x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Smeg HMF01WHEU Wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Smeg HMF01WHEU Wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Smeg HMF01WHEU Wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Smeg HMF01WHEU Wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226292364.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206041491.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206041431.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208012216.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206041492.jpg?ts=1
Smeg Smeg HMF01WHEU Wit HMF01WHEU Wit HMF01WHEU Wit Met de compacte SMEG HMF01WHEU Wit mix, klop en kneed je gemakkelijk verschillende soorten beslag. De stijlvolle handmixer beschikt over 9 snelheidsstanden en een turbofunctie. Zo klop je slagroom met de turbofunctie en kneed je deeg op een lagere snelheid. Daarnaast toont het verlichte led display hoelang je al aan het mixen bent. Hierbij verlies je niet de controle over je mixproces. Na gebruik stop je de losse onderdelen simpelweg in de vaatwasmachine. Zodra de onderdelen weer droog zijn, ... (2)
  • 08017709301873
  • HMF01WHEU
  • 8017709301873
7
  • Design
    • Materiaal: Kunststof
    • Kleur: Wit, Roze
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Soort mixer: Handmixer
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 22 cm
    • Hoogte: 17 cm
  • 133.00 159.00 EUR 7
    7
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      SMEG - Handmixer - HMF01BLEU Handmixer Wit133.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Met de compacte SMEG HMF01WHEU Wit mix, klop en kneed je gemakkelijk verschillende soorten beslag. De stijlvolle handmixer beschikt over ...159.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      8.986724082605637 (1304)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Smeg HMF01WHEU Wit is een mixer die geschikt is voor het bereiden van zoete en hartige recepten. Door de verschillende snelheidsstande...159.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      SMEG HMF01WHEU Jaren 50 handmixer
      159.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Handmixer Smeg 50 Style HMF01 Wit online. Bekijk alle Overige Keukenapparatuur van het merk Smeg bij Etrias.159.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Stijlvolinhuis.nl Stijlvolinhuis.nl
      De 50 Style HMF01 Handmixer van het topmerk Smeg combineert een mooi retro uiterlijk met handige functies. De handmixer heeft een mooie g...159.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      De 50 Style HMF01 Handmixer van het topmerk Smeg combineert een mooi retro uiterlijk met handige functies. De handmixer heeft een mooie g...159.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • WMF Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163489899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118595334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116480147.jpg?ts=1
      WMF WMF Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen De edelstalen deegspuitmond is een prachtig accessoire voor de vleesmolen van de keukenmachine. Met de bijpassende recepten kun je met deze deegspuitmond lekkere spritskoeken in vier verschillende (2)
      WMF Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen
      • 04211129119627
      1
    • Trisa Retro Line handmixer mint 6618.1410
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217761179.jpg?ts=1
      Trisa Trisa Retro Line handmixer mint 6618.1410 Retro Line handmixer mint 6618.1410 Retro Line handmixer mint 6618.1410 Trisa Retro Line Handmixer Mint Groen (1)
      Trisa Retro Line handmixer mint 6618.1410
      • 07640139998347
      1
    • Clatronic HM 3014 - Handmixer - 250 W - oranje
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116396602.jpg?ts=1
      Clatronic Clatronic HM 3014 - Handmixer - 250 W - oranje HM 3014 - Handmixer - 250 W - oranje HM 3014 - Handmixer - 250 W - oranje Clatronic HM 3014 - Handmixer - 250 W - oranje (1)
      Clatronic HM 3014 - Handmixer - 250 W - oranje
      • 04006160636802
      1
    • Bosch MFQ 3540
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127402540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210006431.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169971681.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233066042.jpg?ts=1
      Bosch Bosch MFQ 3540 MFQ 3540 MFQ 3540 Bosch MFQ3540 - Mixer - 450W - Wit (1)
      Bosch MFQ 3540
      • 04242002411903
      • 05400650091109
      • MFQ3540
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 149.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 149.00
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 136.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 136.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 136.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 131.72
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 141.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 141.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 141.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 141.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 141.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 141.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 139.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 135.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 141.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 141.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 141.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 141.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 141.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 135.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 141.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 134.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 134.90
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 134.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 134.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 134.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 134.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 133.89
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 133.89
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 132.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 132.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 133.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 133.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 133.00
    • partner@vergelijk.nl