x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Rode RodeCaster Pro

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Rode RodeCaster Pro
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Rode RodeCaster Pro
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Rode RodeCaster Pro
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129805916.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176421682.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176421691.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222206723.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149473180.jpg?ts=1
Rode Rode RodeCaster Pro RodeCaster Pro RodeCaster Pro De RODE Podmic is dé microfoon voor als jij aan de slag wilt met het maken van podcasts of je eigen radio programma's. Deel je professioneel klinkende podcast via YouTube, Facebook, Twitch, Spotify of op andere platformen. (3)
  • 00698813005567
  • 00698813005543
  • RD108834
  • 0698813005543
  • RD108833
  • 0698813005567
5
good_buy
  • Technische details
    • Impedantie: 320 Ohm
  • Gewicht en omvang
    • Diepte product: 109 mm
    • Gewicht product: 937 g
  • Design
    • Kleur: Zwart, Rood
  • 109.00 135.00 EUR 5
    5
    • CameraNU.nl CameraNU.nl
      9.167668993808894 (149)
      De Rode PodMic is een dynamische microfoon van uitzendkwaliteit die is geoptimaliseerd voor podcasting. De microfoon heeft een rijk, geba...109.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.950695594760225 (1049)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Rode PodMic is een dynamische microfoon die speciaal ontworpen is voor het opnemen van podcasts. Door de ingebouwde popfilter registre...109.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Cameraland.nl Cameraland.nl
      8.752979280393737 (178)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Rode PodMic is een dynamische microfoon van uitzendkwaliteit die is geoptimaliseerd voor podcasting. De microfoon heeft een rijk, geba...109.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Kamera Express Kamera Express
      8.331289102930242 (637)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De RODE Podmic is dé microfoon voor als jij aan de slag wilt met het maken van podcasts of je eigen radio programma's. Deel je profession...109.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • ToneControl.nl ToneControl.nl
      Deze Rode PodMic betreft een dynamische microfoon die uitstekend geschikt is voor podcasts of radio uitzendingen.
      112.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Ecler NUO 2.0 2 kanaals DJ mixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/83125986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246244589.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231463345.jpg?ts=1
      Ecler Ecler NUO 2.0 2 kanaals DJ mixer NUO 2.0 2 kanaals DJ mixer NUO 2.0 2 kanaals DJ mixer Professionele 2-kanaals DJ-mixer Master Output XLR en RCA Booth Output Cinch (1)
      Ecler NUO 2.0 2 kanaals DJ mixer
      • 08435071302760
      2
    • Tonar Banana
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127852552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100087392.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190396782.jpg?ts=1
      Tonar Tonar Banana Banana Banana Tonar Banana element + naald (1)
      Tonar Banana
      • 04016138046939
      2
    • Ableton Push 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149035967.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155304978.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150576957.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151738812.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158241779.jpg?ts=1
      Ableton Ableton Push 2 Push 2 Push 2 De nieuwe Ableton controller is een gigantische stap voorwaarts in de evolutie van de MIDI controller; het megascherpe kleuren display zorgt voor een extra dimensie in editing en visuele feedback zoals je het nog nooit ervaren hebt. (1)
      Ableton Push 2
      • 04042921875653
      • 87565
      2
    • Rane SEVENTY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169332330.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169332331.jpg?ts=1
      Rane Rane SEVENTY SEVENTY SEVENTY Seventy. (1)
      Rane SEVENTY
      • 00694318024508
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 94.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 94.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 94.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 94.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 94.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 94.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 94.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 94.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 94.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 96.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 499.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 94.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 95.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 96.00
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 97.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 98.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 100.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 100.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 102.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 102.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 104.99
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 104.99
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 106.00
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 99.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 99.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 494.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 103.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 489.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 489.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 107.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 107.00
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 107.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 107.00
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 107.00
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sun Aug 21 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sat Aug 27 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Wed Aug 31 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sun Sep 04 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 108.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 108.99
      • Fri Sep 09 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 105.00
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 105.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 499.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
    • partner@vergelijk.nl