x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Piranha accessoiresset 4 delig X26160-XJ voor BLACK+DECKER Multitool

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Piranha accessoiresset 4 delig X26160-XJ voor BLACK+DECKER Multitool
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Piranha accessoiresset 4 delig X26160-XJ voor BLACK+DECKER Multitool
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Piranha accessoiresset 4 delig X26160-XJ voor BLACK+DECKER Multitool
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125201208.jpg?ts=1
Piranha Piranha accessoiresset 4 delig X26160-XJ voor BLACK+DECKER Multitool accessoiresset 4 delig X26160-XJ voor BLACK+DECKER Multitool accessoiresset 4 delig X26160-XJ voor BLACK+DECKER Multitool De Piranha X26160-XJ bevat een set van 4 accessoires voor de populaire oscillerende Multitool MT300KA-QS van Black+Decker. Inhoud: 1 x 78mm diamant schuurvlak voor o.a. verwijderen van lijmresten / 1 x 52mm snijtool voor o.a. verwijderen van o.a. vloerbedekking / 1 x 92mm diamant ronde schijf voor o.a. verwijderen van voegen en door snijden van pvc / 1 x 32x40mm bi-metaal zaagblad voor o.a. zagen van hout, koper, staal, zink, kunststof, etc. Deze accessoires zijn zo ontworpen dat je ze zonder... (1)
  • 05035048087879
2
  • Design
    • Materiaal: Metaal
  • 24.95 28.40 EUR 2
    2
    • Gamma.nl Gamma.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.5/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Piranha X26160-XJ bevat een set van 4 accessoires voor de populaire oscillerende Multitool MT300KA-QS van Black+Decker. Inhoud: 1 x 78...24.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Piranha Set 4 zaagbladen: Invalzaagblad BiM 32x40mm, Schuurrasp HM 73x75mm, Segmentzaagblad HM 92x2mm, Schaafijzer HCS Stug 52x26mm28.40, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bosch PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168977381.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187242066.jpg?ts=1
      Bosch Bosch PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer Bosch Groen PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250 W | in koffer Belangrijke kenmerken * Multifunctioneel gereedschap PMF 250 CES met StarLock gereedschapshouder en constante elektronica voor maximaal vermogen, ook onder belasting. * Razendsnel wisselen van accessoires dankzij het innovatieve AutoClic-systeem, voor het wisselen van accessoires zonder sleutel in slechts 3 seconden. * Het gereedschap en de accessoires kunnen optimaal in de systeembox worden bewaard. Technis... (1)
      Bosch PMF 250 CES UNI 0603102105 Multifunctioneel gereedschap 250W | in koffer
      • 04053423206135
      2
    • Crkt Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158739917.jpg?ts=1
      Crkt Crkt Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs Bestel Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs online. Bekijk alle Zakmessen van het merk CRKT bij Etrias. (1)
      Crkt Multitool CRKT K.E.R.T. Grijs
      • 00794023205503
      • 33506
      2
    • Metabo Multitool MT 18 LTX 613021800
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171005787.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161414245.jpg?ts=1
      Metabo Metabo Multitool MT 18 LTX 613021800 Multitool MT 18 LTX 613021800 Multitool MT 18 LTX 613021800 Metabo MT 18 LTX Accu-Multitool 18V 4,0Ah LiHD 613021800 + 5 jaar dealer garantie Bestel nu uw Metabo machine en maak gebruik van de totaal 5 jaar garantie op Metabo Machines(*) (*) boven op de fabrieksgarantie van Metabo (3 jaar na registratie bij Metabo) ontvangt u van ons nog 2 jaar TOOLPLUS warranty extra. ToolNation TOOLPLUS Warranty: 2 jaar extra toolplus garantie op elektrisch gereedschap, extra zekerheid van Toolnation. Bijzondere kenmerken Oscillerend accu-multitool met hoog rendemen... (1)
      Metabo Multitool MT 18 LTX 613021800
      • 04007430335012
      • 4007430335012
      2
      deal
    • Gerber Legend MP 800
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116389377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221863475.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111303370.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132544101.jpg?ts=1
      Gerber Gerber Legend MP 800 Legend MP 800 Legend MP 800 Bestel Multitool Gerber Multi-Plier 800 Legend online. Bekijk alle Zakmessen van het merk Gerber bij Etrias. (1)
      Gerber Legend MP 800
      • 00013658082397
      • 68051
      • 08239
      3
      deal
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 33.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 33.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 33.99
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 44.94
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 44.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 31.95
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 32.40
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 32.60
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 31.95
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 33.30
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 33.60
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 33.60
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 32.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 31.90
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 32.60
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 32.60
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 32.40
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 32.70
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 31.40
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 31.60
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 31.60
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 31.40
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 31.40
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 29.90
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 30.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 29.60
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 29.60
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 29.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 29.30
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 29.30
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 29.30
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 29.30
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 24.95
    • partner@vergelijk.nl