x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Makita DTM52RTJX2 | 18 V | Multitool | Set | 5,0 Ah accu (2 st) | lader | accessoireset | in Mbox

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Makita DTM52RTJX2 | 18 V | Multitool | Set | 5,0 Ah accu (2 st) | lader | accessoireset | in Mbox
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Makita DTM52RTJX2 | 18 V | Multitool | Set | 5,0 Ah accu (2 st) | lader | accessoireset | in Mbox
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Makita DTM52RTJX2 | 18 V | Multitool | Set | 5,0 Ah accu (2 st) | lader | accessoireset | in Mbox
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219628643.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183577288.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202896175.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202893814.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/202896181.jpg?ts=1
Makita Makita DTM52RTJX2 | 18 V | Multitool | Set | 5,0 Ah accu (2 st) | lader | accessoireset | in Mbox DTM52RTJX2 | 18 V | Multitool | Set | 5,0 Ah accu (2 st) | lader | accessoireset | in Mbox DTM52RTJX2 | 18 V | Multitool | Set | 5,0 Ah accu (2 st) | lader | accessoireset | in Mbox De DTM52 is een uiterst stille en trillingsarme multitool met een aansluiting geschikt voor Starlock, Starlock Plus en Starlock Max (3)
  • 00088381741460
5
deal
  • Design
    • Kleur: Multi, Groen
  • 508.19 683.00 EUR 5
    5
    • Toolnation.nl Toolnation.nl
      9.178590075357656 (255)
      Makita DTM52RTJX2 Multitool Starlock Max 18V 5,0 AH Li-ion + Toebehorenset in Mbox + 5 jaar dealer garantie! Nu totaal 5 jaar garantie op...
      508.19, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Toolsvoordelig.nl Toolsvoordelig.nl
      5.104637785019441 (3)
      De DTM52 is een uiterst stille en trillingsarme multitool met een aansluiting geschikt voor Starlock, Starlock Plus en Starlock Max
      539.99, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Toolmax.nl Toolmax.nl
      9.373649465046027 (118)
      De DTM52 is een uiterst stille en trillingsarme multitool met een aansluiting geschikt voor Starlock, Starlock Plus en Starlock Max. De b...554.58, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Mijnijzerwaren.nl Mijnijzerwaren.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De DTM52 is een uiterst stille en trillingsarme multitool met een aansluiting geschikt voor Starlock, Starlock Plus en Starlock Max. De b...587.00, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Gereedschapcentrum.nl Gereedschapcentrum.nl
      9.01373958766427 (542)
      Standaard meegeleverd 1x Stofafzuiging 1x Oplader 2x Accu's 1x Mbox 1x 16-delige accessoireset Bijzondere kenmerken Door Anti Vibratie Te...
      590.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Gerber Center-Drive Plus multitool, lederen foedraal en bit set 30-001599
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143981489.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201446689.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205987659.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146328434.jpg?ts=1
      Gerber Gerber Center-Drive Plus multitool, lederen foedraal en bit set 30-001599 Center-Drive Plus multitool, lederen foedraal en bit set 30-001599 Center-Drive Plus multitool, lederen foedraal en bit set 30-001599 Universeel inzetbaar multifunctioneel gereedschap voor verschillende werkzaamheden, ideaal voor thuis, op de camping of andere uitstapjes 10 nuttige functies zoals tang, schaar, flesopener of schroevendraaier (8,1 cm) met verschillende opzetstukken, geschikt voor elke situatie Robuuste constructie met lang mes (lemmetlengte: 8,2 cm), met één hand openen met duim mogelijk Kan in elke tas worden opgeborgen dankzij het handige formaat en de praktische houder van hoogwaardig Amerikaans leer Omvan... (1)
      Gerber Center-Drive Plus multitool, lederen foedraal en bit set 30-001599
      • 00013658156593
      3
      deal
    • Fatmax SFMCE500D2K-QW
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163962319.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204062326.jpg?ts=1
      Fatmax Fatmax SFMCE500D2K-QW SFMCE500D2K-QW SFMCE500D2K-QW Kenmerken en Voordelen: Verbeterde accu technologie, geen geheugeneffect en geen zelfontlading voor maximale productiviteit - verhoogde werktijd. Geïntegreerde LED verlichting voor extra zichtbaarheid Schuren, zagen, slijpen en schrapen in verschillende materialen. 2x 2.0Ah accu's, 2A lader en koffer inbegrepen. Compatibel met een STANLEY FATMAX V20 18V 2.0Ah of V20 18V 4.0Ah accu. Deel van het V20 18V STANLEY FATMAX accusysteem Eén V20 18V Lithium-ion accu, uitwisselbaar met alle STANLEY FA... (1)
      Fatmax SFMCE500D2K-QW
      • 05035048724194
      • SFMCE500D2K-QW
      4
      deal
    • Victorinox Farmer X
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230045161.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234722814.jpg?ts=1
      Victorinox Victorinox Farmer X Farmer X Farmer X Victorinox Farmer X (2)
      Victorinox Farmer X
      • 07611160126801
      2
    • Einhell TE-MG 300 EQ
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232064751.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233835214.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237117487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205183786.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237117489.jpg?ts=1
      Einhell Einhell TE-MG 300 EQ TE-MG 300 EQ TE-MG 300 EQ De Einhell TE-MG 300 EQ is een multitool die je voor allerlei toepassingen gebruikt. Dankzij de variabele snelheidsregeling werk je namelijk bij elke klus op de meest ideale snelheid. De TE-MG 300 EQ is voorzien van een krachtige 300 watt motor die van 11.000 tot 20.000 toeren per minuut maakt. De gereedschapshouder is in 12 standen in te stellen, zodat je verschillende accessoires kunt gebruiken. Ook wanneer de multitool belast wordt, blijft het toerental dankzij de constante elektronica gel... (3)
      Einhell TE-MG 300 EQ
      • 04006825614237
      • TE-MG 300 EQ
      • 4465150
      5
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 522.99
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 522.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 522.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 522.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 522.99
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 522.99
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 522.99
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 515.99
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 522.99
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 522.99
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 522.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 522.99
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 496.09
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 496.09
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 496.09
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 496.09
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 496.09
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 496.09
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 496.09
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 496.09
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 496.09
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 496.09
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 496.09
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 496.09
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 496.09
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 496.09
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 496.09
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 520.75
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 508.19
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 508.19
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 508.19
    • partner@vergelijk.nl