x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Graef elektrische melkopschuimer 350 ml kunststof wit

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Graef elektrische melkopschuimer 350 ml kunststof wit
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Graef elektrische melkopschuimer 350 ml kunststof wit
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Graef elektrische melkopschuimer 350 ml kunststof wit
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145609782.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115063683.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84734494.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84734495.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84734499.jpg?ts=1
Graef Graef elektrische melkopschuimer 350 ml kunststof wit elektrische melkopschuimer 350 ml kunststof wit elektrische melkopschuimer 350 ml kunststof wit Zo perfect en lekker als bij de barista, of het nu gaat om latte macchiato, cappuccino, koffie of cacao, met de Graef melkopschuimer MS701 bereid je heel eenvoudig het optimale melkschuim thuis. Een maximaal vulvolume van 200 ml verse melk ontstaat ca. 400 ml fijnste, romige melkschuim. Deze is geschikt met wat oefening op het gebied van giettechniek, zelfs voor "latte art". Met de inwendige vulhoeveelheidmarkering voor cappuccino en latte macchiato bepaal je de optimale melkschuimconsistentie voor je favoriete drank. De speciale vorm van het uitneembare melkkannetje en de opschuimtechnologie zorgen voor gelijkmatige wervelingen van melk of melkschuim, waardoor een optimaal resultaat wordt bereikt. Dankzij temperatuurbewaking met automatische uitschakeling wordt altijd de optimale opschuimtemperatuur gegarandeerd. Na de bereiding kan het melkkannetje eenvoudig in de vaatwasser worden gereinigd., Gewicht: 2.314853751 Pond, Fabrikant: Graef (3)
  • 04001627002688
  • MS701EU
  • MS 701
  • 335962
3
  • Technische details
    • Opschuimcapaciteit: 400 ml
    • Kom materiaal: Roestvrijstaal
    • Milk tank capacity: 200 L
    • Type stroombron: AC
    • Vermogen: 600 Watt
  • Functies
    • Keukenapparaat functies: Vaatwasserbestendig, Automatisch uitschakelen, Koudschuim optie
  • Algemene kenmerken
    • Type melkopschuimer: Elektrisch
    • Melkopwarmcapaciteit: 350 ml
    • Dubbelwandig: Ja
    • Geslacht: Unisex
    • Koud schuim optie: Ja
    • Machine-wasbaar: Ja
  • Design
    • Kleur: Roze, Wit, Zilver
    • Materiaal: Metaal, Kunststof, Roestvrijstaal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 17 cm
    • Gewicht: 1 kg
    • Gewicht product: 1100 g
    • Hoogte: 20.5 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 230 V
  • Functies & -programma's
    • Automatisch uitschakelen: Ja
  • Prestatie
    • Aantal programma's: 2
  • 75.00 85.00 EUR 3
    3
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Zo perfect en lekker als bij de barista, of het nu gaat om latte macchiato, cappuccino, koffie of cacao, met de Graef melkopschuimer MS70...75.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Etrias Etrias
      5.0 (2)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Bestel Melkopschuimer Graef MS701 Wit online. Bekijk alle Keukenmachines van het merk Graef bij Etrias.85.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Kookexpert.nl Kookexpert.nl
      De MS701 Melkopschuimer van kwaliteitsmerk Graef is een fijn te gebruiken en mooi vormgegeven melkopschuimer. De melkopschuimer is ideaal...85.00, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • DistinQ Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/251810534.jpg?ts=1
      DistinQ DistinQ Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen DistinQ® Melkopschuimer Inductiemelkopschuimer Elektrisch Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen (2)
      DistinQ Melkopschuimer – Inductiemelkopschuimer Elektrisch – Elektrische Melkopschuimer vaatwasserbestendig - Voor Opschuimen en Verwarmen
      • 08720256690245
      1
    • Graef Melkopschuimer Graef MS703 Rood
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125280582.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125280581.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236005886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171181304.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236006952.jpg?ts=1
      Graef Graef Melkopschuimer Graef MS703 Rood Melkopschuimer Graef MS703 Rood Melkopschuimer Graef MS703 Rood Een perfecte cappuccino bij het ontbijt of een heerlijke latte macchiato als pick-me-up in de middag en dat in een handomdraai zelf gemaakt. Met deze melkop... Kijk voor meer informatie op de website. (2)
      Graef Melkopschuimer Graef MS703 Rood
      • 04001627013448
      • MS703EU
      3
    • Biolomix PiProducts Luxe melkopschuimer - Elektrische melkopschuimer - Melk Heater - Luxe - Melk - Multifunctioneel - Zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228590296.jpg?ts=1
      Biolomix Biolomix PiProducts Luxe melkopschuimer - Elektrische melkopschuimer - Melk Heater - Luxe - Melk - Multifunctioneel - Zilver PiProducts Luxe melkopschuimer - Elektrische melkopschuimer - Melk Heater - Luxe - Melk - Multifunctioneel - Zilver PiProducts Luxe melkopschuimer - Elektrische melkopschuimer - Melk Heater - Luxe - Melk - Multifunctioneel - Zilver PiProducts Luxe melkopschuimer - Elektrische melkopschuimer - Melk Heater - Luxe - Melk - Multifunctioneel - Zilver (1)
      Biolomix PiProducts Luxe melkopschuimer - Elektrische melkopschuimer - Melk Heater - Luxe - Melk - Multifunctioneel - Zilver
      • 09507913846653
      1
    • Biolomix Elektrische Melkopschuimer – Elektrisch – Melkopschuimers – Melkschuim – Opschuimen en Verwarmen – Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220670112.jpg?ts=1
      Biolomix Biolomix Elektrische Melkopschuimer – Elektrisch – Melkopschuimers – Melkschuim – Opschuimen en Verwarmen – Grijs Elektrische Melkopschuimer – Elektrisch – Melkopschuimers – Melkschuim – Opschuimen en Verwarmen – Grijs Elektrische Melkopschuimer – Elektrisch – Melkopschuimers – Melkschuim – Opschuimen en Verwarmen – Grijs Biolomix® Elektrische Melkopschuimer Elektrisch Melkopschuimers Melkschuim Opschuimen en Verwarmen Grijs (2)
      Biolomix Elektrische Melkopschuimer – Elektrisch – Melkopschuimers – Melkschuim – Opschuimen en Verwarmen – Grijs
      • 06094036793771
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 70.93
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 73.06
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 73.06
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 70.57
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 70.57
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 70.57
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 70.57
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 70.57
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 70.57
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 69.89
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 69.89
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 69.89
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 69.89
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 69.89
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 69.89
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 69.89
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 69.89
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 69.65
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 69.65
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 69.65
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 69.65
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 69.10
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 69.10
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 69.10
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 69.10
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 69.10
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 69.65
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 69.65
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 68.50
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 69.65
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 69.65
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 70.35
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 70.35
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 72.84
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 72.84
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 72.84
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 72.84
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 70.35
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 70.35
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 70.35
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 70.35
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 70.35
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 70.35
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Jul 26 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 74.69
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 74.69
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 74.69
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 74.69
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 74.69
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 74.69
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 74.69
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 74.69
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 74.69
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 74.69
      • Mon Sep 12 02:00:00 CEST 2022 74.69
      • Tue Sep 13 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Sep 23 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 70.85
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 70.85
      • Fri Oct 07 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 71.85
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 71.85
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 71.85
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 71.85
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 71.85
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 71.85
      • Sat Nov 12 01:00:00 CET 2022 72.85
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 72.85
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 77.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 85.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 85.00
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 72.85
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 72.85
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 75.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 75.00
    • partner@vergelijk.nl