x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Disney Frozen Rok "Frozen" lichtroze - 48% | Maat: 128 | Kinder

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Disney Frozen Rok "Frozen" lichtroze - 48% | Maat: 128 | Kinder
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Disney Frozen Rok "Frozen" lichtroze - 48% | Maat: 128 | Kinder
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Disney Frozen Rok "Frozen" lichtroze - 48% | Maat: 128 | Kinder
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141864420.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190170113.jpg?ts=1
Disney Frozen Disney Frozen Rok "Frozen" lichtroze - 48% | Maat: 128 | Kinder Rok "Frozen" lichtroze - 48% | Maat: 128 | Kinder Rok "Frozen" lichtroze - 48% | Maat: 128 | Kinder Disney Frozen set - tule rok+shirt - roze - maat 122/128 (8 jaar) (1)
  • 03609083418053
1
  • Design
    • Kleur: Roze
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames
  • 28.99 28.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Disney Frozen set - tule rok+shirt - roze - maat 122/128 (8 jaar)28.99, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Name it Rok voor kids maat 110
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233790646.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200824395.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227859438.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200824396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213510256.jpg?ts=1
      Name it Name it Rok voor kids maat 110 Rok voor kids maat 110 Rok voor kids maat 110 Name It Nkfsalli spijkerrok voor meisjes in de kleur zwart. Deze rok is voorzien van een verstelbare tailleband en sluit met een rits- en haaksluiting. Dit 5-pocketmodel heeft twee steekzakken met rechts een moneypocket en achter twee pocketzakken. Let op: dit item heeft een speciale verfbehandeling gehad, waardoor het kan afgeven op lichtgekleurde stoffen en door het dragen en wassen kan tevens de kleur vervagen. (1)
      Name it Rok voor kids maat 110
      • 05714927690354
      1
    • Name it Rok voor kids maat 104
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233790646.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200824395.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227859438.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200824396.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213510256.jpg?ts=1
      Name it Name it Rok voor kids maat 104 Rok voor kids maat 104 Rok voor kids maat 104 Name It Nkfsalli spijkerrok voor meisjes in de kleur zwart. Deze rok is voorzien van een verstelbare tailleband en sluit met een rits- en haaksluiting. Dit 5-pocketmodel heeft twee steekzakken met rechts een moneypocket en achter twee pocketzakken. Let op: dit item heeft een speciale verfbehandeling gehad, waardoor het kan afgeven op lichtgekleurde stoffen en door het dragen en wassen kan tevens de kleur vervagen. (1)
      Name it Rok voor kids maat 104
      • 05714927690347
      1
    • Name it Rok voor kids maat 92
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219972092.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216319791.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227889843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216319790.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214483152.jpg?ts=1
      Name it Name it Rok voor kids maat 92 Rok voor kids maat 92 Rok voor kids maat 92 Name It Nkfsalli denim rok voor meisjes in de kleur blauw. Deze spijkerrok heeft een verstelbare tailleband met rits- en haaksluiting. Tevens heeft de voorkant steekzakken, met rechts een moneypocket. Een fijne basic en eindeloos te combineren! (1)
      Name it Rok voor kids maat 92
      • 05715213036412
      2
    • Name it Rok voor kids maat 98
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219972092.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216319791.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227889843.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216319790.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214483152.jpg?ts=1
      Name it Name it Rok voor kids maat 98 Rok voor kids maat 98 Rok voor kids maat 98 Deens design 80% katoen, 18% polyester - gerecycled, 2% elastaan (1)
      Name it Rok voor kids maat 98
      • 05715213036429
      2
    • min
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 28.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 28.99
    • partner@vergelijk.nl