x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

WMF Spaghettiwals-voorzetstuk

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews WMF Spaghettiwals-voorzetstuk
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties WMF Spaghettiwals-voorzetstuk
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
WMF Spaghettiwals-voorzetstuk
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210015911.jpg?ts=1
WMF WMF Spaghettiwals-voorzetstuk Spaghettiwals-voorzetstuk Spaghettiwals-voorzetstuk Zelf spaghetti maken? Geen punt met dit pasta-opzetstuk voor spaghetti. De elektrische pastamachine maakt in een handomdraai verse pasta van voorgevormde lasagnebladen. Zelf spaghetti maken is met (1)
  • 04211129119665
2
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Zilver
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 81.99 84.02 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Inhoud: 1x spaghettisnijder van Cromargan roestvrij staal mat (22,1 x 13,7 x 10 cm) - artikelnummer: 0416810021 Volledig metalen behuizin...81.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Zelf spaghetti maken? Geen punt met dit pasta-opzetstuk voor spaghetti. De elektrische pastamachine maakt in een handomdraai verse pasta ...84.02, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Techwood Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859632.jpg?ts=1
      Techwood Techwood Handmixer Handmixer Handmixer Techwood Handmixer (1)
      Techwood Handmixer
      • 03760301552314
      2
    • Nedis staafmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208336104.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208310581.jpg?ts=1
      Nedis Nedis staafmixer staafmixer staafmixer Hand staafmixer met compact design - Wil jij (soep)groentes pureren, sausjes klaarmaken of toppings voor een taart bereiden? Kies dan voor deze staafmixer die je voor verschillende doeleinden in kunt zetten. Dit exemplaar heeft een vermogen van 150 watt waardoor de vlijmscherpe mesjes zonder moeite door allerlei etenswaren snijden.Ideale handblender voor soep, saus en meerDeze staafmixer is ideaal voor het pureren van (soep)groentes, bereiden van sausjes, smoothies of zelfs toppings en vullin... (1)
      Nedis staafmixer
      • 05412810331383
      • KAHB100CWT
      3
    • Braun MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213597952.jpg?ts=1
      Braun Braun MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart Braun MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart (1)
      Braun MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart
      • 08021098001344
      1
    • Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189914740.jpg?ts=1
      Techwood Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo (1)
      Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • 03760196097846
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 45.49
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 45.49
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 45.49
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 45.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 45.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 45.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 45.49
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 79.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 79.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 79.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 79.99
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 82.98
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 81.94
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 81.94
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 81.94
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 82.98
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 82.98
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 84.02
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 81.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 81.99
    • partner@vergelijk.nl