x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch MFQ4070 Handmixer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch MFQ4070 Handmixer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch MFQ4070 Handmixer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch MFQ4070 Handmixer
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217302424.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162471359.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162471358.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127906361.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171275019.jpg?ts=1
Bosch Bosch MFQ4070 Handmixer MFQ4070 Handmixer MFQ4070 Handmixer Deze Bosch MFQ4070 is net iets ambitieuzer. Hij heeft namelijk niet alleen twee kloppers en twee deeghaken, maar ook een RVS staafmixervoet. Bovendien heeft de handmixer een krachtige, stille en lichte motor met een vermogen van 500 watt, vijf snelheidsstanden en een turbofunctie. Zo klop, roer, kneed en mix je een heel scala aan gerechten. Het is een keukenhulp waarmee je verschillende apparaten combineert, maar die toch niet veel ruimte in beslag neemt. (2)
  • 04242002556857
  • 906114
  • MFQ4070
  • 000000000000236143
  • 855189
  • 4001466
3
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 5
  • Technische details
    • Vermogen: 500 Watt
    • Turboknop: Ja
    • Afneembare standaard: Nee
    • Eject knop: Ja
    • Lengte snoer: 1.4 m
    • Snoeropslag: Ja
    • Vaatwasserbestendige accessoires: Ja
    • Variable speed: Ja
  • Algemene kenmerken
    • meegeleverde accessoires: Deeghaken, Gardes
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Materiaal behuizing: Kunststof
    • Deksel: Ja
    • Garantie: 2, 24 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Inclusief kom: Nee
    • Maataanduiding kan: Ja
    • Mix mogelijkheden: Kloppen, Kneden
    • Soort mixer: Handmixer
    • Turbo mode: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Vaatwasserbestendig, Turboknop
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Roze, Wit, Grijs, Zilver
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Deeghaken: Ja
    • Garde: Ja
    • Kookboek: Ja
  • 64.99 72.95 EUR 3
    3
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze Bosch MFQ4070 is net iets ambitieuzer. Hij heeft namelijk niet alleen twee kloppers en twee deeghaken, maar ook een RVS staafmixervo...64.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bosch MFQ4070 - Handmixer - Incl Set met staafmixervoet - Wit64.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Expert.nl Expert.nl
      8.986724082605637 (1304)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bosch MFQ4070. Snoerlengte: 1,4m. Kleur van het product: Zilver, Wit. Frequentie: 50/60 Hz, Ingangsspanning: 220 - 240V. Gewicht: 1,43 kg...72.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Adler Ad 4205 G Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149288847.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151498042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210623752.jpg?ts=1
      Adler Adler Ad 4205 G Handmixer Ad 4205 G Handmixer Ad 4205 G Handmixer Een zeer handig 300 Watt mixer van Adler die onmisbaar is als hulpmiddel voor iedereen die taarten en koekjes bakt. (1)
      Adler Ad 4205 G Handmixer
      • 05908256836594
      3
      deal
    • Techwood Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859632.jpg?ts=1
      Techwood Techwood Handmixer Handmixer Handmixer Techwood Handmixer (1)
      Techwood Handmixer
      • 03760301552314
      2
    • Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161432494.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167988807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047747.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Bestel Staafmixer Kenwood HDP401W online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Kenwood bij Etrias. (3)
      Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • 05011423186610
      • HDP401WH
      • 4003230
      4
    • Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189914740.jpg?ts=1
      Techwood Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo (1)
      Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • 03760196097846
      1
    • min
      • Tue Mar 01 01:00:00 CET 2022 66.00
      • Wed Mar 02 00:00:00 CET 2022 66.00
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 69.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 69.99
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 70.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 70.95
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 70.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 70.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 66.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 66.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 66.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 66.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 66.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 70.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 69.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 65.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 65.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 66.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 63.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 63.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 63.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 63.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 63.00
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 63.99
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 63.99
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 63.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 64.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 64.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 64.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 64.99
    • partner@vergelijk.nl