x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Reloop Mixtour

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Reloop Mixtour
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Reloop Mixtour
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Reloop Mixtour
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237058451.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237058448.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237058454.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237058447.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237058449.jpg?ts=1
Reloop Reloop Mixtour Mixtour Mixtour Draagbare all-in-one DJ-controller met geïntegreerde 4-kanaals audio-interface en zeer lage latentie voor iOS, Android en USB-connectiviteit Gekleurcodeerde, rubberen trigger-sectie voor transport en cue-modus per dek en speciale, bi-polare LPF/HPF soenfilter-controle Robuuste en vlakke constructie met 45-mm PRO-fader en 3-bands EQ per kanaal + gainregelaar Volledig geschikt voor MIDI op alle platVoorms door de extra compatibiliteit met andere MIDI-software is de Reloop MIXTOUR veelzijdig op... (1)
  • 04043034159623
  • 235385
4
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 217.99 221.00 EUR 4
    4
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891432021899005 (1046)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Als je een compacte 2 kanaals DJ controller zoekt, is de Reloop Mixtour iets voor jou. Dankzij de ingebouwde geluidskaart heb je geen aud...217.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Draagbare all-in-one DJ-controller met geïntegreerde 4-kanaals audio-interface en zeer lage latentie voor iOS, Android en USB-connectivit...217.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Reloop Mixtour 2-Kanaals Dj-Mixer217.99, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bax-shop.nl Bax-shop.nl
      8.915351728734564 (320)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Dat een goede DJ-controller echt niet groot hoeft te zijn, bewijstReloop met de slimme, praktische en enorm degelijke Mixtour. Samen met ...221.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Odyssey (B-Stock) Odyssey FZGSNV Flight Zone flightcase voor Numark NV DJ
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106726601.jpg?ts=1
      Odyssey Odyssey (B-Stock) Odyssey FZGSNV Flight Zone flightcase voor Numark NV DJ (B-Stock) Odyssey FZGSNV Flight Zone flightcase voor Numark NV DJ (B-Stock) Odyssey FZGSNV Flight Zone flightcase voor Numark NV DJ Speciaal voor de Numark NV DJ controller komt Odyssey met de stijlvolle FZGSNV Flight Zone case. Deze case beschikt over het gloednieuwe 'Glide Style'-laptopplatform. Extreem handig voor de DJ die veel onderweg is. (1)
      Odyssey (B-Stock) Odyssey FZGSNV Flight Zone flightcase voor Numark NV DJ
      • 08078220371400
      2
    • DAP GIG-124CFX mixer
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101937269.jpg?ts=1
      DAP DAP GIG-124CFX mixer GIG-124CFX mixer GIG-124CFX mixer De DAP GIG-124CFX is een van de uitgebreidste mixers uit de GIG-reeks en blinkt uit door zijn 8 volwaardige kanalen, digitale effectensectie en onafhankelijke compressor voor elk van de eerste vier microfoonkanalen. (1)
      DAP GIG-124CFX mixer
      • 08717748331663
      2
      deal
    • Tascam MZ-123BT 3 kanaals zonemixer met Bluetooth
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147553986.jpg?ts=1
      Tascam Tascam MZ-123BT 3 kanaals zonemixer met Bluetooth MZ-123BT 3 kanaals zonemixer met Bluetooth MZ-123BT 3 kanaals zonemixer met Bluetooth De Tascam MZ-123BT is een compacte 3-zonemixer met een rackhoogte van 1 unit en Bluetooth-functionaliteit. Dit maakt deze Tascam geschikt voor professionele, commerciële installaties in shops, restaurants, hotels, en meer! (1)
      Tascam MZ-123BT 3 kanaals zonemixer met Bluetooth
      • 04907034131273
      1
      deal
    • Pioneer DJM-250MK2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231557507.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150556299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239378493.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169330838.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139211469.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer DJM-250MK2 DJM-250MK2 DJM-250MK2 De Pioneer DJM-250MK2 is een compacte mixer met een driebands-equalizer waarmee je de juiste sound creëert. Daarnaast is de DJM-250MK2 voorzien van Magvel Faders om soepel te mixen en dankzij de Pioneer Colour FX voeg je heel eenvoudig verschillende effecten aan je mix toe. Via de USB-aansluiting sluit je in een handomdraai je laptop aan. Bovendien heb je nog veel meer in- en uitgangen tot je beschikking waardoor je de Pioneer mixer gemakkelijk in je dj-setup integreert. Met de Pioneer DJM-25... (1)
      Pioneer DJM-250MK2
      • 04573201240804
      • 161091
      • DJM-250MK2
      • 4482918
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 160.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 160.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 160.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 160.00
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 160.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 160.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 160.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 160.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 160.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 160.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 160.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 160.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 159.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 159.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 179.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 181.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 190.00
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 190.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 193.70
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 193.70
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 186.90
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 186.90
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 188.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 188.90
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 188.90
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 188.90
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 209.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 209.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 221.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 221.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 217.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 217.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 217.99
    • partner@vergelijk.nl