x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er tv-meubels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    4uDesigned tv-meubel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in tv-meubel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • 4uDesigned Tv-Meubel Temba 160 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134880862.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95240246.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/135226113.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125588493.jpg
      4uDesigned 4uDesigned Tv-Meubel Temba 160 cm Tv-Meubel Temba 160 cm Tv-Meubel Temba 160 cm Tv-Meubel Temba 160x45x50 cm, Afmetingen: Breedte: 160 cm. Diepte: 45 cm. Hoogte: 50 cm. Materiaal: Meubel: Acacia hout. Poten: Metaal, Kleur(en): Poten: Zwart. Staat: Nieuw en ongemonteerd. Garantie: 1 jaar. Aanwezig in showroom: Nee. (1)
      4uDesigned Tv-Meubel Temba 160 cm
      • 08719323325999
      1
      most_sold
      799 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Prijs (price):
      • < €225 (budget)
      • €225 - €350 (low)
      • €350 - €525 (medium)
      • > €525 (high)
    • Merk (brand):
      • OTTO (otto)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Tecnos (tecnos)
      • VCM (vcm)
      • LC (lc)
      • Wave (wave)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • 4uDesigned (4udesigned)
      • 24Designs (24designs)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • AVF (avf)
      • Benvenuto Design (benvenuto_design)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Brix (brix)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • Dq Wall-Support (dq_wall_support)
      • Eleonora (eleonora)
      • Emob (emob)
      • Forte (forte)
      • Germania (germania)
      • Hama (hama)
      • HEINE (heine)
      • Hmw (hmw)
      • Hubertus meble (hubertus_meble)
      • Inosign (inosign)
      • Interlink sas (interlink_sas)
      • Interstil (interstil)
      • J-Line (j_line)
      • Jahnke (jahnke)
      • Jahnke Moebel (jahnke_moebel)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • L&C (l_c)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lifestylefurn (lifestylefurn)
      • M2 (m2)
      • Made.com (made_com)
      • Maja Möbel (maja_mo_bel)
      • Manniska (manniska)
      • Meubelen-Online (meubelen_online)
      • MOOS (moos)
      • Munari (munari)
      • My Wall (my_wall)
      • Nova solo (nova_solo)
      • OMB (omb)
      • Parisot (parisot)
      • Phoenix (phoenix)
      • Rauch (rauch)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Rocky (rocky)
      • Scandes (scandes)
      • Scantona (scantona)
      • Sit (sit)
      • Spectral (spectral)
      • Stralex (stralex)
      • Tenzo (tenzo)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • VCM Morgenthaler (vcm_morgenthaler)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • Woood (woood)
      • Wunderbar (wunderbar)
      • Zomo (zomo)
      • Zuiver (zuiver)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl