x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Name it Rok

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Name it Rok
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Name it Rok
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Name it Rok
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235608509.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157564986.jpg?ts=1
Name it Name it Rok Rok Rok NAME IT Meisjes skirt pink (1)
  • 05714506172240
1
  • Design
    • Kleur: Roze
  • Maat
    • Kledingmaat: 86
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Meisjes
  • 19.99 19.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      NAME IT Meisjes skirt pink19.99, 1w (offer_sdt_1_week)
      1
  • 0 0
    • Blue Seven Rok
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152633848.jpg?ts=1
      Blue Seven Blue Seven Rok Rok Rok Blue Seven rok Blauw-110 (1)
      Blue Seven Rok
      • 04055852922303
      1
    • Erima Performance Rok Kids
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157480958.jpg?ts=1
      Erima Erima Performance Rok Kids Performance Rok Kids Performance Rok Kids Erima Performance Sportrok - Maat 128 - Meisjes - zwart (2)
      Erima Performance Rok Kids
      • 04043523683523
      1
    • DJ Dutchjeans Meisjes Rok - Black neppy - Maat 152
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233199545.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127604539.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/127604537.jpg?ts=1
      DJ Dutchjeans DJ Dutchjeans Meisjes Rok - Black neppy - Maat 152 Meisjes Rok - Black neppy - Maat 152 Meisjes Rok - Black neppy - Maat 152 DJ Dutchjeans Meisjes Rok - Black neppy - Maat 152 (1)
      DJ Dutchjeans Meisjes Rok - Black neppy - Maat 152
      • 08719052553724
      1
    • Like Flo Meisjes rokjes Like Flo Flo girls wax skirt navy 110
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129335243.jpg?ts=1
      Like Flo Like Flo Meisjes rokjes Like Flo Flo girls wax skirt navy 110 Meisjes rokjes Like Flo Flo girls wax skirt navy 110 Meisjes rokjes Like Flo Flo girls wax skirt navy 110 Like Flo Meisjes rokjes Like Flo Flo girls wax skirt navy 110 (1)
      Like Flo Meisjes rokjes Like Flo Flo girls wax skirt navy 110
      • 08718034866159
      1
      deal
    • Maat (kledingmaat):
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 98 (98)
    • min
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 13.99
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 16.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 16.99
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 19.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 19.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 19.99
    • partner@vergelijk.nl