x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Smeg Melkopschuimer MFF01CREU Crème

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Smeg Melkopschuimer MFF01CREU Crème
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Smeg Melkopschuimer MFF01CREU Crème
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Smeg Melkopschuimer MFF01CREU Crème
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155456787.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204726217.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204726219.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204725970.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156355253.jpg?ts=1
Smeg Smeg Melkopschuimer MFF01CREU Crème Melkopschuimer MFF01CREU Crème Melkopschuimer MFF01CREU Crème SMEG MFF01CREU Jaren 50 melkopschuimer (3)
  • 08017709284107
  • 8017709284107
  • MFF01CREU
3
  • Technische details
    • Opschuimcapaciteit: 250 ml
    • Soort bediening: Draaiknop, Knoppen
    • Kom materiaal: Roestvrijstaal
    • Lengte snoer: 1 m
    • Type stroombron: AC
    • Snoeropslag: Ja
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Vaatwasserbestendig, Automatisch uitschakelen, Koudschuim optie
  • Algemene kenmerken
    • Type melkopschuimer: Elektrisch
    • Melkopwarmcapaciteit: 600 ml
    • Machine-wasbaar: Ja
    • Koud schuim optie: Ja
    • Buitenhuis materiaal: Kunststof
    • Geslacht: Unisex
    • Land van herkomst: China
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Design
    • Kleur: Multi, Creme, Wit
    • Materiaal: Chroom, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 18.4 cm
    • Diepte: 14.2 cm
    • Hoogte: 25.1 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 50 V
  • 166.33 199.00 EUR 3
    3
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Smeg MFF01CREU Elektrische Koffie Melkopschuimer - 0,5 Liter - 6 Programmas - Crème166.33, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.950695594760225 (1049)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De SMEG MFF01CREU Crème melkopschuimer heeft verschillende schuimtechnieken in huis, namelijk voor licht tot dik schuim, warm en koud sch...169.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • EP.nl EP.nl
      7.664961636828644 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      SMEG MFF01CREU Jaren 50 melkopschuimer
      199.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Bodum Latteo Melkopschuimer 0,25 L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/110487308.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/62111396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/62111394.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84734442.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84734444.jpg?ts=1
      Bodum Bodum Latteo Melkopschuimer 0,25 L Latteo Melkopschuimer 0,25 L Latteo Melkopschuimer 0,25 L Bodum LATTEO Melkopschuimer met Glazen Handgreep - 0.25 l (2)
      Bodum Latteo Melkopschuimer 0,25 L
      • 00727015145563
      • 00727015272405
      • 1446-01
      1
    • Bodum Chambord Melkopschuimer 0,08 L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141963946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84734436.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84734437.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231016568.jpg?ts=1
      Bodum Bodum Chambord Melkopschuimer 0,08 L Chambord Melkopschuimer 0,08 L Chambord Melkopschuimer 0,08 L Licht romig melkschuim voor de bereiding van heerlijke latte macchiato's en cappuccino's Bij een handmatige opschuimer wordt de melk niet door de stoom geduwd, wat een dichter en nog leuker schuim bereidt Container van smaakneutraal en hittebestendig borosilicaatglas Deksel met diepe rand, zodat de melk niet uitspoten Gemaakt in Europa (1)
      Bodum Chambord Melkopschuimer 0,08 L
      • 00727015211619
      2
    • Silvercrest Elektrische melkopschuimer (Rood)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233169682.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191192073.jpg?ts=1
      Silvercrest Silvercrest Elektrische melkopschuimer (Rood) Elektrische melkopschuimer (Rood) Elektrische melkopschuimer (Rood) SILVERCREST® Elektrische melkopschuimer Rood - 500 W - Met 4 verschillende programma's (1)
      Silvercrest Elektrische melkopschuimer (Rood)
      • 04056233895971
      1
    • Weis Elektrische Melkopschuimer Met Standaard
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223705267.jpg?ts=1
      Weis Weis Elektrische Melkopschuimer Met Standaard Elektrische Melkopschuimer Met Standaard Elektrische Melkopschuimer Met Standaard Elektrische Melkopschuimer Met Standaard (1)
      Weis Elektrische Melkopschuimer Met Standaard
      • 04010411184202
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 194.80
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 151.00
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 167.31
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 198.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 183.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 183.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 183.10
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 181.90
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 180.80
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 180.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 179.00
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 178.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 178.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 165.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 165.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 165.00
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 163.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 150.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 150.50
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Sat Aug 20 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Aug 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 168.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 168.00
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 166.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 166.00
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 162.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 162.00
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 166.00
      • Fri Sep 16 02:00:00 CEST 2022 161.00
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 161.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 161.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 161.00
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 161.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 166.33
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 166.33
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 166.33
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 166.33
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 166.33
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 166.33
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 166.33
    • partner@vergelijk.nl