x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Victorinox SwissCard

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Victorinox SwissCard
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Victorinox SwissCard
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Victorinox SwissCard
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207041357.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219322973.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219322972.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116389794.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155338870.jpg?ts=1
Victorinox Victorinox SwissCard SwissCard SwissCard Multitool in creditcardformaat met 10 functies (1)
  • 07611160013590
  • 5V0.7100.T
2
  • Design
    • Kleur: Rood
  • 38.00 39.90 EUR 2
    2
    • Amazon Amazon
      5.062893081761007 (2)
      De praktische metgezel voor uw portemonnee. Belangrijkste kenmerken: schaar, balpen Zakmes met 10 functies, gemaakt in Zwitserland, nagel...38.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bergzeit.nl Bergzeit.nl
      Multitool in creditcardformaat met 10 functies39.90, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
  • 0 0
    • Bosch PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168977381.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187242066.jpg?ts=1
      Bosch Bosch PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer Bosch Groen PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250 W | in koffer Belangrijke kenmerken * Multifunctioneel gereedschap PMF 250 CES met StarLock gereedschapshouder en constante elektronica voor maximaal vermogen, ook onder belasting. * Razendsnel wisselen van accessoires dankzij het innovatieve AutoClic-systeem, voor het wisselen van accessoires zonder sleutel in slechts 3 seconden. * Het gereedschap en de accessoires kunnen optimaal in de systeembox worden bewaard. Technis... (1)
      Bosch PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer
      • 04053423206135
      2
    • Crkt Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158739917.jpg?ts=1
      Crkt Crkt Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs Bestel Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs online. Bekijk alle Zakmessen van het merk CRKT bij Etrias. (1)
      Crkt Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs
      • 00794023205503
      • 33506
      2
    • Makita DTM50Z 18 Volt Lithium-ion accu Oscillerende Multicutter | Losse Body
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202424784.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155324300.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189823329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210043315.jpg?ts=1
      Makita Makita DTM50Z 18 Volt Lithium-ion accu Oscillerende Multicutter | Losse Body DTM50Z 18 Volt Lithium-ion accu Oscillerende Multicutter | Losse Body DTM50Z 18 Volt Lithium-ion accu Oscillerende Multicutter | Losse Body Makita 18V li-Ion Multitool DTM50z body - Losse Body (geleverd zonder accu en lader) (9)
      Makita DTM50Z 18 Volt Lithium-ion accu Oscillerende Multicutter | Losse Body
      • 00088381666022
      2
    • Metabo Multitool MT 18 LTX 613021800
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171005787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161414245.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Multitool MT 18 LTX 613021800 Multitool MT 18 LTX 613021800 Multitool MT 18 LTX 613021800 Metabo MT 18 LTX Accu-Multitool 18V 4,0Ah LiHD 613021800 + 5 jaar dealer garantie Bestel nu uw Metabo machine en maak gebruik van de totaal 5 jaar garantie op Metabo Machines(*) (*) boven op de fabrieksgarantie van Metabo (3 jaar na registratie bij Metabo) ontvangt u van ons nog 2 jaar TOOLPLUS warranty extra. ToolNation TOOLPLUS Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap, extra zekerheid van Toolnation. Bijzondere kenmerken Oscillerend accu-multitool met hoog rendemen... (1)
      Metabo Multitool MT 18 LTX 613021800
      • 04007430335012
      • 4007430335012
      2
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 28.97
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 28.97
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 28.97
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 28.97
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 28.97
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 28.97
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 28.97
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 28.97
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 29.06
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.06
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 29.03
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.03
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.03
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.03
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.03
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.03
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 29.03
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 29.03
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 30.31
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 30.31
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 30.31
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 30.31
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 30.33
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 38.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 38.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 38.00
    • partner@vergelijk.nl