x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Xiaomi TV Stick 4K

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Xiaomi TV Stick 4K
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Xiaomi TV Stick 4K
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Xiaomi TV Stick 4K
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216192001.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238171028.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/238171026.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221415664.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234417111.jpg?ts=1
Xiaomi Xiaomi TV Stick 4K TV Stick 4K TV Stick 4K De Xiaomi TV Stick 4K geeft jouw televisie het Android TV smart platform terwijl je de beeldkwaliteit van je televisie behoudt. Zo bekijk je films en series in 4K en ondersteunt de Xiaomi Stick Dolby vision beelden, mits je tv dit ondersteunt. De meegeleverde afstandsbediening werkt met Bluetooth, zo installeer je de Stick achter je televisie waardoor hij niet in het zicht hangt. Handig voor als je aan het koken bent, zodat je de eetclub playlist vanuit de keuken aan zet. Je bedient de medias... (26)
  • 06971408155620
  • PFJ4122EU
9
good_buy
  • Technische details
    • HD type: 4K Ultra HD
    • Hdmi: Ja
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Ingebouwde audio decoders: DTS, Dolby Atmos
    • Maximum video resolution: 3840 x 2160 (4K) pixels
    • Multi core type: 4
    • Ondersteunde beeldformaten: BMP
    • Type stroombron: USB
  • Overig
    • Device interface: HDMI, Bluetooth
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Wifi-standaard: WiFi a
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: DAT, ISO, MPEG, mp4, MKV, MPG
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Harde schijf
    • Hardeschijfcapaciteit: 8 GB
  • Prestatie
    • Lifestyle apps: YouTube, Amazon Prime Video, Netflix
  • Software
    • Meegeleverd besturingssysteem: Android
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • 58.18 66.99 EUR 9
    5
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Xiaomi TV Stick 4K58.18, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Xiaomi TV Stick 4K-EU64.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.8332906960754 (1047)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Xiaomi TV Stick 4K geeft jouw televisie het Android TV smart platform terwijl je de beeldkwaliteit van je televisie behoudt. Zo bekijk...66.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Geniet van multimedia met de Xiaomi Mi TV Stick 4K Media Player. Deze mediaspeler heeft een compact en draagbaar ontwerp en geeft je alti...66.99, ? (offer_sdt_unknown)
      1
    • Coolblue Rotterdam Coolblue Rotterdam
      7.784176544089647 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Xiaomi TV Stick 4K geeft jouw televisie het Android TV smart platform terwijl je de beeldkwaliteit van je televisie behoudt. Zo bekijk...66.99, 4.4954596, 51.9236369 LOW
      5
  • 0 0
    • Godox MoveLink RX Receiver USB Type-C Cable
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212055419.jpg?ts=1
      Godox Godox MoveLink RX Receiver USB Type-C Cable MoveLink RX Receiver USB Type-C Cable MoveLink RX Receiver USB Type-C Cable De Godox MoveLink RX Receiver is een compacte, eenvoudige ontvanger die je op je camera kunt bevestigen. (1)
      Godox MoveLink RX Receiver USB Type-C Cable
      • 06952344222553
      24
    • LOEWE We. Hear 1 by Loewe 60701R10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222003994.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230535861.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222003992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222048756.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. Hear 1 by Loewe 60701R10 We. Hear 1 by Loewe 60701R10 We. Hear 1 by Loewe 60701R10 Loewe We. HEAR 1 bluetooth speaker (1)
      LOEWE We. Hear 1 by Loewe 60701R10
      • 04011880171298
      • 4011880171298
      89
    • LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230535884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224316052.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295934.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295936.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/215295935.jpg?ts=1
      LOEWE LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10 We. Hear 2 by Loewe 60702R10 We. Hear 2 by Loewe 60702R10 De WE. HEAR 2 is een stereo Bluetooth speaker waarmee je overal en onbezorgd naar jouw favoriete muziek kunt luisteren in rijke geluidskwaliteit. (1)
      LOEWE We. Hear 2 by Loewe 60702R10
      • 04011880171335
      • 4011880171335
      89
    • Minix Neo X5 mini 8GB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440896.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440899.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440895.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124440894.jpg?ts=1
      Minix Minix Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB Neo X5 mini 8GB X5 Mini Narrowcasting Kastje van het merk Minix Neo. In deze verpakking zit 1st. (14)
      Minix Neo X5 mini 8GB
      • 04897016414947
      • 08718734752141
      • JX5MNBOX
      • NEO-X5MINI
      4
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 75.73
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 75.72
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 75.73
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 75.73
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 69.00
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 75.72
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 75.68
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 75.68
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 75.72
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 75.72
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 75.72
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 75.72
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 75.72
      • Wed Mar 16 01:00:00 CET 2022 75.71
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 75.71
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 75.72
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 75.74
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 75.72
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 75.72
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 75.72
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 75.72
      • Tue Mar 29 02:00:00 CEST 2022 75.73
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 75.73
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 75.73
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 75.74
      • Sat Apr 02 02:00:00 CEST 2022 75.73
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 75.73
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 75.73
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 75.74
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 69.95
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 46.90
      • Sat Apr 16 02:00:00 CEST 2022 72.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 72.95
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Sat Apr 23 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 68.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 68.95
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 65.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 65.95
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 63.95
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 63.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 63.95
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 54.95
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Mon Jun 06 02:00:00 CEST 2022 69.95
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 60.95
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 60.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 58.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 60.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 60.95
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 68.99
      • Mon Jun 20 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 68.99
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 64.95
      • Mon Jul 11 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 64.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 64.85
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 59.90
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 59.90
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 57.66
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 57.66
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 57.66
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 57.66
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 57.66
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 57.67
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 57.67
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 57.67
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 58.18
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 58.18
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 58.18
    • partner@vergelijk.nl