mobiele telefoon (mobiele_telefoon)
      • MP3 (mp3)
      • MP4 (mp4)
      • Notebook (notebook)
      • Overige (overige)
      • PDA (pda)
      • Smartphone (smartphone)
      • Smartwatch (smartwatch)
      • Spelbediening (spelbediening)
      • Tablet (tablet)
      • Telefoon (telefoon)
      • Universeel (universeel)
    • Oplaadtijd (oplaadtijd):
      • 3.0 uur (oplaadtijd_3.0)
      • 3.5 uur (oplaadtijd_3.5)
      • 5.5 uur (oplaadtijd_5.5)
      • 8.0 uur (oplaadtijd_8.0)
    • Aantal aansluitingen (aantal_gelijktijdig_verbonden_apparaten):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • teamvergelijk@vergelijk.nl