x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Concept-art Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Concept-art Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Concept-art Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Concept-art Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159387524.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234985173.jpg?ts=1
Concept-art Concept-art Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood (1)
  • 04260150976778
1
  • Technische details
    • Opschuimcapaciteit: 350 ml
  • Design
    • Kleur: Rood
    • Materiaal: Roestvrijstaal
  • 26.70 26.70 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Joe Frex Melkopschuimkan 350 ml Rood26.70, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Smeg Melkopschuimer MFF01PKEU Roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168945270.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204726353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204726352.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204725971.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210687163.jpg?ts=1
      Smeg Smeg Melkopschuimer MFF01PKEU Roze Melkopschuimer MFF01PKEU Roze Melkopschuimer MFF01PKEU Roze SMEG MFF01PKEU Jaren 50 melkopschuimer (1)
      Smeg Melkopschuimer MFF01PKEU Roze
      • 08017709284206
      • MFF01PKEU
      • 8017709284206
      8
    • DeLonghi Alicia Latte
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164018519.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209703327.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209703329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224722949.jpg?ts=1
      DeLonghi DeLonghi Alicia Latte Alicia Latte Alicia Latte Wilt u heerlijk melkschuim maken zonder veel moeite? Met deze glanzend zwarte "Alicia Latte" melkopschuimer van De'Longhi is dat geen probleem!VOOR GEZWOREN FANS VAN KOFFIE OP BASIS VAN MELKOf u nu zin heeft in iced latte of caffè mocha, met deze elektrische melkopschuimer heeft u het in een handomdraai voor elkaar. Schenk wat melk in, druk op de knop en u zult versteld staan van het rijke, heerlijke melkschuim!DRUKKEN EN OPSCHUIMENDe melkopschuimer is bijzonder eenvoudig te gebruiken dankzij de enkele druk-opschuimknop. Er is een uitneembare klopper, waardoor het schoonmaken van deze melkopschuimer ook een fluitje van een cent is.IN ÉÉN KEER 140 ML HEERLIJK MELKSCHUIMDe "Alicia Latte" heeft een maximale opschuimcapaciteit van 140 ml. Als u echter gewoon wat melk wilt opwarmen zonder op te schuimen, kunt u tot 250 ml warme melk bereiden.DOORZICHTIG DEKSELDankzij het transparante deksel kunt u het hele proces in de gaten houden en heeft u volledige controle over elke fase van het (2)
      DeLonghi Alicia Latte
      • 08004399329003
      • 6870153
      • EMF2.B
      3
    • Ariete Melkopschuimer Vintage beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137699098.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126958516.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176546858.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165227861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221424022.jpg?ts=1
      Ariete Ariete Melkopschuimer Vintage beige Melkopschuimer Vintage beige Melkopschuimer Vintage beige De Ariete vintage melkopschuimer beige is een multifunctionele melkopschuimer. Gemakkelijk in gebruik met een 500W vermogen en een 140ml capaciteit voor opgeschuimd melk, en 250 ml voor warme melk. (3)
      Ariete Melkopschuimer Vintage beige
      • 08003705113954
      • 00C287803AR0
      • ARIETE287803
      • 287803
      3
    • Judge Melkopschuimer - RVS - Zilverkleurig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/226178073.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230426748.jpg?ts=1
      Judge Judge Melkopschuimer - RVS - Zilverkleurig Melkopschuimer - RVS - Zilverkleurig Melkopschuimer - RVS - Zilverkleurig Horwood Judge Melkopschuimer - RVS - Zilverkleurig (1)
      Judge Melkopschuimer - RVS - Zilverkleurig
      • 05010763090694
      1
    • min
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 30.18
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 30.18
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 30.18
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 30.18
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 30.18
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 30.18
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 30.18
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 30.18
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 29.65
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 29.65
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 29.65
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 28.30
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 27.76
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 27.76
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 26.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 28.95
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 27.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 27.20
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 27.20
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 28.02
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.02
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 26.66
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 26.66
      • Fri Aug 19 02:00:00 CEST 2022 25.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Sun Aug 28 02:00:00 CEST 2022 27.34
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 27.34
      • Tue Aug 30 02:00:00 CEST 2022 25.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 25.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 26.36
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 26.36
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 26.36
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 26.36
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 26.36
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 26.36
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 26.36
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 26.95
      • Thu Sep 15 02:00:00 CEST 2022 26.36
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 26.36
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 26.70
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 26.70
    • partner@vergelijk.nl