x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Siemens MQ95020N Handmixer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Siemens MQ95020N Handmixer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Siemens MQ95020N Handmixer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Siemens MQ95020N Handmixer
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148154985.jpg?ts=1
Siemens Siemens MQ95020N Handmixer MQ95020N Handmixer MQ95020N Handmixer * Aansluitwaarde: 300 watt * 4 snelheden * Extra moment-/turbostand * Moderne motortechniek: krachtig, stil en eenvoudig * Ergonomisch gevormde behuizing van stevige kunststof * Aparte (1)
  • 04242003565520
  • 2802819
  • MQ95020N
4
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 4
  • Technische details
    • Vermogen: 300 Watt
    • Turboknop: Ja
    • Afneembare standaard: Nee
    • Eject knop: Ja
    • Kloppers: Ja
    • Lengte snoer: 1.4 m
    • Snoeropslag: Ja
    • Variable speed: Ja
  • Algemene kenmerken
    • meegeleverde accessoires: Deeghaken
    • Materiaal behuizing: RVS, Metaal, Kunststof
    • Geslacht: Unisex
    • Soort mixer: Handmixer
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Turboknop
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Blauw, Wit
  • Inhoud van de verpakking
    • Deeghaken: Ja
  • 29.99 34.99 EUR 4
    4
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Motor: 300 watt, krachtig/stil/licht Uitvoering: ergonomisch gevormd gassen van slagvaste kunststof Bijzonderheden: geschikt voor links- ...29.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      * Aansluitwaarde: 300 watt * 4 snelheden * Extra moment-/turbostand * Moderne motortechniek: krachtig, stil en eenvoudig * Ergonomisch ge...34.10, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Coolsound.nl Coolsound.nl
      Algemene informatie Innovatieve motortechniek: krachtig, stil en licht Ergonomisch design en schokvast materiaal 4 snelheden Moment- en T...34.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      De Siemens handmixer mq95020n is een praktische handmixer voor dagelijks gebruik.34.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Adler Ad 4205 G Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149288847.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151498042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210623752.jpg?ts=1
      Adler Adler Ad 4205 G Handmixer Ad 4205 G Handmixer Ad 4205 G Handmixer Een zeer handig 300 Watt mixer van Adler die onmisbaar is als hulpmiddel voor iedereen die taarten en koekjes bakt. (1)
      Adler Ad 4205 G Handmixer
      • 05908256836594
      3
      deal
    • Techwood Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859632.jpg?ts=1
      Techwood Techwood Handmixer Handmixer Handmixer Techwood Handmixer (1)
      Techwood Handmixer
      • 03760301552314
      2
    • Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161432494.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167988807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047747.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Bestel Staafmixer Kenwood HDP401W online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Kenwood bij Etrias. (3)
      Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • 05011423186610
      • HDP401WH
      • 4003230
      4
    • Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189914740.jpg?ts=1
      Techwood Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo (1)
      Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • 03760196097846
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 26.82
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 26.82
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.49
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 26.82
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 26.82
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 26.82
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 26.82
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 26.82
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 26.82
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 26.82
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 26.82
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 26.82
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 30.74
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 29.94
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.94
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.94
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 30.74
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 29.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 29.49
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 30.74
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 30.74
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.74
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 30.74
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 29.99
    • partner@vergelijk.nl