x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Anker Powerbank A1109G11

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Anker Powerbank A1109G11
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Anker Powerbank A1109G11
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Anker Powerbank A1109G11
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133146509.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202624041.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106597518.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212268932.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136531019.jpg?ts=1
Anker Anker Powerbank A1109G11 Powerbank A1109G11 Powerbank A1109G11 AKA1109G11 5030578093031 TABLETBEHUIZING (1)
  • 00848061067903
  • 05030578093031
  • A1109011
  • 4525814
  • A1109G11
  • 5030578093031
3
  • Technische details
    • Geleverde stroom door de batterij: 5000 mAh
    • Compatibiliteit oplader: Tablet, Smartphone
    • Ingebouwde zaklamp: Nee
    • Oplaadbron: USB
    • Output-aansluitingen: 2 x USB 3.0
    • Waterbestendig: Nee
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal usb-poorten: 1
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht product: 134 g
    • Breedte (cm): 3.3 cm
    • Breedte: 108 mm
    • Diepte: 3.3 cm
    • Gewicht: 0.24 kg
    • Hoogte: 3.3 cm
    • Lengte: 3.3 cm
  • Algemene kenmerken
    • Aantal keren opladen: 1
    • Garantie: 2 jaar
  • Energie
    • Uitvoer stroom: 2 mA
  • Leeftijd
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Accu/Batterij
    • Accucapaciteit: 5000 mAh
    • Snel opladen: Nee
  • Prestatie
    • 12V vermogen-connector: Nee
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2016
  • 17.44 26.43 EUR 3
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      AKA1109G11 5030578093031 TABLETBEHUIZING17.44, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Anker PowerCore 5000 mAh Powerbank - Zwart20.98, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Anker Powercore 5000 Mah Black26.43, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Surge Lightning Fast Powerbank met 10.000mAh Vermogen en 22.5W Quick Charge 4.0 - voor iPhone, Samsung en Andere Smartphones – USB, USB-C & Lightning Input
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233285689.jpg?ts=1
      Surge Surge Lightning Fast Powerbank met 10.000mAh Vermogen en 22.5W Quick Charge 4.0 - voor iPhone, Samsung en Andere Smartphones – USB, USB-C & Lightning Input Lightning Fast Powerbank met 10.000mAh Vermogen en 22.5W Quick Charge 4.0 - voor iPhone, Samsung en Andere Smartphones – USB, USB-C & Lightning Input Lightning Fast Powerbank met 10.000mAh Vermogen en 22.5W Quick Charge 4.0 - voor iPhone, Samsung en Andere Smartphones – USB, USB-C & Lightning Input Surge Lightning Fast Powerbank met 10.000mAh Vermogen en 22.5W Quick Charge 4.0 - voor iPhone, Samsung en Andere Smartphones USB, USB-C & Lightning Input (1)
      Surge Lightning Fast Powerbank met 10.000mAh Vermogen en 22.5W Quick Charge 4.0 - voor iPhone, Samsung en Andere Smartphones – USB, USB-C & Lightning Input
      • 08719327377406
      1
    • GP Heated Jacket Lithium Battery Pack Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119325090.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233118015.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152509327.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172383997.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152487155.jpg?ts=1
      GP GP Heated Jacket Lithium Battery Pack Rood Heated Jacket Lithium Battery Pack Rood Heated Jacket Lithium Battery Pack Rood (1)
      GP Heated Jacket Lithium Battery Pack Rood
      • 04891199178160
      • 405157
      1
    • Knog Pwr Bank S Lithium Battery Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89608737.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89608743.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89608740.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89608738.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89608739.jpg?ts=1
      Knog Knog Pwr Bank S Lithium Battery Zwart Pwr Bank S Lithium Battery Zwart Pwr Bank S Lithium Battery Zwart (3)
      Knog Pwr Bank S Lithium Battery Zwart
      • 09328389027229
      • 12064
      1
    • Celly Powerbank 5000mAh Oranje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234508221.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/172218997.jpg?ts=1
      Celly Celly Powerbank 5000mAh Oranje Powerbank 5000mAh Oranje Powerbank 5000mAh Oranje Powerbank Energy 5000, Oranje - Celly (1)
      Celly Powerbank 5000mAh Oranje
      • 08021735751557
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 17.38
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 17.38
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 17.38
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 17.38
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 17.38
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 17.38
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 17.38
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 17.38
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 20.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 20.76
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 20.76
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 20.76
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 20.76
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 20.76
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 20.76
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 20.76
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 20.76
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 20.76
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 20.79
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 20.79
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 20.79
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 20.79
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 21.08
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 21.08
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 21.08
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 21.08
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 19.48
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 19.48
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 22.48
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 21.48
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 21.48
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Sun Jul 17 02:00:00 CEST 2022 20.77
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 20.77
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 19.18
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 19.18
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 19.18
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 19.44
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 19.44
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Aug 29 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 18.44
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 17.44
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 17.44
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 17.44
    • partner@vergelijk.nl