x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Bamix Swiss Line M 200 Cream Ivory

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Bamix Swiss Line M 200 Cream Ivory
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Bamix Swiss Line M 200 Cream Ivory
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Bamix Swiss Line M 200 Cream Ivory
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102293201.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96269549.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158139854.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158139853.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154181951.jpg?ts=1
Bamix Bamix Swiss Line M 200 Cream Ivory Swiss Line M 200 Cream Ivory Swiss Line M 200 Cream Ivory Bamix M200 Staafmixer 1l 200W Crème blender (1)
  • 07610497909699
  • 07610497606765
  • MX100906
  • 4085
  • BAM100906
2
  • Functies & -programma's
    • Aantal snelheden: 2
  • Technische details
    • Vermogen: 200 Watt
    • Turboknop: Nee
    • Kom materiaal: Kunststof
    • Capaciteit kan: 1 L
  • Design
    • Materiaal: Roestvrijstaal
    • Kleur: Beige, Creme, Wit
  • Algemene kenmerken
    • Deksel: Nee
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 16 cm
    • Diepte: 9 cm
    • Gewicht: 2 kg
    • Hoogte: 31 cm
  • 209.99 209.99 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      Bamix Swissline staafmixer, ideaal voor het maken van soepen, ijs, Chantilly, Mayonnaise, Crêpes... Levering met een grijze standaard, 4 ...209.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Bamix M200 Staafmixer 1l 200W Crème blender209.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • WMF Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163489899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118595334.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116480147.jpg?ts=1
      WMF WMF Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen De edelstalen deegspuitmond is een prachtig accessoire voor de vleesmolen van de keukenmachine. Met de bijpassende recepten kun je met deze deegspuitmond lekkere spritskoeken in vier verschillende (2)
      WMF Deegspuitmond Profi Plus Slechts te gebruiken met de Profi Plus vleesmolen
      • 04211129119627
      1
    • Trisa Retro Line handmixer mint 6618.1410
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217761179.jpg?ts=1
      Trisa Trisa Retro Line handmixer mint 6618.1410 Retro Line handmixer mint 6618.1410 Retro Line handmixer mint 6618.1410 Trisa Retro Line Handmixer Mint Groen (1)
      Trisa Retro Line handmixer mint 6618.1410
      • 07640139998347
      1
    • Bosch MFQ 3540
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127402540.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210006431.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169971681.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233066042.jpg?ts=1
      Bosch Bosch MFQ 3540 MFQ 3540 MFQ 3540 Bosch MFQ3540 - Mixer - 450W - Wit (1)
      Bosch MFQ 3540
      • 04242002411903
      • 05400650091109
      • MFQ3540
      1
    • Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047745.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161432494.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167988807.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158142189.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144047747.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Handmixer 800W Hdp401Wh Bestel Staafmixer Kenwood HDP401W online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Kenwood bij Etrias. (3)
      Kenwood Handmixer 800W Hdp401Wh
      • 05011423186610
      • HDP401WH
      • 4003230
      4
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 199.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 209.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 209.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 209.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 209.99
    • partner@vergelijk.nl