x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bosch MFQ36400 ErgoMixx Handmixer

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bosch MFQ36400 ErgoMixx Handmixer
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bosch MFQ36400 ErgoMixx Handmixer
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bosch MFQ36400 ErgoMixx Handmixer
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166120478.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166120479.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133630267.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166120480.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140554705.jpg?ts=1
Bosch Bosch MFQ36400 ErgoMixx Handmixer MFQ36400 ErgoMixx Handmixer MFQ36400 ErgoMixx Handmixer Krachtige motor van 450 W: levert perfecte resultaten voor elke bak- of baktaak. Roestvrijstalen voorgevormde roerstaafjes en deeghaken: voor perfect mengen, kloppen en kneden. Ergonomische Soft Touch-handgreep: past zich perfect aan elke hand aan voor een comfortabele en veilige mix. 5 snelheden en turbofunctie: nauwkeurige snelheidsregeling voor elk recept. Vrijgaveknop: verwijder roerstaafjes of haken met een druk op de knop., Gewicht: 1.873929227 Pond, Fabrikant: Bosch (2)
6.25 (1)
  • 04242002718491
  • MFQ36400
  • 847449
  • 4001467
8
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 5
  • Technische details
    • Vermogen: 450 Watt
    • Turboknop: Ja
    • Afneembare standaard: Nee
    • Lengte snoer: 1.3 m
    • Vaatwasserbestendige accessoires: Ja
    • Variable speed: Ja
  • Algemene kenmerken
    • meegeleverde accessoires: Deeghaken, Gardes
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Materiaal behuizing: Kunststof
    • Certificering: - CE
    • Garantie: 2, 24 jaar
    • Geslacht: Unisex
    • Inclusief kom: Nee
    • Mix mogelijkheden: Kloppen, Kneden
    • Soort mixer: Handmixer
    • Turbo mode: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Vaatwasserbestendig, Turboknop
  • Design
    • Materiaal: Synthetisch, Kunststof, Roestvrijstaal
    • Kleur: Roze, Multi, Wit, Grijs
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 7.4 cm
    • Gewicht: 1.1 kg
  • Energie
    • AC input voltage: 220 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Garde: Ja
  • 34.99 47.00 EUR 8
    8
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bosch MFQ36400 ErgoMixx - Mixer - Wit34.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Krachtige motor van 450 W: levert perfecte resultaten voor elke bak- of baktaak. Roestvrijstalen voorgevormde roerstaafjes en deeghaken: ...34.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolsound.nl Coolsound.nl
      Ben je op zoek naar een eenvoudige handmixer? De Bosch MFQ36400 heeft twee gardes en twee kneedhaken. Met 450 watt vermogen heeft de hand...36.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Uitstekend kneden en mixen, laat dat maar over aan de Bosch MFQ36400 handmixer! Met comfortabele handgreep.36.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.851020533921798 (1044)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Ben je op zoek naar een eenvoudige handmixer? De Bosch MFQ36400 heeft twee gardes en twee kneedhaken. Met vijf standen en een turbofuncti...37.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Otto Otto
      4.683463763403694 (112)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Perfect uitgebalanceerd mixt de ErgoMixx-handmixer MFQ36 snel en moeiteloos alle ingredienten. De ergonomisch gevormde handgreep ligt als...39.30, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • de Bijenkorf de Bijenkorf
      7.2 (1)
      ErgoMixx handmixer van Bosch. Deze handmixer heeft de volgende kenmerken: Moment- en Turbostand: 5 Snelheden Twee RVS kneedhaken zorgen v...
      46.90, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • Electromania Electromania
      7.663466666666667 (2)
      handmixer - 450 W - 2 turbokloppers - 2 kneedhaken - 5 snelheden + pulse - wit / grijs47.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 1 1
    • ligt lekker in de hand, zit plastic aan de gardes
      Deze gekocht op basis van goede beoordelingen elders. Bij het uit de doos halen valt het wat tegen, het is wel duidelijk te zien dat het ding maar €30,- kostte. En zo licht is de mixer helemaal niet. Daarnaast hebben de deeghaken en gardes plastic voetjes, wat natuurlijk snel zal slijten/breken. Niet erg duurzaam dus. En er zit plastic op de gardes dat in het eten komt, erg jammer want plastic lekt stoffen die niet goed voor je zijn. En bij het aanzetten is een schok te horen en voelen, als of de mixer niet goed kan starten. Daarna blijft hij het goed doen. Gelukkig is de mixer wel veel stiller dan de hema mixer die we hiervoor hadden. Al met al dus niet zo'n fantastische koop, voor dit weinige geld had ik toch net iets meer verwacht.
      6.0
      0 10
      • simpel ontwerp
      • niet duur voor een A merk
      • redelijk stil
      • niet zo erg licht als gedacht
      • plastic aan de gardes
      • plastic mixervoetjes kwetsbaar
    • Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189914740.jpg?ts=1
      Techwood Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo (1)
      Techwood TMM8001 - Handmixer - 5 Snelheden en Turbo
      • 03760196097846
      1
    • Techwood Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223859632.jpg?ts=1
      Techwood Techwood Handmixer Handmixer Handmixer Techwood Handmixer (1)
      Techwood Handmixer
      • 03760301552314
      2
    • Adler Ad 4205 G Handmixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149288847.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151498042.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210623752.jpg?ts=1
      Adler Adler Ad 4205 G Handmixer Ad 4205 G Handmixer Ad 4205 G Handmixer Een zeer handig 300 Watt mixer van Adler die onmisbaar is als hulpmiddel voor iedereen die taarten en koekjes bakt. (1)
      Adler Ad 4205 G Handmixer
      • 05908256836594
      3
      deal
    • Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161432494.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167988807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047747.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Bestel Staafmixer Kenwood HDP401W online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Kenwood bij Etrias. (3)
      Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • 05011423186610
      • HDP401WH
      • 4003230
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 36.69
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 36.69
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 36.69
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 36.49
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 36.49
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 36.49
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 36.49
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 36.49
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 36.49
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 36.49
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 36.49
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 34.44
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 34.44
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 34.44
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 34.44
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 34.44
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 36.49
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 34.44
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 34.99
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 36.20
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 36.20
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 35.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 36.19
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 36.19
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 36.99
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 34.99
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 34.99
    • partner@vergelijk.nl