x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Ableton Push 2

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Ableton Push 2
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Ableton Push 2
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Ableton Push 2
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149035967.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155304978.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150576957.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151738812.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158241779.jpg?ts=1
Ableton Ableton Push 2 Push 2 Push 2 De nieuwe Ableton controller is een gigantische stap voorwaarts in de evolutie van de MIDI controller; het megascherpe kleuren display zorgt voor een extra dimensie in editing en visuele feedback zoals je het nog nooit ervaren hebt. (1)
  • 04042921875653
  • 87565
2
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 637.55 680.00 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      64 pads met achtergrondverlichting. 8 aanraakgevoelige eindeloze draaiknoppen voor het mixen en voor het bedienen van apparaten en instru...637.55, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • ToneControl.nl ToneControl.nl
      De nieuwe Ableton controller is een gigantische stap voorwaarts in de evolutie van de MIDI controller; het megascherpe kleuren display zo...680.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Denon DJ SC5000M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146551601.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187235929.jpg?ts=1
      Denon Denon DJ SC5000M DJ SC5000M DJ SC5000M De Denon DJ SC5000M 's werelds eerste media player met 7 inch gemotoriseerd jogwheel. (1)
      Denon DJ SC5000M
      • 00694318023785
      2
    • Pioneer DJM-250MK2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231557507.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150556299.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/239378493.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169330838.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139211469.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer DJM-250MK2 DJM-250MK2 DJM-250MK2 De Pioneer DJM-250MK2 is een compacte mixer met een driebands-equalizer waarmee je de juiste sound creëert. Daarnaast is de DJM-250MK2 voorzien van Magvel Faders om soepel te mixen en dankzij de Pioneer Colour FX voeg je heel eenvoudig verschillende effecten aan je mix toe. Via de USB-aansluiting sluit je in een handomdraai je laptop aan. Bovendien heb je nog veel meer in- en uitgangen tot je beschikking waardoor je de Pioneer mixer gemakkelijk in je dj-setup integreert. Met de Pioneer DJM-25... (1)
      Pioneer DJM-250MK2
      • 04573201240804
      • 161091
      • DJM-250MK2
      • 4482918
      2
    • JB Systems CLUB-7USB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220482770.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159341002.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139207551.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/139207594.jpg?ts=1
      JB Systems JB Systems CLUB-7USB CLUB-7USB CLUB-7USB De CLUB7-USB is een van de meest uitgebreide rackmixers van JB Systems. Niet alleen heb je vier kanalen die geschakeld kunnen worden, je hebt ook drie afzonderlijke mic-kanalen, USB-ingangen en MP3-afspeelmogelijkheden. Je hebt bij je lijnkanalen telkens (3)
      JB Systems CLUB-7USB
      • 05420025601252
      1
    • Reloop RMX-33i
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220482969.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158355246.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158355249.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/100075132.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119363607.jpg?ts=1
      Reloop Reloop RMX-33i RMX-33i RMX-33i Met de Reloop RMX-33i mix je op 3 kanalen tegelijk. Je gebruikt de 4 colour effecten om je DJ set interessant te houden. Zo voeg je eenvoudig een bit crusher toe of filter je de bas weg met de low pass filter. Als je de filter de andere kant op draait, ve (1)
      Reloop RMX-33i
      • 04043034101660
      • VRRMX33I
      • 232340
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 579.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 579.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 579.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 585.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 589.00
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 689.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jul 13 02:00:00 CEST 2022 579.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 579.00
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Tue Aug 09 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 635.72
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 635.72
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 637.55
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 637.55
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 637.55
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 637.55
      • Thu Aug 18 02:00:00 CEST 2022 637.55
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 637.55
    • partner@vergelijk.nl