x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Domo DO9143M Staafmixer 600 Watt PUUR

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Domo DO9143M Staafmixer 600 Watt PUUR
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Domo DO9143M Staafmixer 600 Watt PUUR
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Domo DO9143M Staafmixer 600 Watt PUUR
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126428809.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168293221.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96072530.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96072532.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/142035798.jpg?ts=1
Domo Domo DO9143M Staafmixer 600 Watt PUUR DO9143M Staafmixer 600 Watt PUUR DO9143M Staafmixer 600 Watt PUUR Domo DO9143M - Staafmixer - 600W - Turbo - PUUR - Wit (1)
  • 05411397017444
  • 1732987
  • DO9143M
1
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 2
    • Pulse function: Ja
  • Technische details
    • Vermogen: 600 Watt
    • Aanpasbare snelheid: Ja
    • Verwijderbaar blad: Ja
    • Verwijderbare staaf: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Vaatwasserbestendig
  • Algemene kenmerken
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Raspfunctie: Nee
    • Garantie: 12 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Snijfunctie: Nee
  • Design
    • Kleur: Grijs, Multi, Wit
  • Prestatie
    • Aantal programma's: 2
  • 33.00 33.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Domo DO9143M - Staafmixer - 600W - Turbo - PUUR - Wit33.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Techwood Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859632.jpg?ts=1
      Techwood Techwood Handmixer Handmixer Handmixer Techwood Handmixer (1)
      Techwood Handmixer
      • 03760301552314
      2
    • Braun MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213597952.jpg?ts=1
      Braun Braun MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart Braun MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart (1)
      Braun MultiQuick MQS 601BK Hakmolen - Staafmixeraccessoire - Zwart
      • 08021098001344
      1
    • Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189914740.jpg?ts=1
      Techwood Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo (1)
      Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • 03760196097846
      1
    • KOENIC KHM 3210 Handmixer zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146778996.jpg?ts=1
      KOENIC KOENIC KHM 3210 Handmixer zwart KHM 3210 Handmixer zwart KHM 3210 Handmixer zwart De Koenic KHM 3210 handmixer is voorzien van een snelheidsschakelaar met 5 standen. Inclusief turbostand voor maximale snelheid met een AC motor. Om makkelijk te kunnen wisselen tussen de kloppers en deeghaken heeft hij een uitwerptoets. Gebruik de RVS kloppers op te mixen en de rvs deeghaken om te kneden. De losse onderdelen zijn geschikt voor reiniging in de vaatwasserrvs (1)
      KOENIC KHM 3210 Handmixer zwart
      • 04049011145672
      • 5756611
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 33.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 33.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 33.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 33.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 33.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 29.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 28.49
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 27.09
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 27.09
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 29.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 29.29
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 29.29
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 29.29
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 29.29
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 29.29
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 27.79
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 26.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 26.99
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 29.26
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 29.26
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 32.89
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 31.59
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 30.96
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.96
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 31.87
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 31.87
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 31.87
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 31.75
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 30.34
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 30.26
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.26
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 30.26
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 30.26
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 29.73
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 29.73
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 29.73
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 33.50
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 33.50
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 31.64
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 31.62
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 31.62
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 33.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 33.00
    • partner@vergelijk.nl