x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er meisjes rokken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Kidsworld meisjes rok

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in meisjes rok categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Kidsworld Culotte gebloemd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207235223.jpg
      Kidsworld Kidsworld Culotte gebloemd Culotte gebloemd Culotte gebloemd KIDSWORLD Culotte gebloemd (1)
      Kidsworld Culotte gebloemd
      • 08696798042289
      1
      most_sold
      18.94 EUR
    • Kidsworld Volantrok met rondom elastiek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203675243.jpg
      Kidsworld Kidsworld Volantrok met rondom elastiek Volantrok met rondom elastiek Volantrok met rondom elastiek KIDSWORLD Volantrok met rondom elastiek (1)
      Kidsworld Volantrok met rondom elastiek
      • 08696798048342
      1
      23.94 EUR
    • Kidsworld Skaterrok met rondom elastiek
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205958664.jpg
      Kidsworld Kidsworld Skaterrok met rondom elastiek Skaterrok met rondom elastiek Skaterrok met rondom elastiek KIDSWORLD Skaterrok met rondom elastiek (1)
      Kidsworld Skaterrok met rondom elastiek
      • 08696798048199
      1
      23.94 EUR
    • Kidsworld Rok
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106096044.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185622770.jpg
      Kidsworld Kidsworld Rok Rok Rok Rok voor meisjes in volantmodel, van CFL. Voorzien van een sterrenmotief. Drielaags model, met veel volume en een sterrenprint allover. Rondom elastische band. Prettige, lichte jerseykwaliteit. * (1)
      Kidsworld Rok
      • 06111054035390
      • 08907890170665
      1
      18.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Name it DEFAULT
        • name_it
      • Indian blue jeans DEFAULT
        • indian_blue_jeans
      • 4PRESIDENT DEFAULT
        • 4president
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Name it (name_it)
      • Indian blue jeans (indian_blue_jeans)
      • 4PRESIDENT (4president)
      • Al-Ko (al_ko)
      • Arizona (arizona)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • Babyface (babyface)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Bonnie Doon (bonnie_doon)
      • Cars Jeans (cars_jeans)
      • Chaos And Order (chaos_and_order)
      • Crush Denim (crush_denim)
      • Disney Frozen (disney_frozen)
      • Elle (elle)
      • Erima (erima)
      • Ewers (ewers)
      • Frankie & Liberty (frankie_liberty)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Kids Only (kids_only)
      • Kidsworld (kidsworld)
      • KIEstone (kiestone)
      • Le Chic (le_chic)
      • LEVV (levv)
      • Like Flo (like_flo)
      • Little Miss Juliette (little_miss_juliette)
      • LOOXS (looxs)
      • LTB (ltb)
      • MAYCE Girlslabel (mayce_girlslabel)
      • Mim-Pi (mim_pi)
      • Moodstreet (moodstreet)
      • Nobell (nobell)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • O'Chill (o_chill)
      • Oilily (oilily)
      • ONLY (only)
      • Quapi (quapi)
      • Retour Jeans (retour_jeans)
      • Someone (someone)
      • Street Called Madison (street_called_madison)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • TOP-itm (top_itm)
      • Trigema (trigema)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • TYGO & vito (tygo_vito)
      • Vingino (vingino)
      • Vinrose (vinrose)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €25 (budget)
      • €25 - €29 (low)
      • €29 - €43 (medium)
      • > €43 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Geel (geel)
      • Beige (beige)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi kleuren (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Wit (wit)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Creme (creme)
    • Maat (kledingmaat):
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 110 (110)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 146 (146)
      • 152 (152)
      • 158 (158)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Camouflage (camouflage)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Grafisch (grafisch)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl